GŁÓWNE KATEGORIE FORUM > NA SZYBKO

Nowy zbiornik paliwa do Atu Rover/GSI,

(1/3) > >>

golders:
Zmuszony jestem wymienić zbiornik paliwa , mój pomimo braku rdzy w srodku wytąca się z ocynku jakis pył. Przerobilem trzy używki i okazaly sie byc jednak dziurawe!. Może ktoś polecić producenta/sprzedawce ktory ma sensowny do sprzedania?

Buźka:

--- Cytat: golders w Grudzień 23, 2018, 12:30:52 pm ---mój pomimo braku rdzy w środku wytrąca się z ocynku jakis pył
--- Koniec cytatu ---
Mam to samo w żuku, gdzie mam właśnie zbiornik z poloneza.Takie dziwne drobinki, podobne do piasku, osiadają mi w odstojniku paliwa.Zbiornik był dokładnie czyszczony i myty, ale nadal to się gromadzi.Coś się widocznie odrywa w środku, czy coś i jak widzę, to nieodosobniony przypadek.
A co do używek, to ciężko trafić zdrowy.Jak ja kupowałem na złomie, to przerzuciłem całą stertę zbiorników, aż znalazłem taki który się w miarę nadawał.
A z nowymi i dobrymi, to raczej ciężko, bo z tego, co wszyscy piszą, to dostępne są te rzemiosła bez przegród w środku i z rurą wlewową chamsko pospawaną z dwóch kawałków, zamiast giętą.

banned:
Kup rzemiosło, z zewnątrz przynajmniej pomaluj chlorokauczukiem, a pompę wsadź do do jakiejś wielkiej puchy z doma małymi dzurkami od przodu i od tyłu.
Stan paliwa spada przy zużyciu na tyle wolno, że przez te dziurki benzyna podejdzie na czas, za to na zakrętach nie ucieknie- co normalniej jest problemem w rzemieślniczych zbiornikach.

golders:
Czyli nie ma lepszych / gorszych ?.Patrzac na Allegro widze chyba 3 wyroby.

golders:
Aktualizacja, specjalnego wyboru nie ma. Za 165 zl malowany proszkowo z przegrodami .Ocynku nie widział. 2 lata gwarancji.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej