Autor Wątek: ---===] Co dzisiaj zrobiłem w/z moim autem... [===--- 2018  (Przeczytany 242527 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Odp: ---===] Co dzisiaj zrobiłem w/z moim autem... [===--- 2018
« Odpowiedź #1380 dnia: Lipiec 19, 2018, 11:33:12 am »

Offline Dawid91

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 2228
    • Polonez Caro 1.4 GLI 16V orciari
Nie można uogolniac. Tomekk robi 50tyś rocznie, moja mama 25tyś rocznie, ja 10-12tyś r rocznie a mój dziadek 2-3tyś rocznie   <cwaniak2> nie da się powiedzieć jednoznacznie jaki przebieg powinno mieć auto w danym wieku, jeśli już to patrzyłbym na modele aut bo ktoś kupuję audi a8 to raczej nie po to żeby stało w garażu, a ktoś kto kupił np Seicento w największej biedzie raczej nie planował latać nim po trasach i nabijać kilometrów ile wlezie. Chociaż od każdej reguły sa wyjątki ;) na giełdzie klasyków sa niskoprzebiegowe limuzyny , a przez moje ręce przeszło Seicento które miało 354.000 przebiegu ;)

Odp: ---===] Co dzisiaj zrobiłem w/z moim autem... [===--- 2018
« Odpowiedź #1381 dnia: Lipiec 19, 2018, 12:34:55 pm »

Offline utek

  • utek#1915
  • Sympatyk
  • Wiadomości: 3692
  • Płeć: Mężczyzna
  • kujawiak
a ktoś kto kupił np Seicento w największej biedzie raczej nie planował latać nim po trasach i nabijać kilometrów ile wlezie.

Dawniej to był flagowy model przedstawicieli, więc duże przebiegi dość często się zdarzają.

Odp: ---===] Co dzisiaj zrobiłem w/z moim autem... [===--- 2018
« Odpowiedź #1382 dnia: Lipiec 19, 2018, 19:30:39 pm »

Offline Morfina

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 878
  • Płeć: Mężczyzna
    • Caro V6
Nie liczy się przebieg a stan,moje audi ma nalatane 500 tyś a mniej w nim grzebię niż kumpel w takim samym z przebiegiem 200 tyś
Kolejne ohv wraca na drogi..ciekawe na długo  :d
« Ostatnia zmiana: Lipiec 19, 2018, 19:34:12 pm wysłana przez Morfina »
Ślusarz, złodziej, łowca krasnali

Odp: ---===] Co dzisiaj zrobiłem w/z moim autem... [===--- 2018
« Odpowiedź #1383 dnia: Lipiec 19, 2018, 23:39:34 pm »

Offline Daniel#1984

  • Democratic Republic Of Boland
  • Moderator
  • Wiadomości: 4632
  • Płeć: Mężczyzna
  • Kukle City
    • 1.6 Abimex 1996 LPG
To jest Maćkowa głowica?

Zrobiłem dzisiaj z autem dużo, ale siły pisać nie mam, mogę tylko tyle : "kur*", ta pompa wody.
Z kolan wstajemy, łbem w sufit je...

Odp: ---===] Co dzisiaj zrobiłem w/z moim autem... [===--- 2018
« Odpowiedź #1384 dnia: Lipiec 20, 2018, 06:48:33 am »

Offline Morfina

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 878
  • Płeć: Mężczyzna
    • Caro V6
Tak  :-)
Ślusarz, złodziej, łowca krasnali

Odp: ---===] Co dzisiaj zrobiłem w/z moim autem... [===--- 2018
« Odpowiedź #1385 dnia: Lipiec 20, 2018, 16:07:30 pm »

Offline mp79

  • Autsajder
  • Sympatyk
  • Wiadomości: 3055
  • Płeć: Mężczyzna
    • truckło
Wydobyłem spod sterty gratów ramkę skrzyni ładunkowej, lecz zanim zacznę coś działać w temacie umiejscawiania jej z powrotem na Truckle, wypadałoby chyba wykonać jazdę testową po okolicznych ulicach, coby nieco przepłukać most i zalać do niego jakiś porządniejszy olej. Przy okazji - wymienić uszczelniacz wału. Bo skoro mam składać tego gruchota, to lepszego dostępu do mostu raczej już nie będzie.

Odp: ---===] Co dzisiaj zrobiłem w/z moim autem... [===--- 2018
« Odpowiedź #1386 dnia: Lipiec 20, 2018, 19:14:03 pm »

Offline Gomulsky

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 3124
  • Płeć: Mężczyzna
    • Polonez Atu 16V GLi + Kombi 8V GSi
Tylko wlej jakiś 75W-140, to na pewno mostu nie zaszkodzi.
 
W temacie, Kombi przeszło dziś przegląd. Niemal wzorcowo, poza luźną końcówką kierowniczą - a jakże po prawej stronie, deja vu. Na ostatnim przeglądzie Atu był dokładnie ten sam problem.

Odp: ---===] Co dzisiaj zrobiłem w/z moim autem... [===--- 2018
« Odpowiedź #1387 dnia: Lipiec 20, 2018, 20:40:28 pm »

Offline Artek824

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 209
  • Płeć: Mężczyzna
    • Jest Polonez caro plus 1.6 Dohc Turbo,Freelander 1.8 +LPG -dupowoz, były Pn Caro 1.5 abimex,Pn Kombi 1.6gsi
Siema, kto mnie pamięta ?

Samochodem bardzo dużo jeżdżę, robię miesięcznie ok. 5 tys. km i także ma ciężki żywot jest dość intensywnienie używane.
to kiedy masz czas pracowac ?
chyba, ze taksoweczka popylasz, albo uberem, to wtedy wiadomo, ze duza fura obita skórą tworzy respekt na dzielni,
bo tak normalnie, to skora jest luksusem dla januszy w waginach tzn. ta taka klasyczna skora śliska, podziurkowanie jej nazwane wentylacja za wiele nie wnosi,
to juz przezytek, kazda taksowka w Tunezji ma skore, bo Tunezja jest duzym "producentem" skory i tam meganki i laguny z dowolnego rocznika cale w skorze,
i slusznie, bo taka tapicerka ma wlasciwosci typowo uzytkowe,
teraz luksus to alcantara, czyli tez skora, ale wredna w czyszczeniu,

swoja droga to powinni zabronic robienia duzych przebiegow na pusto w dwutonowcach z czterolitrowymi silnikami 500KM,
kompletne marnowanie zasobow i brak sensu,
do wozenia uberem 1/3 takiego silnika wystarczy z nawiazka ;]

Jechałem raz nowym Superbem na tylnej kanapie. Cholernie niewygodna, i to w limuzynie. Jak nawet kanapy nie potrafią zaprojektować, to nie wierzę że cała reszta samochodu nie jest śmieciem.

W Twojej wypowiedzi brakuje mi jeszcze tylko przywołania do Fiata Pandy i Poloneza. Tylko nie wiem czy kanapa z Poloneza będzie wzorcem, czy z Pandy.
łyso by Ci bylo, jakby w pandzie na tylnej kanapie siedzialo sie lepiej niz superd(uper)  <lol2>
a sa na to szanse, bo panda jest wysoka,
nie mniej jednak w pelni sie zgadzam z bannedem ,ze od duzego auta aspirujacego do bycia limuzyna, majacego wydluzona plyte podlogowa, smialo moza oczekiwac, ze z tylu bedzie sie siedzialo nieprzecietnie wygodnie - i w sumie nic innego taka skoda nie ma do zaoferowania,
to jest bardzo poprawne auto w nizszej cenie, jezeli porownasz ja do pastucha lub podobnego wynalazku,
wtedy zwyczajnie broni sie cena, ale w tej cenie mozna miec wlasnie takie zacianki jak wygodne siedzenia - to auto ma wlasnie taki charakter, ma byc duze i wygodne, bo w pozostalych kwestiach jest nijakie,
postaw sobie jakas wypasiona wersje L&K obok kia Stinger i zobacz roznice - kupujacych Stingera raczej nie obchodzi co sie dzieje na tylnej kanapie, bo przy tym aucie skupiasz sie na zupelnie innych aspektach
Kiedy byłem dzieckiem, miałem zakaz jedzenia w samochodzie
a jakbys jechal w moim, to bys mial zakaz nawet dzisiaj
Zainteresowanie jest śladowe.
nie rozumiem dlaczego sie dziwisz :
 wystawiles autko o nijakim wygladzie, slabej reputacji, malo popularne i bez gazu za 3 kafle - z tego rocznika za 3 kafle bez lpg stoja Alfy 156, ktore sa lepsze o roverka pod kazdym wzgledem ... tzn. z kazdej strony lepiej wygladaja i sa duzo bardziej popularne, ale maja ten sam problem ze znalezieniem mechaniaka, ktory bedzie wiedzial co robi i tez maja slaba reputacje,
jednak i tak maja duza przewage, a nie sprzedaja sie jak świeże buleczki,
kupujac auto z kategorii nie znanych i nie chcianych od razu trzeba sie liczyc z niesprzedawalnoscia,
szybciej Tavrie bys sprzedal ;p


Z rok czasu tu nie byłem, ale Twoja osoba spowodowała, że postanowiłem coś napisać.

Kiedy ktoś w końcu permanentnie zbanuje tego wrzoda ? Jego wypowiedzi urągają jakimkolwiek standardom. Czemu to jest cały czas tolerowane ? Brak kultury, brak jakichkolwiek zasad pisowni, brak ciągu przyczynowo-skutkowego tych słowotoków. Ciągłe zaczepki i przepychanki. Czemuż tak zostaliśmy pokarani ? Za miłość do tego wozu taka kara ? Takie katusze ?

Człowieku, kiedy weźmiesz się za jakąś uczciwą robotę ? Siedzisz tu 24/7 i wylewasz te swoje żale - masz JEDENAŚCIE TYSIĘCY bezsensownych wiadomości. Nie szkoda Ci życia na bycie tępym "ch*"em ? Kup sobie jakieś inne auto, przenieś się na inne forum. Daj żyć.
  jak najbardziej jestem za
Na koniec ludzie skarleją do wymiaru bezmózgich sług smartphonów i, być może, poczną oddawać im cześć boską...

Odp: ---===] Co dzisiaj zrobiłem w/z moim autem... [===--- 2018
« Odpowiedź #1388 dnia: Lipiec 20, 2018, 22:24:04 pm »

Offline KGB

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 13824
  • Płeć: Mężczyzna
  • Antypartyzant
    • Plus Srebrne Caro
brak ciągu przyczynowo-skutkowego
tutaj ty jestes mistrzem nie do pobicia - 40 postow i 40 banow ,sa powody do dumy
Czemuż tak zostaliśmy pokarani ? Za miłość do tego wozu taka kara ? Takie katusze ?
wy czyli kto ? bo popierajacy ciebie osobnicy obok milosnikow marki FSO nawet nie stali,
na forum wieswagena sie nie udzielam,
mimo 100% wypelnienia ciagu przyczynowo-skutkowego, to logiki za grosz nie uskuteczniasz


Nie szkoda Ci życia na bycie tępym "ch*"em ?
przezywanie, taka przypadlosc cipek, a ty jestes cipką, ktora kryje sie za fejkowym nickiem, kontem zalozonym tylko po to, by uprawiac trolling na forum,
boisz sie to robic na swoim pierwotnym koncie, czyli wstydzisz sie (slusznie), bo wiesz ze robisz "ch*"owo - a gdzie tam, przesadzilem, ty chcialbys robic "ch*"owo, ale cipiarsko to jedyne na co cie stac,
tak wiec przestraszona i wstydliwa cipuchno, nie ukryjesz przez fejkowe konto tego, ze jestes tylko głupią cipą
« Ostatnia zmiana: Lipiec 20, 2018, 22:25:37 pm wysłana przez KGB »
Cytat: Senn#1869
Nie odpowiadasz za forum, nie moderujesz go, nie masz statusu klubowicza wiec Twoje zdanie jest nic nie warte.

Odp: ---===] Co dzisiaj zrobiłem w/z moim autem... [===--- 2018
« Odpowiedź #1389 dnia: Lipiec 20, 2018, 22:36:21 pm »

Offline zefir1

  • Nowicjusz
  • Wiadomości: 81
  • Płeć: Mężczyzna
    • Atu Plus 1.6GSI
"kur*" gdzie ja trafiłem  ;-|
Sądziłem że w internetach nic mnie już nie zaskoczy.

Odp: ---===] Co dzisiaj zrobiłem w/z moim autem... [===--- 2018
« Odpowiedź #1390 dnia: Lipiec 20, 2018, 23:11:47 pm »

Offline Daniel#1984

  • Democratic Republic Of Boland
  • Moderator
  • Wiadomości: 4632
  • Płeć: Mężczyzna
  • Kukle City
    • 1.6 Abimex 1996 LPG
"kur*" gdzie ja trafiłem  ;-|
Sądziłem że w internetach nic mnie już nie zaskoczy.

No jak to gdzie, prosto z banicji, dziesiąty czy dwudziesty raz na to samo forum (do czasu aż za mocno nie zakręcisz śmigiełkiem nie dostaniesz kolejnego bana <lol>). Alzheimer, czy co?

Widzę, że ostatnio jakiś wysyp trolli jest na forum, ach te zmienne IP.
Z kolan wstajemy, łbem w sufit je...

Odp: ---===] Co dzisiaj zrobiłem w/z moim autem... [===--- 2018
« Odpowiedź #1391 dnia: Lipiec 21, 2018, 06:25:49 am »

Offline mp79

  • Autsajder
  • Sympatyk
  • Wiadomości: 3055
  • Płeć: Mężczyzna
    • truckło
Jaki sens ma riposta po czterech dniach, w dodatku kiedy koleś już dawno zbanowany?! Normalny człowiek machnąłby ręką na takie zaczepki i nie dał się wciągnąć w głupie przepychanki, ale zwykła prawda potrafi jednak być takim wrzodem na tyłku...

Odp: ---===] Co dzisiaj zrobiłem w/z moim autem... [===--- 2018
« Odpowiedź #1392 dnia: Lipiec 21, 2018, 11:36:48 am »

Offline KGB

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 13824
  • Płeć: Mężczyzna
  • Antypartyzant
    • Plus Srebrne Caro
Jaki sens ma riposta po czterech dniach
zapewne odpowiedzilabys 4 dni wczesniej na post, ktory przeczytales 4 dni pozniej - tylko wez pod uwage, ze nie kazdy jest wróżbitą Macieju,

dzisiaj zastanawiam sie, czy pospawac wydech w trucku, czy na zlot pojechac z dziurawym pierwszym tlumikiem - nie chce mi sie wyciagac mig-mag'a z piwnicy, ale z drugiej strony kiedys trzeba go wyciagnac,
moze wrozbita Maciej powie mi co zrobię ;] 
Cytat: Senn#1869
Nie odpowiadasz za forum, nie moderujesz go, nie masz statusu klubowicza wiec Twoje zdanie jest nic nie warte.

Odp: ---===] Co dzisiaj zrobiłem w/z moim autem... [===--- 2018
« Odpowiedź #1393 dnia: Lipiec 21, 2018, 13:56:34 pm »

Offline Michał M#1985

  • Klubowicz
  • Wiadomości: 292
  • Płeć: Mężczyzna
    • Polonez Caro Plus 1.6 GLI & Polonez Atu Plus 1.6 GLI
Dwa tygodnie temu zrobiłem korektę lakieru w Caro Plusie i nawoskowałem Collinite 476s. Wczoraj ojciec nim jechał i zatrzymała go policja. Po zatrzymaniu policjant powiedział, że chciał z bliska go obejrzeć, bo z daleka błyszczał się jak mało który samochód na drodze. Rzeczywiście, zadbany L-146 w słońcu wygląda naprawdę dobrze. Mała rzecz, a cieszy, że ktoś docenił pracę   <spoko>.

Odp: ---===] Co dzisiaj zrobiłem w/z moim autem... [===--- 2018
« Odpowiedź #1394 dnia: Lipiec 21, 2018, 15:30:33 pm »

Offline Mariusz#

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 2277
  • Płeć: Mężczyzna
    • POLONEZ Atu+ 1.6 GSI
dziś w końcu postanowiłem wymienić linkę sprzęgła z racji że stara bardzo ciężko chodziła pod nogą. W garażu walał się nowiutki LINEX zapakowany w fabryczne opakowanie kupiony jakieś 3 lata temu.  szybka wymiana ok 15 min roboty. Wciskam sprzęgło przy ustawianiu i jest lżej, zadowolony  skontrowałem nakrętki i wyjazd z garażu.Wyobraźcie sobie że po ok 10 wciśnięciach sprzęgła, to gówno które nosi pseudo nazwę linki, zaczęło trzeszczeć  jak stare ruskie radio. Do tego po jeszcze kilku następnych wciśnięciach pedał zaczął pracować stopniowo w 3 krokach. nie było więc możliwości kulturalnej jazdy na pól sprzęgle. Wróciłem do garażu i na pokład stara linka  zalana olejem. Sprzęgło chodzi ciężej  ale bez trzasku i  do tego płynnie. Ten gówniany Linex odrazu pod topór, żeby w przyszłości nie kusił. Jak można produkować takie gówno. Najgorsze jest to że nie ma do tej ch.....ni żadnej alternatywy dla poloneza.
Pan inżynier widzę, że lubi jeździć tym polonezem

Odp: ---===] Co dzisiaj zrobiłem w/z moim autem... [===--- 2018
« Odpowiedź #1395 dnia: Lipiec 21, 2018, 16:32:32 pm »

Offline Grizli

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 1803
  • Płeć: Mężczyzna
    • Polonez

Odp: ---===] Co dzisiaj zrobiłem w/z moim autem... [===--- 2018
« Odpowiedź #1396 dnia: Lipiec 21, 2018, 16:34:45 pm »

Offline Artek824

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 209
  • Płeć: Mężczyzna
    • Jest Polonez caro plus 1.6 Dohc Turbo,Freelander 1.8 +LPG -dupowoz, były Pn Caro 1.5 abimex,Pn Kombi 1.6gsi
"kur*" gdzie ja trafiłem  ;-| 
Sądziłem że w internetach nic mnie już nie zaskoczy.
a no tak admini dbają o to forum albo są tu równi i rowniejsi 
I dlatego jest jak jest
« Ostatnia zmiana: Lipiec 21, 2018, 16:36:58 pm wysłana przez Artek824 »
Na koniec ludzie skarleją do wymiaru bezmózgich sług smartphonów i, być może, poczną oddawać im cześć boską...

Odp: ---===] Co dzisiaj zrobiłem w/z moim autem... [===--- 2018
« Odpowiedź #1397 dnia: Lipiec 21, 2018, 19:01:05 pm »

Offline Mariusz#

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 2277
  • Płeć: Mężczyzna
    • POLONEZ Atu+ 1.6 GSI
dzięki. Wziąłem dwie. leci browar przy okazji.
Pan inżynier widzę, że lubi jeździć tym polonezem

Odp: ---===] Co dzisiaj zrobiłem w/z moim autem... [===--- 2018
« Odpowiedź #1398 dnia: Lipiec 21, 2018, 19:55:00 pm »

Offline mp79

  • Autsajder
  • Sympatyk
  • Wiadomości: 3055
  • Płeć: Mężczyzna
    • truckło
Dwa tygodnie temu zrobiłem korektę lakieru w Caro Plusie i nawoskowałem Collinite 476s. Wczoraj ojciec nim jechał i zatrzymała go policja. Po zatrzymaniu policjant powiedział, że chciał z bliska go obejrzeć, bo z daleka błyszczał się jak mało który samochód na drodze. Rzeczywiście, zadbany L-146 w słońcu wygląda naprawdę dobrze. Mała rzecz, a cieszy, że ktoś docenił pracę   <spoko>.
Ja bym się wkurzył, gdyby psy mnie zatrzymali tylko po to, żeby pooglądać samochód. Czy ja muszę mieć czas i ochotę z nimi gadać? Jeszcze bezczelnie się do tego przyznają, bo im wszystko wolno! Jak chce podziwiać, to na parkingu pod sklepem niech sobie poogląda, najlepiej po służbie, no chyba że ta "służba" - a coraz więcej na to wskazuje - polega właśnie na zawracaniu głowy obywatelom.

Odp: ---===] Co dzisiaj zrobiłem w/z moim autem... [===--- 2018
« Odpowiedź #1399 dnia: Lipiec 21, 2018, 20:27:34 pm »

Offline Artek824

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 209
  • Płeć: Mężczyzna
    • Jest Polonez caro plus 1.6 Dohc Turbo,Freelander 1.8 +LPG -dupowoz, były Pn Caro 1.5 abimex,Pn Kombi 1.6gsi
 
Dwa tygodnie temu zrobiłem korektę lakieru w Caro Plusie i nawoskowałem Collinite 476s. Wczoraj ojciec nim jechał i zatrzymała go policja. Po zatrzymaniu policjant powiedział, że chciał z bliska go obejrzeć, bo z daleka błyszczał się jak mało który samochód na drodze.
Ja bym się wkurzył, gdyby psy mnie zatrzymali tylko po to, żeby pooglądać samochód. Czy ja muszę mieć czas i ochotę z nimi gadać? Jeszcze bezczelnie się do tego przyznają, bo im wszystko wolno! Jak chce podziwiać, to na parkingu pod sklepem niech sobie poogląda, najlepiej po służbie, no chyba że ta "służba" - a coraz więcej na to wskazuje - polega właśnie na zawracaniu głowy obywatelom.
   Tez miałem taką sytuacje, ale na luzie z nimi pogadałem, mysle niech se oglądają a zwykle po takiej 'kontroli'jest się przez nich zapamietywanym i czasem nawet nie wiesz kiedy nawiązanie z nimi w ten sposób jakiejś tam znajomości może ci dupe uratować np.w momencie jeśli trafisz na ich kolege sluzbiste. Tak to nieraz niestety w życiu bywa że trzeba czasem schować swoją dumę do kieszeni.
« Ostatnia zmiana: Lipiec 21, 2018, 20:29:13 pm wysłana przez Artek824 »
Na koniec ludzie skarleją do wymiaru bezmózgich sług smartphonów i, być może, poczną oddawać im cześć boską...