GŁÓWNE KATEGORIE FORUM > AUTA SYMPATYKÓW KLUBU

FSO Polonez MR'83 z Bialorusi

(1/8) > >>

Elwood:
Witam!
Prosze nie bic bardzo, nie wiem dobrze jezyk polski.
Nazywam Alex, zyje w Minsku, to w Bialorusi.

Mam Caro Plus 1.6GSi. Idzie bardzo dobrze, dosc miejsca, ale w ogole zgnity.

Ale ostatnio znalezyl Borewicza w dosc dobrym stane i kupil ~200 euro.
Mysle to MR'83, ale nie wiem dokladnie.
Stan dobry, ale podwozie bardzo przerobiono Januszem... silnik LADA, czesci LADA z go*nom od psow <zdenerwowany>
Zrobil drobny film: https://www.youtube.com/watch?v=0qcTWCEVCys

Mam jaki plan: odbudowac nadwozie Borewicza i zamontowac podwozie od Plusa.
Jaki beda problemy? Chyli moze silnik i wszystko ostatnie zamontowac bolt-on od Plusa w nadwozie Borewicza?

Juz oddal Boreka do blachara. Zamowil z Polski caly woz karoserii.








wrb#1974:
wszystko możesz zrobić ale nick musisz zmienić ponieważ " Elwood" istnieje już od lat na naszym Forum. jest cenionym członkiem klubu PTK oraz moderatorem.

Elwood:

--- Cytat: wrb#1974 w Październik 28, 2018, 23:35:16 pm ---wszystko możesz zrobić ale nick musisz zmienić ponieważ " Elwood" istnieje już od lat na naszym Forum. jest cenionym członkiem klubu PTK oraz moderatorem.

--- Koniec cytatu ---
Mysle Elwood#1887 mi wybacze. Zapytalem do nego wymenic moj nick.

Macfly:
Jedyne co  nie spasuje to wnętrze z plusa (nie licząc foteli )  mechanikę mając trochę czasu na przemyślenia  da się przełożyć 1 do 1 najwięcej problemu będziesz miał tylko z elektryka i imobilajzerem . Co prawda żeby zamontować szerokie zawiesznie z plusa trzeba przespawać mocowanie wahaczy przednich ale wszystko jest wykonalne ;)

Elwood:

--- Cytat: Macfly w Październik 29, 2018, 00:07:58 am ---Co prawda żeby zamontować szerokie zawiesznie z plusa trzeba przespawać mocowanie wahaczy przednich ale wszystko jest wykonalne ;)

--- Koniec cytatu ---
Wiem tylko o tylnem moscie, ale przod tej inny w Caro???

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej