Autor Wątek: Auto do 6000 tysięcy  (Przeczytany 8067 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Odp: Auto do 6000 tysięcy
« Odpowiedź #40 dnia: Kwiecień 23, 2017, 14:40:32 pm »

Offline nicek27

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 289
  • Płeć: Mężczyzna
Polecam Lagune 1 1.6-2.0
Audi setka C4. Ceny tak śmieszne. Kupiłem taką niedawno za 350euro od dziadka. 150tkm. Dołożone coś koło 200euro i potem na przegląd - bez zająknięć przeszła. Na szrotach stoi tego na pęczki.
Audi 80 też niezła. Swoją kupiłem za 300euro z pełnym bakiem paliwa po świeżym serwisie.  <lol2>
Żeby coś zrobić przy tych autach to bardzo narzędzi specjalnych nie trzeba mieć.
Zależy do czego to auto masz mieć i jakie masz "widzimisię" co do prestiżu czy tam jakiejś zajebistości. Ja mam to np. w dupie. W robocie się śmiali jak jeździłem Cinquecento czy Polonezem kombi. Ja się znowu śmiałem jak części kupowałem.
I ten gaz od razu. Jeździsz tak dużo? Audi 80 1.8s w 4 osoby, pełny bagażnik i 140-150 autostradą wyszła 6,5-7 litra. Kappa z dojebaną przyczepą 9,9 litra. Jak szybko jechaliśmy tego już nie napisze. Na pewno energicznie. Normalna jazda do pracy jak jeździłem nawet nie liczyłem.
Bierz coś co przynajmniej nie zgnije. Silnik, skrzynie, osprzęt można przerzucać. Blacha jak zacznie lecieć to już koniec. Poza tym to oczami kupuj. Z e36 daj se spokój. Da się w ogóle w normalnym stanie takie auto w Polsce znaleźć? :P

Kappa jeszcze jest, ale gazu nie ma no i klima działa, ale jest nieszczelna. Ma najwygodniejsze fotele ze wszystkich aut, które miałem/mam.



  :-)
125p długi pick-up 1.6 GSI
E34 M5
125p 1.6 GSI na sprzedaż

Odp: Auto do 6000 tysięcy
« Odpowiedź #41 dnia: Kwiecień 23, 2017, 15:03:12 pm »

Offline KGB

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 13828
  • Płeć: Mężczyzna
  • Antypartyzant
    • Plus Srebrne Caro
Audi 80 1.8s w 4 osoby, pełny bagażnik i 140-150 autostradą wyszła 6,5-7 litra.
chyba diesel
 
Kappa z dojebaną przyczepą 9,9 litra. Jak szybko jechaliśmy tego już nie napisze.
na pewno tak szybko jak wyzej ;]

jechanie 1km z duza predkoscia na trasie 300km nie swiadczy o tym,ze auto zuzywa tyle paliwa przy tej predkosci duzej,

Kappa zaladowana jedynie ludzmi pali 10l LPG przy jezdzie trasa do 110km/h  (zgodnie z opisem wyzej 120-130 <lol2> ) i to nie odprezone turbo ,tylko doprezone 2.0 - fakt ze na skrzyni Power Drive ,ale przy obciazonym aucie to akurat spalania za bardzo nie podnosi przy takich predkosciach,
co do foteli w Kappie to ich wygoda jest taka jak kanapowcow w PN, tylko nie tych skajowych - co kto lubi, mi brakuje podparcia ledzwiowego
Cytat: Senn#1869
Nie odpowiadasz za forum, nie moderujesz go, nie masz statusu klubowicza wiec Twoje zdanie jest nic nie warte.

Odp: Auto do 6000 tysięcy
« Odpowiedź #42 dnia: Kwiecień 23, 2017, 17:57:37 pm »

Offline nicek27

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 289
  • Płeć: Mężczyzna
Audi 80 1.8s w 4 osoby, pełny bagażnik i 140-150 autostradą wyszła 6,5-7 litra.
chyba diesel
!
Chyba nie. Mierzone na odcinku 1130km z dokładnym tankowaniem do pierwszego odbicia pistoletu. Kilka razy tą trasę robiłem tym autem. SZACH MAT!
Ile Pb Kappa pali przy normalnej jeździe do pracy nie wiem bo nigdy tak nie tankowałem co by sprawdzić. Skrzynia raczej Comfort. No i fotele to mi szczególnie do gustu przypadły.
Koniec OT.


Kupiłeś już coś? Daj znać i pokaż fote jak już coś znajdziesz!


