GŁÓWNE KATEGORIE FORUM > AUTA SYMPATYKÓW KLUBU

Polonez - POLSKI1500 - L64

<< < (14/14)

Sławek#1978:

--- Cytat: banned w Lipiec 14, 2020, 23:51:33 pm ---Zawieszenie połyka wszystkie nierówności, czego nie przełknie to fotele bardziej komfortowe niż angielskie uszaty filtrują. Do tego wygląd i klimat. Jedno z najlepszych przeżyć w życiu to definitywnie spokojna podróż starym Polonezem. Pełna wygoda, żadnych wstrząsów, nic nie uwiera, nic nie boli, wszystkie mięśnie rozluźnione, prosta, estetyczna deska nie przywodząca na myśl żadnych przykrych skojarzeń, przyjemny zapach, i ładne widoki za oknem.
--- Koniec cytatu ---
Pełna zgoda  :d
Aczkolwiek jest jeden mankament który mi osobiście bardzo przeszkadza w Polonezach  tamtego okresu - dziwna, typowo fiatowska pozycja za kierownicą czyli kierownica za daleko, a pedały za blisko. I myślę, że to jest podstatwowy problem z którego mogą wynikać bóle pleców w tym wypadku.
Ale zawsze można się poratować nabą z dużym odsadzeniem i problem z głowy (w sumie w szerokim Caro też poprawia to pozycję za kierownicą).

Gizmo:
Ogolnie z wiekiem zmieniają się preferencje wygody dla dupska ;)
W tym obecnym już muszę mieć poduszki pod 4 litery inaczej po prostu źle mi się siedzi...  <mruga>

Gizmo:
Zawsze jest coś do poprawienia  ;)

Zmiana noska tył i Lamp.
Nosek stary niestety zaczął się deformować, a lampy miały popękane klosze.



Czas na "nowe"





Gizmo:
Serwis zimowy zrobiony  <spoko>

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej