Autor Wątek: ---- aukcje i oferty allegro.pl tablica.pl ebay.pl otomoto.pl itp ----  (Przeczytany 1571968 razy)

0 użytkowników i 3 Gości przegląda ten wątek.

Odp: ---- aukcje i oferty allegro.pl tablica.pl ebay.pl otomoto.pl itp ----
« Odpowiedź #10040 dnia: Październik 07, 2023, 09:08:44 am »

Offline śledzik

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 2865
  • Płeć: Mężczyzna
    • Honda Accord CL9 05r +200KM
Napisane jest w opisie, że udziela gwarancji 6tys lub 6 miesięcy
Był: PN Caro 95r 1.6 OHV -> 1.4 16V -> 1.4 16V -> 1.6 16V PN Caro 96r 1.8 16V -> 2.9 12V V6 PN Caro Plus 01r 1.6 16V -> 1.8 16V VVC 160KM
PN Caro 96r 1.6 8V + LPG -> 1.4 16V
Jest: PN Caro 96r 1.8 16v - Big valve i ostre walki. Nie długo dostanie turbo :)

Odp: ---- aukcje i oferty allegro.pl tablica.pl ebay.pl otomoto.pl itp ----
« Odpowiedź #10041 dnia: Październik 07, 2023, 19:28:53 pm »

Offline mp79

  • Autsajder
  • Sympatyk
  • Wiadomości: 3055
  • Płeć: Mężczyzna
    • truckło
Ciekawe, jak w praktyce, bo chyba nawet na tym forum wypowiadał się ktoś, kto kupił most do poldka po takiej rzekomej regeneracji, i szału, jeżeli chodzi o jakość, nie było. Czy kwestia reklamacji była w związku z tym poruszana, niestety nie pamiętam.

Odp: ---- aukcje i oferty allegro.pl tablica.pl ebay.pl otomoto.pl itp ----
« Odpowiedź #10042 dnia: Październik 07, 2023, 20:31:16 pm »

Offline mareks#1181

  • Klubowicz
  • Wiadomości: 1167
  • Płeć: Mężczyzna
    • Atu+ GSI
Osobiście mam z częstochowy most w poldku , i od kilku lat, chyba 4, po przejechaniu chyba ze 30 tyś. narazie cicho jest. Fakt, że nie piłuję auta, jeżdżę raczej spokojnie, od czasu do czasu przelecę na autostradzie ze 130 km/h. Się zobaczy co będzie za parę lat następne.

Odp: ---- aukcje i oferty allegro.pl tablica.pl ebay.pl otomoto.pl itp ----
« Odpowiedź #10043 dnia: Październik 12, 2023, 10:15:17 am »

Offline Bartek028

  • Nowicjusz
  • Wiadomości: 31
  • Płeć: Mężczyzna
    • Caro 1.6 GLI 95' / Caro Plus 1.6 GTI 16V 98' / Caro 1.6 GLI 96'
https://www.olx.pl/d/oferta/sprzedam-polonez-1-6-benzyna-gaz-1995-rok-CID5-IDVKSGG.html

Jakby się ktoś napalił na pakiet, to rozczaruję. Oglądałem dzień po wystawieniu ogłoszenia. Trochę napalenie mi się udzieliło, bo usłyszałem, że blacha jak nowa, a progi były robione jakiś czas temu.
Z Orciari to nadaje się może jedynie spojler na klapie. Przednia dokładka dostała kiedyś krawężnikiem i została naprawiona kawałem blachy na nity. Tylna pocięta pod haka i połamana na rogach. Boki od biedy może by były, ale sporo wkrętów. Ogólnie cały pakiet pomalowany pędzlem na czarno jakąś gęstą farbą. Pomijając pakiet to fura bez rewelacji. Lewarków brak, dziura  w podłodze załatana kawałkiem blachy na wkręty i zamalowana biteksem. Pod zderzakiem z tyłu tradycyjnie zgnite, pas przedni zaczął pękać. Drzwi wszystkie do grubej naprawy/wymiany. Na felgach, pod maską dużo srebrzanki.

Z plusów, jest centralny zamek z kluczyka, nowe opony i nowy akumulator. OHV chodzi w miarę, nie jeździłem. O targowaniu właściciel nie chciał słyszeć.

Kilka fotek: https://imgur.com/a/zBcTSn5

Cena jest jaka jest, ideału się nie spodziewałem. Ale... nie popadajmy w paranoję.

Odp: ---- aukcje i oferty allegro.pl tablica.pl ebay.pl otomoto.pl itp ----
« Odpowiedź #10044 dnia: Październik 12, 2023, 14:17:53 pm »

Offline Buźka

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 5097
  • Płeć: Mężczyzna
    • Klimatyzowany Caro Plus 1.4 GTI '01
Czyli jednym słowem,Zygmunt dobrze wie, jak robić zdjęcia do ogłoszenia, bo na nich niewiele widać i wszystko wydaje się ok.

