Autor Wątek: Renowacja Polonez 1.5 Ls  (Przeczytany 1433 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Renowacja Polonez 1.5 Ls
« dnia: Wrzesień 04, 2023, 20:23:46 pm »

Offline Arek_st

  • Nowicjusz
  • Wiadomości: 2
  • Płeć: Mężczyzna
    • Polonez 1.5 ls
Witam.
DZiwnie zabrzmi , ale stałem sie posiadaczem Poloneza 1.5 Ls <jupi>.
Autko jak na swój wiek jest w niezłej kondycji. Prosze o polecenie jakiegos dobrego zakładu/osoby która zajeła by mi sie renowacja tego autka.
Moja aktualna praca nie pozwala mi na to.Jestem z woj Podlaskiego , ale w przypadku konkretnej osoby/zakładu odległosc nie robi problemu.
pozdr

Odp: Renowacja Polonez 1.5 Ls
« Odpowiedź #1 dnia: Wrzesień 04, 2023, 21:22:55 pm »

Offline mp79

  • Autsajder
  • Sympatyk
  • Wiadomości: 3055
  • Płeć: Mężczyzna
    • truckło
Tego typu wiadomości przyjęło się tutaj pisać raczej w przywitalni, co uważam za dobry zwyczaj.  :]
Z której części województwa jesteś? :)

Odp: Renowacja Polonez 1.5 Ls
« Odpowiedź #2 dnia: Wrzesień 05, 2023, 10:29:01 am »

Offline Tomasz#1969

  • Moderator
  • Wiadomości: 3029
  • Płeć: Mężczyzna
    • Caro '96 & Truck '93 & N126e '83 & 960'95 & E430'98 & Rexton'02 & 1/2CCS 1.2 16V
Przywitalnie nie jest obowiązkowa. Bardzo dobrze kolega wybrał dział do takiego tematu. Niestety nie jestem w stanie nikogo polecić.
OHV roxx


Cytat: turbonez
Forum nie jest od bicia konia tylko od konstruktywnych komentarzy .

Odp: Renowacja Polonez 1.5 Ls
« Odpowiedź #3 dnia: Wrzesień 05, 2023, 14:46:15 pm »

Offline Arek_st

  • Nowicjusz
  • Wiadomości: 2
  • Płeć: Mężczyzna
    • Polonez 1.5 ls
Witam.
Jestem z małej wioseczki a większe Miasteczko dookoła to Drohiczyn/Ciechanowiec/Siemiatycze.
Jak pisałem wyżej -jesli polecicie kogos konkretnego to z dostarczeniem auta nie powinno byc problemu.

pozdr- sorki jak pytanie nie była w odpowiednim dziale

Odp: Renowacja Polonez 1.5 Ls
« Odpowiedź #4 dnia: Wrzesień 05, 2023, 15:21:32 pm »

Offline mp79

  • Autsajder
  • Sympatyk
  • Wiadomości: 3055
  • Płeć: Mężczyzna
    • truckło
jesli polecicie kogos konkretnego to z dostarczeniem auta nie powinno byc problemu.
Na podstawie wypowiedzi osób, które zlecają takie prace, radziłbym szukać kogoś raczej w bliższej okolicy, żeby móc lepiej "trzymać rękę na pulsie" w sprawie postępu i jakości tego, co jest robione.
Jeżeli odległość nie gra roli, to do głowy przychodzi mi tylko jeden majster, któremu bym powierzył remont auta. Tyle że on jest aż z Ostrowa Wielkopolskiego. I - tak po prawdzie - choć w którymś telefonie mam jeszcze numer do niego - od dobrych kilku lat nie wiem już, co u niego słychać i co w ogóle się z nim dzieje. 🙄