Autor Wątek: Zegary polonez  (Przeczytany 1234 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Zegary polonez
« dnia: Lipiec 07, 2017, 12:18:30 pm »

Offline Fobik

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 346
  • Płeć: Mężczyzna
    • Polonez 1,8 16V 1990r.
Wstawiłem podświetlenie wskazówek zegarów. Po zmontowaniu wszystkiego i po podłączeniu ich do prądu wskazówka temperatury idzie lekko do góry, a tak chyba nie powinno byc <mysli> zmieniałem zegar temperatury na inny i jest to samo. Co mogłem skopać <co>
https://youtu.be/TK_qMMpxP3U
Przejściówka

Odp: Zegary polonez
« Odpowiedź #1 dnia: Lipiec 07, 2017, 22:40:02 pm »

Offline Daniel#1984

  • Democratic Republic Of Boland
  • Moderator
  • Wiadomości: 4659
  • Płeć: Mężczyzna
  • Kukle City
    • 1.6 Abimex 1996 LPG
Jak ściągałeś wskazówkę to mała szansa, że na odłączonych od prądu zegarach założysz ją tak, jak powinieneś. Teraz wskaźnik będzie zawyżał, jak ściągałeś pozostałe wskazówki, też "rozkalibrowałeś" zegary :P. Musisz wszystko po kolei ustawiać, jak ja sobie o tym zapomniałem, to potem znając temperaturę załączania wentylatora w moim caro, miałem ściągniętą wskazówkę i czekałem sobie, aż wentylator się załączy i wtedy szybko ją nakładałem w okolicy 91-92 stopni. Niestety po każdym ściągnięciu wskazówek tak się dzieje, zegary będą zaniżać albo zawyżać wskazania.
Z kolan wstajemy, łbem w sufit je...

Odp: Zegary polonez
« Odpowiedź #2 dnia: Lipiec 08, 2017, 00:33:18 am »

Offline Fobik

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 346
  • Płeć: Mężczyzna
    • Polonez 1,8 16V 1990r.
Liczę się z odpowiednim ustawieniem wskazówek, ale czy po podaniu zegarom prądu, wskazówka powinna się w ogóle ruszyć aż na tyle co na filmiku? Inne (wskaźnik paliwa, ciśnienie oleju,) stoją nieruchomo - tak było zawsze jak pamiętam. Ale posiadam inne zegary i tam po podłączeniu wskazówka temp. stoi tak jak pozostałe  <mysli>
Przejściówka

Odp: Zegary polonez
« Odpowiedź #3 dnia: Lipiec 08, 2017, 01:04:20 am »

Offline Daniel#1984

  • Democratic Republic Of Boland
  • Moderator
  • Wiadomości: 4659
  • Płeć: Mężczyzna
  • Kukle City
    • 1.6 Abimex 1996 LPG
Jeśli jest przestawiona, to jak najbardziej może się podnieść po włączeniu zapłonu.
Z kolan wstajemy, łbem w sufit je...

Odp: Zegary polonez
« Odpowiedź #4 dnia: Lipiec 09, 2017, 21:01:32 pm »

Offline Fobik

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 346
  • Płeć: Mężczyzna
    • Polonez 1,8 16V 1990r.
Już ją ustawiłem wszystko ok :]
Przejściówka