Odp: ---- aukcje i oferty allegro.pl tablica.pl ebay.pl otomoto.pl itp ----
« Odpowiedź #10045 dnia: Październik 25, 2023, 21:34:07 pm »

Offline Buźka

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 5097
  • Płeć: Mężczyzna
    • Klimatyzowany Caro Plus 1.4 GTI '01
Czy to już aby nie przesada?
https://allegrolokalnie.pl/oferta/przelacznik-podgrzewanych-foteli-polonez-fiat-125p-3k4
Prawie 4 stówy z głupi przełącznik? Nowe belki pod silnik rovera widzę za 600 z groszami, a porównując funkcje spełniane przez jeden i drugi element, belka zdecydowanie wygrywa, przy czym, oba elementy można zastąpić. Rovera można posadzić na zwykłej belce, przerabiając łapy, a przełącznik, to już w ogóle.
Ten wygląda podobnie do plusowych kwadratowych w konsoli. Ciekawe jakie ma wymiary i czy jest podświetlany? To tak w ramach ciekawostki.
https://allegro.pl/oferta/przelacznik-podgrzewania-fotela-defender-od-2007-10225664033?bi_s=ads&bi_m=showitem:allegrolokalnie:desktop:active&bi_c=NWJmMTY4MTktMTljMi00YzM0LWE1ZDctZDg3MGYxOGM5NGJkAA&bi_t=ape&referrer=proxy&emission_unit_id=6b116cd5-3c95-4f45-8d9b-7e520ad32254

Odp: ---- aukcje i oferty allegro.pl tablica.pl ebay.pl otomoto.pl itp ----
« Odpowiedź #10046 dnia: Październik 25, 2023, 21:41:37 pm »

Offline Multec

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 3764
  • Płeć: Mężczyzna
    • E46 325Ci | ROVER 45 1.8 | C+ 98 | Caro 1996 1.6 16V
W Defenderze z 2007 raczej niepodświetlane guziki nie występują. Tak na oko to raczej średnio to będzie pasować niestety.

Belkę można przespawać, ale później ten silnik wcale dobrze nie siedzi, bo strasznie pieje do góry.
"JAZDA PRÓBNA" c.d nastąpi...

Odp: ---- aukcje i oferty allegro.pl tablica.pl ebay.pl otomoto.pl itp ----
« Odpowiedź #10047 dnia: Październik 25, 2023, 22:31:38 pm »

Offline Buźka

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 5097
  • Płeć: Mężczyzna
    • Klimatyzowany Caro Plus 1.4 GTI '01
Tak na oko to raczej średnio to będzie pasować niestety.
No, kształt podobny, ale wymiary raczej inne. Żeby to wyglądało ok, to zapewne trzeba by to wmontować wraz z fragmentem fabrycznego panelu/gniazdem przełącznika. Cały myk  z tymi przełącznikami nie polega wcale na tym, że są ciężko dostępne, tylko na tym, że rozchodzi się o podświetlanie ideogramu. Ja mam zrobione bodajże 4 takie klawisze z ideogramem fotela, oczywiście nie podświetlone, bo parę lat temu, tu na forum, jeden kolega z Tarnowa, wysyłał te klawisze do jakieś firmy, która wygrawerowała na nich nowe ideogramy i wypełniła kolorem. Symbol jest idealnie odwzorowany, ale bez podświetlania, wiadomo. To był taki kompromis i paru chłopaków wtedy skorzystało z tej opcji. Jakby ktoś wreszcie opanował produkcję tych klawiszy z podświetlaniem, to skończyły by się te chore ceny, bo to jest przesada. Ciekawe, czy dało by się taki klawisz wyciąć "na wylot" robiąc w nim już na gotowo odpowiedni wzór i zalać to później jakimś plastikiem, który by był przezroczysty? Rakiety kosmiczne ludzie budują, a czegoś takiego nie da się "podrobić"?
Belkę można przespawać, ale później ten silnik wcale dobrze nie siedzi, bo strasznie pieje do góry.
Chodziło mi o przerobienie łap silnika. Jeden jegomość z Tarnowa tak miał. Ale coś mi też świta, że paaarę lat temu na forum, ktoś chyba pokazywał przerobioną belkę od ohv do rovera. Odciął fabryczne mocowania i dorobił identyczne, jak w roverze. Ale czy nie jest tez tak, że obie belki są nieco inaczej wygięte? Bo przy okazji swapa, porównałem obie ze sobą, z ciekawości i chyba były różnice, a zawsze myślałem, że to tylko kwestia innych mocowań.

Odp: ---- aukcje i oferty allegro.pl tablica.pl ebay.pl otomoto.pl itp ----
« Odpowiedź #10048 dnia: Październik 26, 2023, 00:20:28 am »

Offline Buźka

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 5097
  • Płeć: Mężczyzna
    • Klimatyzowany Caro Plus 1.4 GTI '01
Nie mogę już edytować, więc post pod postem. Z tego co widzę, pojawiły się przyciski grzania dupy od Łady. Oczywiście niepodświetlane, z pomarańczową kontrolką u góry (polonezowskie miały zieloną). Kosztują grosze i już cwaniaki kupują i próbują opchnąć ze 150% przebitką.
https://jakars.pl/wlacznik-podgrzewania-ogrzewania-fotela-siedzenia-p-29761.html
https://allegrolokalnie.pl/oferta/przycisk-podgrzewania-foteli-fso-polonez-caro-mr91-v4n

Odp: ---- aukcje i oferty allegro.pl tablica.pl ebay.pl otomoto.pl itp ----
« Odpowiedź #10049 dnia: Grudzień 29, 2023, 12:14:51 pm »

Offline Tales

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 1307
  • Płeć: Mężczyzna
    • FSO Polonez Caro 1.6GLE

Odp: ---- aukcje i oferty allegro.pl tablica.pl ebay.pl otomoto.pl itp ----
« Odpowiedź #10050 dnia: Grudzień 29, 2023, 23:25:20 pm »

Offline Daniel#1984

  • Democratic Republic Of Boland
  • Moderator
  • Wiadomości: 4668
  • Płeć: Mężczyzna
  • Kukle City
    • 1.6 Abimex 1996 LPG
Tylko jak i gdzie to upchnąć? Przy OHV jest niby sporo miejsca w komorze, ale po upchnięciu tego...
Z kolan wstajemy, łbem w sufit je...