Autor Wątek: Czarna lista producentów części  (Przeczytany 24142 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Odp: Czarna lista producentów części
« Odpowiedź #100 dnia: Lipiec 14, 2019, 00:48:39 am »

Offline mihals

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 1143
  • Płeć: Mężczyzna
    • Polonez ohv
Filtr powietrza firmy sędziszów do Poloneza 1.4- ma za niskie uszczelki i nie dolega szczelnie w obudowie,efektem tego było dużo pyłu w dolocie  ;-| Nowy filtr firmy champion,siadł pięknie i szczelnie.

Odp: Czarna lista producentów części
« Odpowiedź #101 dnia: Lipiec 14, 2019, 21:37:57 pm »

Offline AUTOSAN

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 274
  • Płeć: Mężczyzna
    • PN Borewicz 1980
Filtr powietrza firmy sędziszów do Poloneza 1.4- ma za niskie uszczelki i nie dolega szczelnie w obudowie,efektem tego było dużo pyłu w dolocie  ;-| Nowy filtr firmy champion,siadł pięknie i szczelnie.
Jakie oznaczenia noszą omawiane przez Ciebie filtry?

Odp: Czarna lista producentów części
« Odpowiedź #102 dnia: Lipiec 15, 2019, 23:03:16 pm »

Offline Macfly

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 1004
  • Płeć: Mężczyzna
    • FSO ATU 1.6 -> 1.4 -> 1.8 GLI 16V 1997, Polski Fiat 125p 1980, Caro 1.4 16V , Fiat 126p ELX 1.2 75 Fire
Filtr powietrza firmy sędziszów do Poloneza 1.4- ma za niskie uszczelki i nie dolega szczelnie w obudowie,efektem tego było dużo pyłu w dolocie

No nie wiem u mnie nie ma żadnego pyłu  ostatnio sprawdzałem a fajniej buczy na takim filtrze  w porównaniu do Filtrona. A puchę mam przekręconą w stronę lampy i wywalone rogale i inne gumy .
"Wóz ma swoją specyfikę. Żeby ruszyć wrzucasz trójkę, luz to opcja parkowania, wsteczny to dwójka, a gaz to wsteczny. "

Odp: Czarna lista producentów części
« Odpowiedź #103 dnia: Lipiec 15, 2019, 23:27:03 pm »

Offline mihals

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 1143
  • Płeć: Mężczyzna
    • Polonez ohv
Sędziszów wa20225 a champion w114. Fakt że sędziszow to był leżak sprzed kilku lat,ale ewidentnie miał skromne i za niskie uszczelki,przez co nie dolegał dobrze do obudowy,uszczelki championa byly wyższe o jakieś 3 mm na strone.

Odp: Czarna lista producentów części
« Odpowiedź #104 dnia: Lipiec 16, 2019, 12:31:18 pm »

Offline Bartek GSi

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 739
  • Płeć: Mężczyzna
    • Daewoo-FSO Polonez Caro Plus 1.6 GSI 1998r Zielono- Granatowy metalik 42U
A jak z filtrami Sędziszowa do OHV, stosuje ktoś ?

Odp: Czarna lista producentów części
« Odpowiedź #105 dnia: Lipiec 16, 2019, 15:41:47 pm »

Offline mihals

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 1143
  • Płeć: Mężczyzna
    • Polonez ohv
Narazie w każdym aucie montowałem sędziszowa i na pierwszy rzut oka nie mogłem narzekać,ale badań naukowych nie robiłem

Odp: Czarna lista producentów części
« Odpowiedź #106 dnia: Lipiec 16, 2019, 22:13:04 pm »

Offline mruk1313

  • OHV-FSO HEKO TEAM
  • Sympatyk
  • Wiadomości: 3428
  • Płeć: Mężczyzna
  • 19 lat z FSO
    • FSO POLONEZ CARO+ 1.6GSI 1998r. 60tyś km... i coś jeszcze x2......
A jak z filtrami Sędziszowa do OHV, stosuje ktoś ?

tak stosuje od 2002 roku wraz z prostokątnym do GSi ( oleju także i paliwa) i złego słowa nie powiem.
Przy WF Sędziszów Filtron to syf.....

FSO cars from POLAND
...........3xFSO.........

Odp: Czarna lista producentów części
« Odpowiedź #107 dnia: Wrzesień 17, 2019, 17:02:42 pm »

Offline diodalodz

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 2061
Poduszki silnika JUMWEL - tragicznie niska twardość gwintów.

Odp: Czarna lista producentów części
« Odpowiedź #108 dnia: Wrzesień 17, 2019, 22:43:58 pm »

Offline banned

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 6571
  • Płeć: Mężczyzna
NIE polecam firmy THE LEADER

http://www.theleader.com.pl

Złodzieje i oszuści. Przez 30 dni licząc od dnia następnego po złożeniu zamówienia i zapłaceniu, nie zrealizowali zamówienia. Większość telefonów na stronie jest nieaktualna. Czynny był tylko telefon wyszukany przez Google, którego nie odebrali mimo wielokrotnych prób dodzwonienia się. Kiedy nagrałem wiadomość z nr zamówienia, przysłali sms że "są na wakacjach" !

Po 30 dniach, 2 września zażądałem zwrotu pieniędzy. Do dziś nie otrzymałem ani kabli, ani pieniędzy!
Osiągi samochodów FSO fabrycznie mierzone z 5 osobami i 50kg bagażu na pokładzie.
Kupię części nadwozia Polonez Plus kolor 44E

Odp: Czarna lista producentów części
« Odpowiedź #109 dnia: Wrzesień 18, 2019, 00:30:48 am »

Offline diodalodz

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 2061
szkoda że lista puchnie ...

Odp: Czarna lista producentów części
« Odpowiedź #110 dnia: Październik 12, 2019, 14:52:27 pm »

Offline banned

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 6571
  • Płeć: Mężczyzna
26 września The Leader zwrócił mi pieniądze. Skończyło się na groźbie podjęcia kroków prawnych. Nie wiem co sobie myśleli.
Osiągi samochodów FSO fabrycznie mierzone z 5 osobami i 50kg bagażu na pokładzie.
Kupię części nadwozia Polonez Plus kolor 44E

Odp: Czarna lista producentów części
« Odpowiedź #111 dnia: Październik 12, 2019, 16:32:21 pm »

Offline Daniel#1984

  • Democratic Republic Of Boland
  • Moderator
  • Wiadomości: 4632
  • Płeć: Mężczyzna
  • Kukle City
    • 1.6 Abimex 1996 LPG
Ich strona nie istnieje. Może wpadli w problemy finansowe i stąd tyle problemów...
Z kolan wstajemy, łbem w sufit je...

Odp: Czarna lista producentów części
« Odpowiedź #112 dnia: Październik 12, 2019, 21:29:45 pm »

Offline banned

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 6571
  • Płeć: Mężczyzna
To możliwe. Sam właśnie obserwuję upadek pewnej firmy, która ma ogromny zbyt, tylko że właściciej jest pyerdolonym debilem.
Osiągi samochodów FSO fabrycznie mierzone z 5 osobami i 50kg bagażu na pokładzie.
Kupię części nadwozia Polonez Plus kolor 44E

Odp: Czarna lista producentów części
« Odpowiedź #113 dnia: Październik 12, 2019, 21:43:12 pm »

Offline utek

  • utek#1915
  • Sympatyk
  • Wiadomości: 3692
  • Płeć: Mężczyzna
  • kujawiak
To możliwe. Sam właśnie obserwuję upadek pewnej firmy, która ma ogromny zbyt, tylko że właściciej jest pyerdolonym debilem.

Tylko "zbyt" nie decyduje o istnieniu firmy, tylko rentowność.

Odp: Czarna lista producentów części
« Odpowiedź #114 dnia: Październik 13, 2019, 08:01:32 am »

Offline mp79

  • Autsajder
  • Sympatyk
  • Wiadomości: 3055
  • Płeć: Mężczyzna
    • truckło
Nieraz i rentowność niewiele pomaga, kiedy apetyt właściciela jest niepohamowany. Niejedna firma padła, bo właściciel chciał mieć wszystko.

Odp: Czarna lista producentów części
« Odpowiedź #115 dnia: Październik 13, 2019, 09:49:47 am »

Online mareks#1181

  • Klubowicz
  • Wiadomości: 1160
  • Płeć: Mężczyzna
    • Atu+ GSI
Ja rozumiem, że właściciel firmy chce żyć na wyższym  poziomie niż jego pracownicy, ale nie może być tak , że jego stać na posiadłość za 1 mln zł, hybrydy i inne auta powyżej 100 tyś. dla członków rodziny, stać go na coroczne wczasy na Bali czy innych Kanarach i to po kilku latach prowadzenia firmy. Ale pracownikom płaci najniższą i trochę pod stołem, bo czemu ma płacić jak za tyle harują na jego dobrobyt. Firma 10 osobowa z czego 3 to administracja rodzinna. Następna firma 5 osobowa, a właściciel już ma dom, 3 mieszkania, posiadłość rekreacyjną, działka nad jeziorem, a zajmuje się tylko montażem paneli podłogowych i drzwi. I dalej się chwali i ma problem w co inwestować. Dlatego będą dalej biadolić jak to będą musieli podnieść ceny za usługi po podniesieniu płacy minimalnej ,a wręcz krzyczą, że będą zwalniać bo nie stać ich będzie na zatrudnianie. I właśnie przez chciwość dużo firm upada, i przez nadmierne wydatki reprezentacyjne. Ale mam nadzieję, że będzie coraz więcej ludzi myślących i będą analizować ceny usług. Bo na pytanie do fachowca ile wezmie za montaż kabiny prysznicowej, odpowiedz to tyle ile kosztuje kabina.

