Autor Wątek: Polonez Plus - demontaż serwa  (Przeczytany 953 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Polonez Plus - demontaż serwa
« dnia: Marzec 26, 2018, 20:13:01 pm »

Offline Chińczyk

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 343
  • Płeć: Mężczyzna
    • Daewoo-FSO Polonez Caro Plus 1.6 GSi 1999
Witajcie,

Mam następujący problem. Wymieniam wiązkę elektryczną na wiązkę z klimy i utknąłem przy serwie. Mianowicie od strony kierowcy przez ścianę grodziową otworem przechodzą przewody tuż pod serwem. Otwór jest zabezpieczony gumką i metalową nakładką przykręcaną na dwie śrubki. Jedną, górną odkręciłem, natomiast druga jest ukryta za serwem.

Czy idzie jakoś zdemontować to serwo, lub je lekko poluźnić/odchylić abym mógł odkręcić tą śrubę ? Otworzyłem Morawskiego, natomiast jak zacząłem czytać demontaż serwa to zacząłem wątpić i stwierdziłem, że się tutaj naradzę, może jest jakiś "knif" jak się tam dobrać przy najmniejszej inwazji do serwa.

Myślałem jeszcze aby kupić (niestety nie mam) giętką przedłużkę i tak spróbować się tam dobrać, natomiast chyba jest tam za mało miejsca na taki zabieg.  <smutny>
Cytat: Zoltan#1930
czyli w domyśle, że jesteśmy debilami, co ewentualnie powiedzą gdzie młotkiem przywalić, a ci z forum prawnego wiedzą co i jak "z firmo" a kanapki smarują gównem?

Odp: Polonez Plus - demontaż serwa
« Odpowiedź #1 dnia: Marzec 26, 2018, 20:15:16 pm »

Offline Gomulsky

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 3124
  • Płeć: Mężczyzna
    • Polonez Atu 16V GLi + Kombi 8V GSi
Odkręć tą górną śrubkę odchyl obejmę, wyciąg gumkę i spokojnie przeciągniesz wiązkę.

Odp: Polonez Plus - demontaż serwa
« Odpowiedź #2 dnia: Kwiecień 01, 2018, 18:15:35 pm »

Offline Chińczyk

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 343
  • Płeć: Mężczyzna
    • Daewoo-FSO Polonez Caro Plus 1.6 GSi 1999
Dzięki serdeczne Gomulsky za pomoc. Jak ja mogłem nie pomyśleć o tym mając w ręku tą drugą metalową obejmę... No nic, dziękuje serdecznie ! :)
Cytat: Zoltan#1930
czyli w domyśle, że jesteśmy debilami, co ewentualnie powiedzą gdzie młotkiem przywalić, a ci z forum prawnego wiedzą co i jak "z firmo" a kanapki smarują gównem?