:-)
125p długi pick-up 1.6 GSI
E34 M5
125p 1.6 GSI na sprzedaż

Odp: Auto do 6000 tysięcy
« Odpowiedź #43 dnia: Kwiecień 23, 2017, 18:38:11 pm »

Offline KGB

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 13828
  • Płeć: Mężczyzna
  • Antypartyzant
    • Plus Srebrne Caro
Chyba nie. Mierzone na odcinku 1130km z dokładnym tankowaniem do pierwszego odbicia pistoletu. Kilka razy tą trasę robiłem tym autem. SZACH MAT!
skoro kilka razy jezdziles, to nie byl jednorazowy przypadek z gorki i z wiatrem w plecy,
twierdzisz,ze to padlo pali 7l benzyny przy predkosci 140km/h ,czyli ile pali przy 100km/h ? ponizej 5l by wychodzilo   <rotfl2>
dziwne, ze pastuch b3 1.8 ktorym kiedys przejechalem ponad 300km z predkociami do 120km/h  wciagnal ~9l
pewnie jakis popsuty byl ;]


Skrzynia raczej Comfort.
2.0 16vt ma dluga skrzynie ,taka jak 2.0 Comfort Drive ,jest dluzsza niz w 3.0

to nie jest OT tylko dyskusja potencjalnych celach zakupowych
Cytat: Senn#1869
Nie odpowiadasz za forum, nie moderujesz go, nie masz statusu klubowicza wiec Twoje zdanie jest nic nie warte.

Odp: Auto do 6000 tysięcy
« Odpowiedź #44 dnia: Kwiecień 23, 2017, 19:14:51 pm »

Offline nicek27

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 289
  • Płeć: Mężczyzna
Tego nie wiem. Podobno ma w okolicach 6 ogólnie palić. Po co miałbym niby zmyślać? Pisze jak było przy tankowaniu. Auto już sprzedane więc nie musze zachwalać co by komuś ochoty narobić. Może paliwo niemieckie jest lepsze. ]:->
Z tymi spalaniami to co aut i kierowców to tyle wyników. Mnie miała wg wielu e39 528i zrujnować finansowo. Nawet miałem gazu już nie zakładać, bo na forum opisywali spalanie między 15-22litry przy spokojnej jeździe. Do tego jak to gazu ten silnik nie przyjmuje i się ustawić nie da. Moim zwykłym tempem po górkach do roboty 9,3 benzyny i 11,5 gazu. Koło 15 gazu paliła na autostradzie prędkości 150-220km/h. W gazie tylko filtry zmieniałem. <cwaniak2>


 :-)
125p długi pick-up 1.6 GSI
E34 M5
125p 1.6 GSI na sprzedaż

Odp: Auto do 6000 tysięcy
« Odpowiedź #45 dnia: Kwiecień 24, 2017, 23:47:13 pm »

Offline Elwood#1887

  • Moderator
  • Wiadomości: 2725
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wujek Samo Zlo
Szukaj albo Lanosa - za cenę do 6 tys  znajdziesz naprawdę coś wartego uwagi. Z tym ze według mnie silniki 8V i w gazie który był tez fabrycznie montowany. Tyle ze auto zazwyczaj jest ubogie w dodatki. Może tez być wspomniane  BMW E36 za 6 tys znajdziesz jakieś nie zabite 316/318 w nadwoziu compakt czy kombi bo za sedana czy coupe trzeba połozyc więcej. Co by to nie była za wersja przygotuj się na długie poszukiwania bo 90 % ogłoszeń poniżej 10 tys to gruz. Ale czasem jest potrzebna odrobina fartu w zyciu. I nie słuchaj gadania ze bmw się psuje - jak ktoś dziaduje i kupuje gówniane zamienniki plus ma 2 lewe ręce do roboty to nie jest wina auta tylko właściciela to raz a dwa awarie są i owszem tyle ze u mnie jak coś padało to po prostu rozpadało się ze starości a nie dlatego ze się popsuło. Wszak to 20 letnie auta są a nic wieczne nie jest. Szukaj raczej z silnikami R4 które są twardsze i mniej kapryśne moim skromnym zdaniem niż R6 które z kolei podlega pod dodatkowy podatek pod dystrybutorem... Ale na R4 sam już bym się nie zdecydował :] choć 323 w miescie połyka srednio 14L/100Km na trasie 7L, 325/328 podobnie w tych okolicach  Z innych samochodów to może skoda fabia 1 kilku znajomych ma i sobie chwali ale to typowy sprzet na miasto czy do pracy a nie auto które daje jakąkolwiek przyjemność z jazdy. Takie ciut nowszy fiat CC czy SC

Stara podstawa zasada mówi ze obojętnie czy kupujesz malucha czy Maserati to za dobra sztukę trzeba położyć dobra monetę. Druga stara podstawowa zasada mówi ze najbardziej optymalna ilość cylindrów w aucie osobowym to 8.
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 24, 2017, 23:59:19 pm wysłana przez Elwood#1887 »
Obecny park maszynowy :
Ford Granada 4.0 '82 "No replacement for displacement "
BMW E36 323ti  '98 No LPG
BMW E82 125i   '10 "Ferrero Rocher Złoty Miesiąc"& No LPG

Odp: Auto do 6000 tysięcy
« Odpowiedź #46 dnia: Kwiecień 25, 2017, 09:06:23 am »

Offline Bocian_s#313

  • Klubowicz
  • Wiadomości: 7254
  • Płeć: Mężczyzna
    • Borostworek niepospolity 1,8 16V
Może paliwo niemieckie jest lepsze.
I to wszystko tłumaczy... nawet pn czy maluch na ichnym paliwie pali mniej...