Odp: Czarna lista producentów części
« Odpowiedź #116 dnia: Październik 13, 2019, 10:49:44 am »

Offline banned

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 6571
  • Płeć: Mężczyzna
Powody upadku firm są różne. W tym wypadku problem polegał na tym że była kasa na limuzyny, luksusy i horrendalne dywidendy, a nie było na wymianę zużytych maszyn na produkcji i na zatrudnienie dodatkowych pracowników którzy byli potrzebni bo firma nie wyrabiała z zamówieniami.
Osiągi samochodów FSO fabrycznie mierzone z 5 osobami i 50kg bagażu na pokładzie.
Kupię części nadwozia Polonez Plus kolor 44E

Odp: Czarna lista producentów części
« Odpowiedź #117 dnia: Październik 13, 2019, 11:19:23 am »

Offline utek

  • utek#1915
  • Sympatyk
  • Wiadomości: 3692
  • Płeć: Mężczyzna
  • kujawiak
Polecam otworzyć własną działalność.

Odp: Czarna lista producentów części
« Odpowiedź #118 dnia: Październik 13, 2019, 11:42:49 am »

Online KGB

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 13824
  • Płeć: Mężczyzna
  • Antypartyzant
    • Plus Srebrne Caro
harują na jego dobrobyt. Firma 10 osobowa z czego 3 to administracja rodzinna. Następna firma 5 osobowa, a właściciel już ma dom, 3 mieszkania, posiadłość rekreacyjną, działka nad jeziorem, a zajmuje się tylko montażem paneli podłogowych i drzwi. I dalej się chwali i ma problem w co inwestować. Dlatego będą dalej biadolić jak to będą musieli podnieść ceny za usługi po podniesieniu płacy minimalnej ,a wręcz krzyczą, że będą zwalniać bo nie stać ich będzie na zatrudnianie.
generalizujesz po dwoch przypadkach, dam sobie reke uciac, ze z branzy budowlanej, gdzie przebitka jest olbrzymia, bo sztucznie napompowana przez klientow i przede wszystkim osrodki panstwowe, bo na lipnych przetargach najlatwiej robic przekrety,
te przekrety podniosly ceny calych branzy, ale tylko nielicznych branzy,

wbijasz sie tez w retoryke kłamczyńskiego, ktory stwierdzil, ze przedsiebiorcy, ktorzy nie przezyja podnoszenia zusu  od 1500 do zapowiadanych ponad 2000pln nie nadaja sie do prowadzenia dzialanosci - fajnie,co ? ktos kto nigdy nie prowadzil DG (bo spolka-przekret wyludzajaca miliardy z banku obsadzonego swoim prezesem to nie jest prowadzenie DG), ktory w sumie nigdy nie pracowal, decyduje o tym kto moze prowadzic DG

uswiadom sobie, ze przewazajaca wiekszosc "firm" w PL to jednoosobowe dzialalnosci, badz DG zatrudniajace 1-2 pracownikow, bo nie wszystko da sie zrobic samemu i wiekszosc przychodu takiej firmy pochlaniaja pensje pracownikow,
po wprowadzeniu ''dobrej zmiany 2.0" z takiej 3 osobowej firmy zostanie 3 bezrobotnych, z czego 2 na zasilku przez jakis czas, bo wlascicielowi jak zwykle nic sie nie nalezy (nawet gwarancja 24m i 14dniowe prawo zwrotu, gdy kupujesz jakies rzeczy - to tak na marginesie)

a tym, o ktorych piszesz nic sie nie stanie, oni juz maja koneksje skoro sie tak szybko dorobili,
i to sa znajomosci raczej w pisuarze, bo wiadomo kto przez ostatnie lata rozdaje najlepsze fanty,
wiec dzisiaj masz okazje przylozyc reke do tego by im zylo sie jeszcze lepiej przez kolejne 4 lata, lub do tego zeby zwolnili tempo, gdy ich znajomki przestana byc decyzyjni
« Ostatnia zmiana: Październik 13, 2019, 11:44:30 am wysłana przez KGB »
Cytat: Senn#1869
Nie odpowiadasz za forum, nie moderujesz go, nie masz statusu klubowicza wiec Twoje zdanie jest nic nie warte.

Odp: Czarna lista producentów części
« Odpowiedź #119 dnia: Lipiec 28, 2020, 18:45:23 pm »

Offline diodalodz

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 2061
Biały przekaźnik świateł Polonez Plus APE 21 zamiennik oryginału Hybryd H-177.
Przekaźnik działa, ale ... w losowy sposób na ułamek sekundy (0,5 sek) zapala kontrolkę przepalonej żarówki.