GŁÓWNE KATEGORIE FORUM > NA SZYBKO

Jak zmienić kolor poświetlenia regulatora lusterek ?

(1/4) > >>

Tomekk:
Nie znalazłem w archiwum a wiem że był taki temat. Posiadane przeze mnie regulatory el. lusterek mają podświetlenie pomarańczowe. Czy jest możliwość zmiany ich podświetlenia na zielone Plusowe? Na FSO Auto Klubie jest napisane że wystarczy założyć zielony kapturek na żarówkę ale jakoś nie chcę w to wierzyć, jeżeli żarówka świeci na biało a przełącznik na czerwono to chyba trzeba szukać głębiej? Jak się za to zabrać?

Buźka:
Hmm, nie wiem, co tam jest w środku, ale np. przełączniki szyb (plusowe) w minusie (moim) były fabrycznie podświetlone na czerwono, czy tam pomarańczowo (bardziej jednak czerwono) ale właśnie żarówki miały nałożony taki kapturek, bardziej plastikowy, niż gumowy i dzięki niemu był taki kolor.W przełączniku lusterek, jeśli piszesz, że zmiana kapturka nie zadziała, to być może są pod ideogramami takie kolorowe "folie" jak w zestawie wskaźników, które zmieniają kolor podświetlania? Mam taki przełącznik w domu, ale nie odważyłem się go rozebrać, co jednak pasuje kiedyś zrobić, właśnie żeby zmienić kolor podświetlenia.

mp79:
Najpierw zobacz, czy żaróweczka jest bez kapturka. Trzeba albo nałożyć zielony, albo zmienić na zielony. Wielkiej filozofii tu nie ma. Nie bardzo wyobrażam sobie, co innego można w tej sytuacji zrobić, chociaż można w sumie wymienić cały przełącznik na taki z odpowiednim kolorem podświetlenia...

śledzik:
Kapturki na zaroweczki stosowane są również w niektórych autach z lat 2018

Tomekk:
Wychodzi na to że w środku jest jakiś filtr. Nie za bardzo uśmiecha mi się rozebranie nowego przełącznika, żaróweczka jest bez kapturka, świeci na biało a po założeniu "zielonej gumki" może wyjść ciekawy mix kolorystyczny.  <lol2>

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej