Autor Wątek: Ogrzewanie w Plusie działa połowicznie albo wcale  (Przeczytany 1079 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Ogrzewanie w Plusie działa połowicznie albo wcale
« dnia: Marzec 18, 2018, 17:53:31 pm »

Offline Sizymon

  • Nowicjusz
  • Wiadomości: 35
  • Płeć: Mężczyzna
    • Był: FSO Polonez Caro+ 1.6 GLI L-45 '97r 163tys km Obecnie: FSO Polonez Atu+ 1.6GSI LPG 302tys km, FSO Polonez Caro 1.4 94 rok
Tak jak w tytule ogrzewanie w moim plusie czasem działa połowicznie, albo wcale.Przekręcając pokrętłem od ogrzewania to na niebisekim daje  zimnym czyli jest ok ale jak dam na czerwone pole to daje letnim powietrzem a czasem przekręcę na zimne i znów na ciepłe i już nawet letnie nie leci.Czasem jest takie dziwne siorbanie wody jak by z węży pod maską.Ogólnie wydaje mi się, że problem leży też w tym, że ucieka mi pomału płyn chłodniczy ale co dziwne tylko ten co jest w zbiorniczku z ,,nad stanu'' bo jeśli ze zbiorniczka wszystko ucieknie to chłodnica normalnie działa i poldek się nie grzeje trzyma do tych 90 stopni,czyli w reszcie układu płyn jest, ale jak tylko doleje do zbiorniczka to po jakimś czasie ucieknie, sprawdzałem już węże wszystkie ale nic nie widać  <co>

Odp: Ogrzewanie w Plusie działa połowicznie albo wcale
« Odpowiedź #1 dnia: Marzec 18, 2018, 18:46:47 pm »

Offline Chińczyk

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 343
  • Płeć: Mężczyzna
    • Daewoo-FSO Polonez Caro Plus 1.6 GSi 1999
Odsyłam do tego tematu. Identyczny z tymi samymi problemami, a ten moim zdaniem można usunąć aby spamu nie robić.

http://forum.fsoptk.pl/index.php?topic=48693.0
Cytat: Zoltan#1930
czyli w domyśle, że jesteśmy debilami, co ewentualnie powiedzą gdzie młotkiem przywalić, a ci z forum prawnego wiedzą co i jak "z firmo" a kanapki smarują gównem?

Odp: Ogrzewanie w Plusie działa połowicznie albo wcale
« Odpowiedź #2 dnia: Marzec 20, 2018, 20:48:13 pm »

Offline banned

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 6571
  • Płeć: Mężczyzna
Sprawdź cięgno za deskę, u mnie jest za długie dlatego powietrze letnie chociaż grzejnik gorący.
Siorbanie to może być przypadek niezwiązany z ogrzewaniem.
Osiągi samochodów FSO fabrycznie mierzone z 5 osobami i 50kg bagażu na pokładzie.
Kupię części nadwozia Polonez Plus kolor 44E

Odp: Ogrzewanie w Plusie działa połowicznie albo wcale
« Odpowiedź #3 dnia: Kwiecień 11, 2018, 10:52:33 am »

Offline kakofoniks

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 445
może też nie do końca ci się otwierać klapka nagrzewnicy
gdyby Bóg był za przednim napędem chodzilibyśmy na rękach