Autor Wątek: Przejście z gli na gsi  (Przeczytany 2097 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Przejście z gli na gsi
« dnia: Styczeń 12, 2018, 11:19:08 am »

Offline Marek94

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 157
  • Płeć: Mężczyzna
    • C+ i inne
Witam mam do was pytanie czy przejście z jedno punktowego na pełen jest bardzo czasochłonne ?
Z tego co na szybko ogarnąłem to ma inne kolektory z czego jeden ma inne otwory w głowicy ale to chyba jakiś duży problem nie jest  komp jest pod tyłkiem pasażera a nie na błotniku zapewne cewka też jest inna filtr powietrza i co jeszcze ?
Wiadomo musiała by iść nowa wymaga to demontażu deski itp czy da się to zrobić mniej inwazyjnie ?
Pytam bo mam klimę i myślę że lepiej na gsi by to działało a dwa che coś z tym silnikiem zrobić ale jeszcze nie wiem co a w N/A jest strasznie ciężko coś z niego krzesać a poza tym mam już dość dłubania w wolno ssaków
wiec zostaje jakieś dmuchanie albo wymiana na inny,co do pierwszego myślę że gsi bardziej by się do tego nadawało tym bardziej że mój reduktor wykazuje oznaki zużycia a ważność butli kończy się za dwa lata wiec mógłbym założyć nową instalacje sekwencyjna specjalnie do tego celu żeby to jakoś nisko przebudowo wystroić.Ale jak przekładka na gsi będzie mega upierdliwa a do tego dojdzie wymina gazu to nie wiem czy nie zaszaleje nie stawie jakiegoś dziwaka na emu albo zarzucę projekt i będę śmigał ohv do usranej śmierci  :]

Odp: Przejście z gli na gsi
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 12, 2018, 11:44:04 am »

Offline wrb#1974

  • Klubowicz
  • Wiadomości: 2593
  • Płeć: Mężczyzna
    • Polonez Caro 1993. FIAT DOHC 1,6 "kwadrat". poległ w mojej obronie, w walce z przeważającymi siłami wroga.
 tekst niezrozumiały. napisz to jeszcze raz. najpierw na "brudno", popraw błędy i dopiero wtedy wklej.
Świat dla wszystkich, Polska dla Polaków. to nie rasizm, to prawo do bycia Panem we własnym Domu.

Odp: Przejście z gli na gsi
« Odpowiedź #2 dnia: Styczeń 12, 2018, 21:50:22 pm »

Offline Zoltan#1930

  • Administrator
  • Wiadomości: 3185
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sport&Classic Workshop
ile jest o tym tematow!
Cytat: KGB
GAZ rzadzi ,GAZ radzi ,GAZ nigdy was nie zdradzi  :twisted:

Polski Fiat 1977r, Polonez 1600 L 1980r, Volvo 945 2300 GL 1992r, Mazda Bongo SD1D32 2200D->2000i 1994r, Iveco Daily Max 2800TD 1997r Chrysler Town&Country 3300 LX 2001r