Autor Wątek: UWAGA -czy zna ktoś tego typa?  (Przeczytany 7265 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Odp: UWAGA -czy zna ktoś tego typa?
« Odpowiedź #20 dnia: Sierpień 16, 2017, 11:38:31 am »

Offline Multec

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 3762
  • Płeć: Mężczyzna
    • E46 325Ci | ROVER 45 1.8 | C+ 98 | Caro 1996 1.6 16V
Swoją droga to wrzuć te skriny z rozmów na grupę. Ja tam handlowałem z wieloma osobami i raczej nie zdarzały się problemy. A ten gówniarz już od jakiegoś czasu wydawał mi się podejrzany.
"JAZDA PRÓBNA" c.d nastąpi...

Odp: UWAGA -czy zna ktoś tego typa?
« Odpowiedź #21 dnia: Sierpień 16, 2017, 12:15:15 pm »

Offline mp79

  • Autsajder
  • Sympatyk
  • Wiadomości: 3055
  • Płeć: Mężczyzna
    • truckło
bezpośrednio przez allegro (mają tam politykę zwrotu pieniędzy)
udało ci się kiedyś ?
Mnie wyślizgał gość na allegro, to mi obsługa napisała, żebym się z nim dogadał ;) taka pomoc.
Widocznie z ich perspektywy jest to po prostu dobry klient i nie widzą powodu, by się wcinać. :)

Nie wiem nad czym się czaisz. (...) Zgłoś sprawę na Policję
Też bym tak radził. Nie znam się na prawie, lecz o ile sama kwota nie podlega pod definicję przestępstwa, o tyle na wyłudzenie są osobne paragrafy. Nie wiem, czy coś się pod tym względem nie zmieniło. Ostatecznie, można złożyć pozew zbiorowy.

Odp: UWAGA -czy zna ktoś tego typa?
« Odpowiedź #22 dnia: Sierpień 16, 2017, 12:44:36 pm »

Offline utek

  • utek#1915
  • Sympatyk
  • Wiadomości: 3692
  • Płeć: Mężczyzna
  • kujawiak
To już nie chodzi o to czy przestępstwo, wyłudzenie itd. Sam fakt, że z ojcem skontaktuje się Policja, zadziała niekorzystanie na gówniarza. Tak samo proponowałbym najpierw wykonać telefon, że jest sytuacja taka i taka, że sprawa zostanie zgłoszona do organów ścigania.

Odp: UWAGA -czy zna ktoś tego typa?
« Odpowiedź #23 dnia: Sierpień 16, 2017, 20:34:06 pm »

Offline banned

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 6571
  • Płeć: Mężczyzna
Nie wiem nad czym się czaisz. Konto jest zapewne na ojca, raczej jest pełnoletni. Zgłoś sprawę na Policję, oni już będą ustalać kto jest kto. Gdy ojcem zacznie się interesować Policja, to młody będzie miał wystarczającą karę.

telefony do ojca:
519 148 050
34 3100205

Popieram  <ok>

To już nie chodzi o to czy przestępstwo, wyłudzenie itd. Sam fakt, że z ojcem skontaktuje się Policja, zadziała niekorzystanie na gówniarza. Tak samo proponowałbym najpierw wykonać telefon, że jest sytuacja taka i taka, że sprawa zostanie zgłoszona do organów ścigania.

 Jeszcze bardziej popieram <ok> <ok>
Tępić gówniarza póki jest młody. Jak dostanie nauczkę to jeszcze może wyjść na ludzi, a jak mu ujdzie na sucho to będzie cwaniakował przez resztę życia.
« Ostatnia zmiana: Sierpień 16, 2017, 20:35:54 pm wysłana przez banned »
Osiągi samochodów FSO fabrycznie mierzone z 5 osobami i 50kg bagażu na pokładzie.
Kupię części nadwozia Polonez Plus kolor 44E

Odp: UWAGA -czy zna ktoś tego typa?
« Odpowiedź #24 dnia: Sierpień 16, 2017, 23:35:22 pm »

Offline piotrek72

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 496
  • Płeć: Mężczyzna
  • PN 2000
    • Borewicz -underconstruction
Dzięki panowie za pomoc,z zasady nie jestem mściwy ale nie tym razem .Czas się znajdzie na załatwienie tej sprawy

Odp: UWAGA -czy zna ktoś tego typa?
« Odpowiedź #25 dnia: Sierpień 24, 2017, 23:26:08 pm »

Offline piotrek72

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 496
  • Płeć: Mężczyzna
  • PN 2000
    • Borewicz -underconstruction
W sumie udało się nawiązać łączność po dwóch i pół miesiąca listwa dotarła z tym że pęknięta przy zamku.Tak że niby sprawdzali przelew z 06.06 2017  i nie było niby aż nagle 21 .08 .2017 otrzymałem smsa od jego ojca że przelew był i już wysyłają. Temat można usunąć

Odp: UWAGA -czy zna ktoś tego typa?
« Odpowiedź #26 dnia: Sierpień 25, 2017, 11:20:20 am »

Offline Macfly

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 1004
  • Płeć: Mężczyzna
    • FSO ATU 1.6 -> 1.4 -> 1.8 GLI 16V 1997, Polski Fiat 125p 1980, Caro 1.4 16V , Fiat 126p ELX 1.2 75 Fire
Ja jednie ze swojej strony dodam że co do Gromczycy nie dam złego słowa powiedzieć . Brałem pierdoly do poloneza wycinał mi belkę pod minusa , narożniki dachu , brałem jakieś korbki z wąskiego ,alu , naklejki FSO ATU , jakieś przelączniki i inne pierdoły i zawsze wszystko było w 100% sprawne . Poza tym Felgi odbierałem osobiście więc chłopa poznałem i  nic nie walił w "ch*"a tak jak na fotkach tak na żywo ;)
"Wóz ma swoją specyfikę. Żeby ruszyć wrzucasz trójkę, luz to opcja parkowania, wsteczny to dwójka, a gaz to wsteczny. "

Odp: UWAGA -czy zna ktoś tego typa?
« Odpowiedź #27 dnia: Sierpień 25, 2017, 20:46:39 pm »

Offline piotrek72

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 496
  • Płeć: Mężczyzna
  • PN 2000
    • Borewicz -underconstruction
Bardzo fajnie ,ale wspomniany kolega nie jest na topie .Wszelkie pochwały na w/w gościa proponuje założyć osobny temat.A ten zamknąć bo już będzie na ten temat już dość <blee>

Odp: UWAGA -czy zna ktoś tego typa?
« Odpowiedź #28 dnia: Sierpień 25, 2017, 21:33:12 pm »

Offline Daniel#1984

  • Democratic Republic Of Boland
  • Moderator
  • Wiadomości: 4632
  • Płeć: Mężczyzna
  • Kukle City
    • 1.6 Abimex 1996 LPG
Zamknąć owszem, ale usuwać szkoda, niech buc ma nauczkę, a inni też nie będą mieli z nim problemów, jak znajdą ten temat.
Z kolan wstajemy, łbem w sufit je...

Odp: UWAGA -czy zna ktoś tego typa?
« Odpowiedź #29 dnia: Sierpień 25, 2017, 22:12:56 pm »

Offline utek

  • utek#1915
  • Sympatyk
  • Wiadomości: 3692
  • Płeć: Mężczyzna
  • kujawiak
W sumie udało się nawiązać łączność po dwóch i pół miesiąca listwa dotarła z tym że pęknięta przy zamku.Tak że niby sprawdzali przelew z 06.06 2017  i nie było niby aż nagle 21 .08 .2017 otrzymałem smsa od jego ojca że przelew był i już wysyłają. Temat można usunąć

Ale zbieg okoliczności. Napisałeś na forum i przelew nagle dotarł. Ach te złodziejskie banki.

Odp: UWAGA -czy zna ktoś tego typa?
« Odpowiedź #30 dnia: Sierpień 25, 2017, 22:27:47 pm »

Offline mp79

  • Autsajder
  • Sympatyk
  • Wiadomości: 3055
  • Płeć: Mężczyzna
    • truckło
- Tato, ten frajer znowu truje mi dupę o nakładkę do borewicza.
- Eee, daj spokój. Nie on pierwszy i nie ostatni, he he. Ale co prawda to prawda - uparty skurwiel... Trochę dziwne, że jeszcze nie machnął ręką. A co - nadal nie masz mu co wysłać?
- Ty, no jakaś się wczoraj trafiła, ale pęknięta.
- A wyślij mu ją w cholerę, bo się nie odpierdoli. Kasę przecież wysłał od razu. Jeszcze się wkurwi i psy naśle. Jak zaczną węszyć... Wtedy zobaczysz!
- Myślałem, że jakaś brzydsza się trafi, bo taką jak ta można by było jeszcze potrzymać, ale w sumie i tak już kilka miesięcy czeka, to może masz rację - wyślę i niech się wypcha.

Odp: UWAGA -czy zna ktoś tego typa?
« Odpowiedź #31 dnia: Sierpień 26, 2017, 21:07:25 pm »

Offline mruk1313

  • OHV-FSO HEKO TEAM
  • Sympatyk
  • Wiadomości: 3429
  • Płeć: Mężczyzna
  • 19 lat z FSO
    • FSO POLONEZ CARO+ 1.6GSI 1998r. 60tyś km... i coś jeszcze x2......
Po co zamykać...
niech zostanie dla potomnych.
Takich jegomości trzeba tępić, bo potem rodzą się zalążki hadlarini i cfaniaczków.
Tu też jest taki osobnik , lecz ostatnio bawi się na autoklubie i do tego ma jeszcze obrońców dzieciaczek.

FSO cars from POLAND
...........3xFSO.........

Odp: UWAGA -czy zna ktoś tego typa?
« Odpowiedź #32 dnia: Kwiecień 12, 2020, 21:37:58 pm »

Offline Tales

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 1304
  • Płeć: Mężczyzna
    • FSO Polonez Caro 1.6GLE
Tak sobie przeglądam forum i czytając ten wątek przypomniał mi się gość z Facebooka co się nazywał chyba Jarosław Iwaniak. Z Zabrza bodajże. Przez jakies dwa lata wszystkie grupy polonezowskie na fb kipiały od jego postów. Gość skupowal polonezy a następnie sprzedawał je na części. Przemiał miał spory bo co rusz wystawiał foty całego auta i pisał że wszystkie części na sprzedaż. Kiedys naciąlem się na jego fanty co mialy być w super stanie. Kupiłem chyba z 10 rzeczy z których 8 nie nadawało się do montażu. Oczywiście kontakt sie urwał gdy napisałem mu co myślę o jego częściach. Wiem że nie tylko mnie załatwił w ten sposób.
Jakiś czas temu jego posty zniknęły i jego profil na fb chyba też.
Wie ktoś coś na temat tego człowieka? Tak z ciekawości pytam.

Odp: UWAGA -czy zna ktoś tego typa?
« Odpowiedź #33 dnia: Kwiecień 12, 2020, 21:55:51 pm »

Offline mruk1313

  • OHV-FSO HEKO TEAM
  • Sympatyk
  • Wiadomości: 3429
  • Płeć: Mężczyzna
  • 19 lat z FSO
    • FSO POLONEZ CARO+ 1.6GSI 1998r. 60tyś km... i coś jeszcze x2......
Tak sobie przeglądam forum i czytając ten wątek przypomniał mi się gość z Facebooka co się nazywał chyba Jarosław Iwaniak. Z Zabrza bodajże. Przez jakies dwa lata wszystkie grupy polonezowskie na fb kipiały od jego postów. Gość skupowal polonezy a następnie sprzedawał je na części. Przemiał miał spory bo co rusz wystawiał foty całego auta i pisał że wszystkie części na sprzedaż. Kiedys naciąlem się na jego fanty co mialy być w super stanie. Kupiłem chyba z 10 rzeczy z których 8 nie nadawało się do montażu. Oczywiście kontakt sie urwał gdy napisałem mu co myślę o jego częściach. Wiem że nie tylko mnie załatwił w ten sposób.
Jakiś czas temu jego posty zniknęły i jego profil na fb chyba też.
Wie ktoś coś na temat tego człowieka? Tak z ciekawości pytam.

weź ogarnij się!!!!!
Do dnia dzisiejszego gość wystawia cały czas na grupie 125p.
Brałem od niego naprawdę grube tematy i nie narzekałem......
Powiem wprost lepiej jak na tym forum, krótko zwięźle i na temat.
Jeśli ktoś wymaga od używanej rzeczy "wyglądu nowego" to juz Jego problem.
Gość ma naprawdę przystępne ceny , jak i towar w stanie adekwatny do ceny, więc nie wiem po co te sromoty!!!!!!!!!!1
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 12, 2020, 22:02:36 pm wysłana przez mruk1313 »
FSO cars from POLAND
...........3xFSO.........

Odp: UWAGA -czy zna ktoś tego typa?
« Odpowiedź #34 dnia: Kwiecień 12, 2020, 22:06:02 pm »

Offline Multec

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 3762
  • Płeć: Mężczyzna
    • E46 325Ci | ROVER 45 1.8 | C+ 98 | Caro 1996 1.6 16V
A ja akurat patrząc na jego posty na fb widzę czasami gruz odmalowany srebrzanką tudzież czarnym matem. Czasami na rdzę. Nie wątpię, ze sprzedaje też dobre części, ale paru moich znajomych się nacięło.
"JAZDA PRÓBNA" c.d nastąpi...

Odp: UWAGA -czy zna ktoś tego typa?
« Odpowiedź #35 dnia: Kwiecień 12, 2020, 22:22:41 pm »

Offline Daniel#1984

  • Democratic Republic Of Boland
  • Moderator
  • Wiadomości: 4632
  • Płeć: Mężczyzna
  • Kukle City
    • 1.6 Abimex 1996 LPG
Regularnie u niego kupuję i powiem tak: da się dogadać, jak część jest kiepska to reklamujemy ją i tyle. Mi nie robił problemów, ale fakt, że mieszkam blisko niego i zawsze odbieram części osobiście. Nigdy nic nie brałem w ciemno i rzeczy typu silnik,skrzynia wolałem zawsze objechać i wybrać, którą konkretnie chcę brać. Wiem, że osoby które brały np. silnik w ciemno nie były zadowolone, ale kota w worku nigdy nie należy brać...
Z kolan wstajemy, łbem w sufit je...

Odp: UWAGA -czy zna ktoś tego typa?
« Odpowiedź #36 dnia: Kwiecień 12, 2020, 22:40:36 pm »

Offline mihals

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 1143
  • Płeć: Mężczyzna
    • Polonez ohv
Też widziałem rzeczy sprzedawane przez niego tak jak wyżej napisano odmalowane zeby "ładnie" wyglądały, np. ostatnio chyba jakieś części zawieszenia sprzedawał, pomalowano czarno na rdze i brud  ;-|
Miałem kiedyś nawet od niego brać bak paliwa, ale jak zobaczyłem bak ochlapany farbą i konserwacją na odpiernicz,to odpuściłem temat, mimo, że daleko nie mam-szkoda czasu i paliwa na jazde, aby kupić jakiś odpicowany syf.

Odp: UWAGA -czy zna ktoś tego typa?
« Odpowiedź #37 dnia: Kwiecień 12, 2020, 22:52:16 pm »

Offline Tales

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 1304
  • Płeć: Mężczyzna
    • FSO Polonez Caro 1.6GLE
Kupiłem od niego nakładki na progi ktore mialy być oryginalnie czarne A okazały się że są pomalowane na czarno bo oryginalnie pochodzą ze srebrnego plusa. Pomalowane tak że ten czarny lakier odłaził platami.
Drugi przykład. Podszybie plastikowe. Miało byc nieuszkodzone A okazało się być ponacinane kątówka.
Trzeci przyklad. Listwa na drzwi pasazera. Cała wypsikana jakby bitexem lub czymś podobnym.
Kilka drobnych rzeczy wysłał mi nie takich co potrzebowałem mimo że wysłałem mu zdjęcia co dokladnie potrzebuję.
Z rzeczy które mi przesłał do montazu nadawało się tylko lusterko na drzwi pasazera i antena. Więc kupiłem sobie lusterko i antene za bodajże 400zl. :-/

Odp: UWAGA -czy zna ktoś tego typa?
« Odpowiedź #38 dnia: Kwiecień 13, 2020, 01:11:07 am »

Offline banned

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 6571
  • Płeć: Mężczyzna
Drugi przykład. Podszybie plastikowe. Miało byc nieuszkodzone A okazało się być ponacinane kątówka.

Podjedź do mnie, dam Ci za darmo nieuszkodzone, wala się to u mnie po piwnicy i nie wiem co z tym zrobić, a jak jeszcze trochę poleży to jest ryzyko że wuj mi wyrzuci jak mnie nie będzie w domu.

W ogóle to niektórzy szrociarze takie plastiki dają za darmo, ja właśnie za darmo dostałem to podszybie jako bonus do części które kupowałem.
Osiągi samochodów FSO fabrycznie mierzone z 5 osobami i 50kg bagażu na pokładzie.
Kupię części nadwozia Polonez Plus kolor 44E

Odp: UWAGA -czy zna ktoś tego typa?
« Odpowiedź #39 dnia: Kwiecień 13, 2020, 11:47:42 am »

Offline mruk1313

  • OHV-FSO HEKO TEAM
  • Sympatyk
  • Wiadomości: 3429
  • Płeć: Mężczyzna
  • 19 lat z FSO
    • FSO POLONEZ CARO+ 1.6GSI 1998r. 60tyś km... i coś jeszcze x2......
Kupiłem od niego nakładki na progi ktore mialy być oryginalnie czarne A okazały się że są pomalowane na czarno bo oryginalnie pochodzą ze srebrnego plusa. Pomalowane tak że ten czarny lakier odłaził platami.
Drugi przykład. Podszybie plastikowe. Miało byc nieuszkodzone A okazało się być ponacinane kątówka.
Trzeci przyklad. Listwa na drzwi pasazera. Cała wypsikana jakby bitexem lub czymś podobnym.
Kilka drobnych rzeczy wysłał mi nie takich co potrzebowałem mimo że wysłałem mu zdjęcia co dokladnie potrzebuję.
Z rzeczy które mi przesłał do montazu nadawało się tylko lusterko na drzwi pasazera i antena. Więc kupiłem sobie lusterko i antene za bodajże 400zl. :-/


Sam z nim handluje, nie miałem nigdy problemów aby towar odbiegał od oferowanego.
Brałem skrzynie, most i wał i naprawdę jestem zadowolony.
Nie to że bym bronił tego sprzedawcę, po prostu nie miałem z nim problemów.
FSO cars from POLAND
...........3xFSO.........