Nas dymają na wszystkim, na paliwie, na proszkach do prania, na żarciu, na wypłacie itd itp
Pozdrawiam
Bocian_s#313
POLONEZ nie umiera nigdy!!
Wycisnąłem silnik jak cytrynę: 136.9KM@5140RPM i 198,1Nm@4268RPM  <shock> :d
Cytat: snikers
wierz mi, z perspektywy kogoś kto kilka lat jest na forum, męczące jest ciągłe czytanie o tym samym.

Odp: Auto do 6000 tysięcy
« Odpowiedź #47 dnia: Kwiecień 25, 2017, 12:36:30 pm »

Offline jacek2

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 323
  • Płeć: Mężczyzna
    • borewicz 89
Mnie miała wg wielu e39 528i zrujnować finansowo. Nawet miałem gazu już nie zakładać, bo na forum opisywali spalanie między 15-22litry przy spokojnej jeździe. Do tego jak to gazu ten silnik nie przyjmuje i się ustawić nie da. Moim zwykłym tempem po górkach do roboty 9,3 benzyny i 11,5 gazu. Koło 15 gazu paliła na autostradzie prędkości 150-220km/h. W gazie tylko filtry zmieniałem. <cwaniak2>

Potwierdzam. Miałem e39 2,8i Super silnik (miałem z jednym Vanosem) Był mało awaryjny i wcale nie palił dużo. Trzeba tylko spokojnie jeździć a spalanie wcale nie zabije.......

Odp: Auto do 6000 tysięcy
« Odpowiedź #48 dnia: Kwiecień 28, 2017, 14:45:19 pm »

Offline banned

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 6584
  • Płeć: Mężczyzna
Weźcie poprawkę że przeciętny użytkownik starego BMW ma cebulę zamiast mózgu i oszczędza na częściach i wynagrodzeniu mechaników, a serwisować jeździ do najgłupszych orangutanów w mieście, więc spalanie 22 litry w takim układzie jest całkiem możliwe.
Osiągi samochodów FSO fabrycznie mierzone z 5 osobami i 50kg bagażu na pokładzie.
Kupię części nadwozia Polonez Plus kolor 44E

Odp: Auto do 6000 tysięcy
« Odpowiedź #49 dnia: Kwiecień 28, 2017, 15:38:58 pm »

Offline Stingerek

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 6140
  • Płeć: Mężczyzna
    • Caro 1.4
    • http://www.thg.pl
O zobaczcie jaka perełka:


http://www.rzeszowiak.pl/przedmiotem-sprzedazy-jest-jedyny-taki-lancer-niezawodnym-naped-9109050


Przedmiotem sprzedaży jest jedyny taki Lancer:
- niezawodnym napęd 4x4
- 2 poduszki
- centralny zamek z alarmem
- instalacja lpg: 10 l gazu na 100 km
- instalacja cb
- hak
- radio cd mp3
- szyby przód elektryczne
- czujnik cofania
- tylna kanapa dzielona i przesuwna
- koła zima i lato - alusy
- olej i filtr wymieniony 2 miesiące temu
- opłaty: ubezpieczenie i przegląd do listopada 2017
- w samochodzie robiona konserwacja
Auto jest w pełni sprawne, oryginalny przebieg, lakier oryginalny, bezwypadkowy
Jedyny właściciel w kraju. Gorąco polecam :)

numer telefonu 692 239 810

Cena 4900zł....

Gdzieś głęboko pod Moimi i Twoimi powiekami, tam gdzie czarów jest miasteczko spotkasz mnie...

Odp: Auto do 6000 tysięcy
« Odpowiedź #50 dnia: Maj 11, 2017, 05:48:47 am »

Offline Żbiku

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 488
  • Płeć: Mężczyzna
    • Fso Polonez 1.6GLI 95r
Silnik 1.8 turbo w skodzie oktavi to dobra jednostka?

Odp: Auto do 6000 tysięcy
« Odpowiedź #51 dnia: Maj 11, 2017, 08:08:28 am »

Offline utek

  • utek#1915
  • Sympatyk
  • Wiadomości: 3692
  • Płeć: Mężczyzna
  • kujawiak
W każdym VAG ten silnik to dobra jednostka, praktycznie najlepsza. Generuje wystarczającą moc, a w razie potrzeby bezproblemowo się ją zwiększa. Jest też praktycznie bezawaryjny, ale gdy trafisz trupa, naprawy ze względu na budowę będą wyższe niż w 1.6 czy 2.0. Ale wyjściowo 150KM jest zachęcające. Do tego lubi LPG tak samo jak Polonez. Przy tej jednostce jest koło dwumasowe, ale wytrzymuje większe przebiegi niż w dieslach i współczesnych autach. W przypadku wymiany, można je zastąpić zwykłym sprzęgłem.