GŁÓWNE KATEGORIE FORUM > Car Audio

przeróbki radia na line-in w samochodzie

(1/4) > >>

nicek27:
Czy zajmujesz się radiami ze starych BMW? E34 z 1990.
Czy da się w ogóle w takim starym radiu zrobić wyjście AUX nie psując zewnętrznej optyki? Jest to stary kaseciak. Co się z nim w środku stanie jest mi obojętne, ważne tylko żeby z zewnątrz był oryginał.



 :-)

diodalodz:
Da się w każdym radiu. Trzeba przeciąć tor audio między tunerem a wzmacniaczem.

Daniel#1984:
Jak wyżej. Zainwestuj w solidną kasetę adapter (nie taką za 5zł z cieniutkim kabelkiem) i będziesz zadowolony, nie ma sensu przerabiać radia  :]. Ewentualnie można ukryć pod deską transmiter FM.

nicek27:
Myślałem, że bezpośrednie wpięcie się w radiu będzie dużo lepsze niż kaseta. Jeśli tak piszecie to zarzuce kasetę. O innym radiu nawet nie myślałem. W tym aucie wszystko ma być oryginał za wszelką cenę. A jeśli już to żeby nie dało się zobaczyć bez rozkładania. :jezyk2:

Daniel#1984:
No to jeśli ma być oryginał nie przerabiał bym. Cięcie ścieżek i dorabianie przełączników jest bez sensu.

Tylko kup jakąś markową, przykładowo: http://www.euro.com.pl/akcesoria-do-mp3-mp4-ipod/vivanco-26954.bhtml

Te najtańsze za 5zł działają przez chwilę (chyba, że z kabelkiem się obchodzisz jak z jajkiem) i czasem mają krzywo ustawione głowice, przez co potrafią ścinać wysokie tony albo robić inne dziwne efekty.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej