Autor Wątek: Ograniczniki drzwi  (Przeczytany 3708 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Odp: Ograniczniki drzwi
« Odpowiedź #20 dnia: Kwiecień 17, 2017, 23:56:20 pm »

Offline Trojan

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 2655
  • Płeć: Mężczyzna
Widocznie musieliśmy się nie zrozumieć, ale wszystko się zgadza. Zrozumiałem że dla ciebie ostatnie "oczko" to jest to przedostatnie. Co jednak nie zmienia faktu że ogranicznik nie jest bezstopniowy bo jednak jest to minimalne przewężenie na drucie :) W takim razie musisz mieć jakieś rzemiosła, przednie są krótsze, symetryczne, z krzyżującym się drutem, tylne dłuższe, takie jak pokazywałem.
http://allegro.pl/ogranicznik-otwarcia-drzwi-polonez-4-szt-oryginal-i6776254967.html

Odp: Ograniczniki drzwi
« Odpowiedź #21 dnia: Kwiecień 18, 2017, 18:12:42 pm »

Offline KGB

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 13828
  • Płeć: Mężczyzna
  • Antypartyzant
    • Plus Srebrne Caro
rzemiosla to chyba nie,bo kupione w ASO w roku 2002,
ale zrobilem maraton przez chyba wszystkie drzwi jakie posiadam,
oprocz takich kwiatkow jak ogranicznik tylny w przednich drzwiach i przedni w tylnych to sprawa wyglada tak,
wszystkie plusowe drzwi maja ograniczniki o symetrycznym ksztalcie drutu - ta lekka niesymetrie o ktorej wyzej pisalem nalezy zrzucic na niedokladnosc wykonania,albo odksztalcenia przy zakladaniu (bo czasami uzywalem duzej zabki do tego badziewia),
ogranicznik tylny w plusie nie tylko ma drut symetryczny,ale ma tez duze oczko na koncu podobnego ksztaltu i rozmiaru jak ogranicznik przedni,

w minusie ogranicznik tylny wyglada jak ten na zdjeciach i mam ich sporo, bo chyba jakas moda byla na poczatku lat 90' zeby w przednie drzwi wkladac ograniczniki tylne, co ogranicza przednie drzwi rownie skutecznie jak brak ogranicznika ;]

drut w przednich drzwiach wystaje na ~5cm ,w tylnych na ~6.5cm
Cytat: Senn#1869
Nie odpowiadasz za forum, nie moderujesz go, nie masz statusu klubowicza wiec Twoje zdanie jest nic nie warte.

Odp: Ograniczniki drzwi
« Odpowiedź #22 dnia: Kwiecień 19, 2017, 09:53:08 am »

Offline bladyy78

  • Nowicjusz
  • Wiadomości: 11
  • Płeć: Mężczyzna
    • Polonez truck
U mnie włosienie tak jest  w przednich drzwiach pasażera mam ograniczniki takie jakie są na drzwi tylne. a może w truckach montowano tylne ograniczniki do drzwi przednich aby ułatwić  wsiadanie pasażerom na tylną kanapę?