Autor Wątek: Caro 1.6GTI  (Przeczytany 15028 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Gomulsky

• Sympatyk
    • Polonez Atu 16V GLi + Kombi 8V GSi
Odp: Caro 1.6GTI
« Odpowiedź #320 dnia: Październik 10, 2017, 20:54:25 pm »
Powiem wprost zaśmiecając temat ze zaczynasz mnie irytować i wkurwi... z tym swoim cebulowaniem.
Podłapałeś głupi tekścik i za każdym razem używasz tego idiotycznego słówka.
Jeśli nie poczułeś nigdy smrodu gotowanej cebuli, nie zrozumiesz dlaczego ten idiotyczny zwrot tak przypadł mi do gustu.
W skrócie, fetor gówna oddający zachowanie i zawartość czaszki, części społeczeństwa, która z niczego chciałaby bicz ukręcić ;]
Skąd inąd byłbyś gotów wydać równowartość dobrego smartfona za jakiś bajer typu el. lustra? Bo ja wolałbym taką kasę wydać np. na jakąś ciekawą zabytkową wiatrówkę...
« Ostatnia zmiana: Październik 10, 2017, 20:56:34 pm wysłana przez Gomulsky »
Jeżdżę FSO:
Cytat: Varisella
BO MNIE KU*WA STAĆ.

Offline Grizli

• Sympatyk
    • Polonez
« Odpowiedź #321 dnia: Październik 10, 2017, 21:42:26 pm »
Bo ja wolałbym taką kasę wydać np. na jakąś ciekawą zabytkową wiatrówkę...
A on chciał lusterka bo po co mu wiatrówka i nie wiem o co Ci chodzi.I za 700 czy 1000zł to rzeczywiście smartfon z najwyższej półki ;)

Offline konrad1981

• Sympatyk
    • Polonez 1983 2.0 DOHC
« Odpowiedź #322 dnia: Październik 10, 2017, 22:28:47 pm »
Powiem wprost zaśmiecając temat ze zaczynasz mnie irytować i wkurwi... z tym swoim cebulowaniem.
Podłapałeś głupi tekścik i za każdym razem używasz tego idiotycznego słówka.
Jeśli nie poczułeś nigdy smrodu gotowanej cebuli, nie zrozumiesz dlaczego ten idiotyczny zwrot tak przypadł mi do gustu.
W skrócie, fetor gówna oddający zachowanie i zawartość czaszki, części społeczeństwa, która z niczego chciałaby bicz ukręcić ;]
Skąd inąd byłbyś gotów wydać równowartość dobrego smartfona za jakiś bajer typu el. lustra? Bo ja wolałbym taką kasę wydać np. na jakąś ciekawą zabytkową wiatrówkę...

Kolego zastanawiałeś się zanim dodałeś ten komentarz? Co chciałeś nim osiągnąć? Pisze to bez żadnej złośliwości...Varisella skompletowal pięknego Poloneza i chwała mu za to. Dla grupy ludzi skupionych wokół sentymentu do polskiej motoryzacji każdy taki egzemplarz jest na wagę złota. I to jest na plus dla każdego z nas, ze jeżdżą takie Sztuki po naszych drogach. Dla każdego posiadacza Poloneza czy innego FSO, bo auta w takim stanie podnoszą prestiż marki! Nie trzeba szukać dziury w całym, absolutnie nie służy to niczemu. Varisella, szacunek za włożoną pracę, fura jest świetna.

Offline Gomulsky

• Sympatyk
« Odpowiedź #323 dnia: Październik 10, 2017, 22:57:21 pm »
Bo ja wolałbym taką kasę wydać np. na jakąś ciekawą zabytkową wiatrówkę...
A on chciał lusterka bo po co mu wiatrówka i nie wiem o co Ci chodzi.I za 700 czy 1000zł to rzeczywiście smartfon z najwyższej półki ;)
Za 1000 zł to jakiegoś Xaiomi albo Huaweia można kupić, a w tych pieniądzach szajsem to nie będzie.
Za swoje el. lustra wygrzebane gdzieś ze złomowego magazynu dałem mniej jak 120 zł wliczając w to Joya i kupno uszkodzonych w nich elementów, czy z tego powodu są jakieś gorsze od tych nowych, poza tym, że nie można się polansować na forum? Czy pełnią swoją funkcję gorzej niż te nówki? Wydaje mi się, że nie. Ale zawsze potem można kręcić afery pokroju:

Nie powiem nawet śmieszne, zwłaszcza jak się widzi akcje typu wymiana tylko jednego drążka kierowniczego, zamiast całego kompletu za jednym razem i pisanie przy okazji bzdur o bieżącym serwisie samochodu.

Kolego zastanawiałeś się zanim dodałeś ten komentarz? Co chciałeś nim osiągnąć? Pisze to bez żadnej złośliwości...Varisella skompletowal pięknego Poloneza i chwała mu za to.
Mrukowi wytłumaczyć, czemu wszędzie lubię pisać coś o cebuli? A poza tym, to to, co napisałem wyżej odnośnie swoich luster.
Tak auto jest na prawdę zacne, podobnie jak kilkanaście innych samochodów z forum, które nie pochłonęły równie dużych kwot, albo wręcz kwoty te prześcigają kilka razy.
Jeżdżę FSO:
BO MNIE KU*WA STAĆ.

Offline Varisella

• Sympatyk
  • POLONEZ
    • (f)FSO Prima 1.6 16V
« Odpowiedź #324 dnia: Październik 11, 2017, 01:20:39 am »
Skąd inąd byłbyś gotów wydać równowartość dobrego smartfona za jakiś bajer typu el. lustra?
BO MNIE KU*WA STAĆ. Jak będziesz kiedyś godnie zarabiał to to zrozumiesz. Tym czasem namierzaj w googlach kolejny szrot- może trafi się jakiś "larytas" za 120zł <spoko>
Varisella, szacunek za włożoną pracę, fura jest świetna.
Dziękuję bardzo. PIONA <ok>
« Ostatnia zmiana: Październik 11, 2017, 01:27:59 am wysłana przez Varisella »
"Główną przyczyną awarii Poloneza jest jego użytkownik"
~ mistrz zmiany FSO: Stanisław Majak.

Offline utek

• utek#1915
  • Sympatyk
  • kujawiak
    • 3 x FSO + ...
« Odpowiedź #325 dnia: Październik 11, 2017, 08:00:43 am »

BO MNIE KU*WA STAĆ. Jak będziesz kiedyś godnie zarabiał to to zrozumiesz. Tym czasem namierzaj w googlach kolejny szrot- może trafi się jakiś "larytas" za 120zł <spoko>

Przeglądnąłem Twoje posty i w połowie z nich poruszasz kwestie finansowe, a głównie to jaki to jesteś kasiaty. Masz z tym jakiś problem? Do tego próbujesz dogryzać innym, w zamyśle, że są mniej zamożni od Ciebie. Żałosne to jest, ale równocześnie zabawne. Tyle, że ośmieszasz sam Siebie.
Polonez Caro 1.6 GLE PB rocznik 1993
Polonez Caro Plus 1.6 GLI LPG rocznik 1997 +
Polonez Atu Plus 1.6 GLI LPG rocznik 1998
Polonez Caro Plus 1.6 GLI LPG rocznik 1999

Offline Gomulsky

• Sympatyk
« Odpowiedź #326 dnia: Październik 11, 2017, 10:43:21 am »
BO MNIE KU*WA STAĆ. Jak będziesz kiedyś godnie zarabiał to to zrozumiesz. Tym czasem namierzaj w googlach kolejny szrot- może trafi się jakiś "larytas" za 120zł 
Może i w portfelu jesteś na tyle gruby, ale w uszach dalej za cienki, żeby zrozumieć co chciałem przekazać swoją wypowiedzią. Więc krótko wytłumaczył Ci to utek.
Na forum są samochody, którym to Twoje Caro nawet do pięt nie dorasta i to bez szczególnego picowania, inne pewnie pochłonęły kilka razy więcej pieniędzy niż Twoje, ale jakoś nie przypominam sobie, żeby ich właściciele na każdym kroku wypominali innym to, że nie zarabiają tyle co oni. Jak widać do wszystkiego mentalnie trzeba dorosnąć, do posiadania większych pieniędzy też ;]
Oczywiście jak zobaczę na złomie jakieś larytasy na pewno kupie, choćby z tego względu, że onanizować się nad "nowością" dodatków, nie mam zamiaru.
Jeżdżę FSO:
BO MNIE KU*WA STAĆ.

Offline Grizli

• Sympatyk
    • Polonez
« Odpowiedź #327 dnia: Październik 15, 2017, 13:39:28 pm »
BO MNIE KU*WA STAĆ. Jak będziesz kiedyś godnie zarabiał to to zrozumiesz.
Krowa która dużo ryczy mało mleka daje.

Offline Varisella

• Sympatyk
  • POLONEZ
    • (f)FSO Prima 1.6 16V
« Odpowiedź #328 dnia: Grudzień 11, 2017, 16:51:33 pm »
Stan na dzień dzisiejszy:

Carover ubrany w fabrycznie nowe Orciari, prosto z włoskiego pudełeczka. Niebawem "skromny" update silnika.
https://www.youtube.com/watch?v=vj7JfAYbb1k
« Ostatnia zmiana: Grudzień 11, 2017, 16:58:37 pm wysłana przez Varisella »

Offline GrzesiekS

• Nowicjusz
    • Caro 1.4GLI 1997
« Odpowiedź #329 dnia: Grudzień 11, 2017, 20:21:42 pm »
Podziwiam za nakład pracy, ale motór coś poklepuje. Popyhacze czy wtryski od lpg ?

Offline Varisella

• Sympatyk
  • POLONEZ
    • (f)FSO Prima 1.6 16V
« Odpowiedź #330 dnia: Grudzień 11, 2017, 20:29:34 pm »
Nie wiem, dla mnie chodzi bardzo OK. W każdym razie kładę laske na ten silnik bo zaraz wleci coś na bogatości.
« Ostatnia zmiana: Grudzień 11, 2017, 20:32:54 pm wysłana przez Varisella »

Offline GrzesiekS

• Nowicjusz
    • Caro 1.4GLI 1997
« Odpowiedź #331 dnia: Grudzień 11, 2017, 20:37:52 pm »
Obstawiam VVC albo 1.8T

Offline damian6819

• Sympatyk
    • Polonez 1.4 95' PB/ LPG =>swap 1.6 16v
« Odpowiedź #332 dnia: Grudzień 11, 2017, 20:47:47 pm »
Podobno sprawdzone WC, to będzie fajnie się odpychać, klepią hydrauliki, ale to nie są już nowe silniki także mają prawo. Ogólnie gablota bardzo fajna, także nic tylko jeździć <spoko>
totalitarne forum fso jednak zweryfikuje wszystkich - pełna lustracja
Samochód jest dla człowieka, a nie człowiek dla samochodu.

Offline CHMURA

• Nowicjusz
    • XD
« Odpowiedź #333 dnia: Grudzień 12, 2017, 12:42:19 pm »
Orciary to symbol kiczu lat '90. Tak samo jak uniesiona dupa w fiacie czy naklejka balupunkt na tylnej szybie malucha. Bez tych plastików wyglądało to jeszcze względnie.

Offline LeszekR

• Sympatyk
    • Polonez 1980 - 58kkm Polonez 1989 - 63kkm BoroTruck 1989 - 68kkm Polonez 1996- 69kkm
« Odpowiedź #334 dnia: Grudzień 12, 2017, 14:16:55 pm »
Orciary to symbol kiczu lat '90. Tak samo jak uniesiona dupa w fiacie czy naklejka balupunkt na tylnej szybie malucha. Bez tych plastików wyglądało to jeszcze względnie.

Toś teraz podpadł ludowi XD
Borewicz   1980
BoroTruck 1989
Akwarium  1989
Caro          1996

Offline Buźka

• Sympatyk
    • Klimatyzowany Caro Plus 1.6 GSI '01
« Odpowiedź #335 dnia: Grudzień 12, 2017, 15:07:05 pm »
Napisz jeszcze coś o groklinach, rialach i podgrzewanych lusterkach. Zaczynam się zastanawiać, co robisz na tym forum, skoro większość Twoich postów jest w typie tego powyższego, że polonez, to ogólnie guano.Od skrajności w skrajność, bo jeden pisze, że go stać (motyla noga), a drugi znów wyśmiewa te auta.Niewiem, co masz do orciari.Polonez bez orciari, to dopiero wygląda jak guano, jeśli oczywiście nie jest plusem.Varsiella jest, jaki jest, ale akurat poloneza się nie musi wstydzić, przynajmniej patrząc po zdjęciach.