Autor Wątek: ---===] Co dzisiaj zrobiłem w/z moim autem... [===--- 2019  (Przeczytany 202461 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Odp: ---===] Co dzisiaj zrobiłem w/z moim autem... [===--- 2019
« Odpowiedź #460 dnia: Marzec 31, 2019, 22:26:47 pm »

Offline Daniel#1984

  • Democratic Republic Of Boland
  • Moderator
  • Wiadomości: 4634
  • Płeć: Mężczyzna
  • Kukle City
    • 1.6 Abimex 1996 LPG
To jak te ostatnie posty-podśmie"ch*"ki są niby "kręgiem klepaczy po ramieniu", to pochwalenie czyjegoś auta w jego temacie musiałoby być co najmniej waleniem gruchy.  <lol2>

Zakupiłem dwie świeższe opony na przód i teraz mam sensowne ogumienie letnie, trzeba przerzucić na felgi i zrzucić zimówki. A jutro zakładanie oświetlenia w garażu, jak starczy czasu.
Z kolan wstajemy, łbem w sufit je...

Odp: ---===] Co dzisiaj zrobiłem w/z moim autem... [===--- 2019
« Odpowiedź #461 dnia: Marzec 31, 2019, 22:50:20 pm »

Offline banned

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 6571
  • Płeć: Mężczyzna
Rozpocząłem poszukiwania części do Plusa:

HYBRYD Typ: H-176
12V
76759

(zielona kostka ze skrzynki bezpieczników).
Jak ktoś ma na zbyciu, to kupię.

Poza tym proszę żeby osoby które chciały mi sprzedać różne rzeczy się przypominały jeśli sprawa jest możliwa do dokończenia, bo teraz mam pieniądze i chwilowo jestem zdrowy.
Osiągi samochodów FSO fabrycznie mierzone z 5 osobami i 50kg bagażu na pokładzie.
Kupię części nadwozia Polonez Plus kolor 44E

Odp: ---===] Co dzisiaj zrobiłem w/z moim autem... [===--- 2019
« Odpowiedź #462 dnia: Marzec 31, 2019, 22:52:34 pm »

Offline Maćko

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 1944
  • Płeć: Mężczyzna
    • Atu + 1.8 LPGTi 23E
(zielona kostka ze skrzynki bezpieczników).
Mam chyba nawet nowy, jutro sprawdzę i się odezwę.
Był: Caro '93
Jest: LPGTi - Atu Plus 1.8 VVC 160+KM 23E | Renault Laguna 3 GT 2.0 dCi 178KM

Odp: ---===] Co dzisiaj zrobiłem w/z moim autem... [===--- 2019
« Odpowiedź #463 dnia: Kwiecień 01, 2019, 00:19:11 am »

Offline KGB

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 13824
  • Płeć: Mężczyzna
  • Antypartyzant
    • Plus Srebrne Caro
Czyli powód jednak nie tak poważny, jak wcześniej sugerowałeś... Dobra, kończmy ten temat, chyba że przez to bicie piany chcesz pójść w ślady swojego pupila i pociągnąć za sobą innych użytkowników...
raczej nie mamy wyboru i musimy skonczyc, skoro nie rozumiesz, ze taki powod w kategorii forum jest cholernie powazny, mimo ze w kategorii zycia nie ma zadnego znaczenia,
zeby nie bylo niedomowien, to powod wyglada tak : Placisz swoja kasa za klubowanie, co jest forma utrzymywania forum bez zadnych profitow dla siebie i dostajesz bana bez powodu, bez zlamania regulaminu, na czyste widzimisie moderatora/ow,
a nie jest tajemnica, ze moderatorzy tego forum albo nie znaja regulaminu, albo interpretuja go w dowolny sposob zawsze na swoja korzysc,
szacun dla kogos, kto sie nie plaszczy w takiej sytuacji, tylko zabiera swoje pieniadze i zrywa wspolprace,

dziwne,ze tego nie rozumiesz, przeciez jestes skąpy i czynnik finansowy powinien mocno przemowic,
jestes chyba tez stary, wiec dodatkowo powinienes zrozumiec to co mlodsi, czyli ci z dwojka z przodu moze dopiero kiedys zrozumieja,
ale nie rozumiesz to temat jest zakonczony droga naturalna i z czystym sumieniem mozna zajac sie czym innym

krąg klepaczy po ramieniu który zacieśnił się już do dwóch osób
za to rozszerza sie krag klepaczy po posladach, wiec stan populacji pozostaje nie zmieniony ;]
Ludzie, dajcie sobie na luz. Jest tu nas dosłownie 15os. i nawet w takim gronie ciężko się wam zgodzić
wyluzuj, to przeciez o tuzin za duzo do uzyskania zgody (nie mylic z jednomyslnoscia) wsrod Polakow
jak się okazało siadła na to felga 13nastka
przeciez to nie od zacisku zalezy, tylko od promienia na ktorym dziala ,wiec moglbys dodac jaka jest srednica tarczy
Opony 195/45R16 :) W przyszłym tygodniu będzie delikatnie obniżany.
no wlasnie gumy na felgach jakos malo i wysoko stoi - dziwne wrazenie, bo kola sa mniejsze niz seria,
przed obnizeniem zmierz przeswit do oslony miski, ciekawe ile tam teraz cm jest
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 01, 2019, 00:22:10 am wysłana przez KGB »
Cytat: Senn#1869
Nie odpowiadasz za forum, nie moderujesz go, nie masz statusu klubowicza wiec Twoje zdanie jest nic nie warte.

Odp: ---===] Co dzisiaj zrobiłem w/z moim autem... [===--- 2019
« Odpowiedź #464 dnia: Kwiecień 01, 2019, 02:18:15 am »

Offline lesor#1973

  • FSO:1993-1996 B1078
  • Klubowicz
  • Wiadomości: 1316
  • Płeć: Mężczyzna
  • Borełło, Carełło, 115c_w_Jesionie
Czyli powód jednak nie tak poważny, jak wcześniej sugerowałeś... Dobra, kończmy ten temat, chyba że przez to bicie piany chcesz pójść w ślady swojego pupila i pociągnąć za sobą innych użytkowników...
raczej nie mamy wyboru i musimy skonczyc, skoro nie rozumiesz, ze taki powod w kategorii forum jest cholernie powazny, mimo ze w kategorii zycia nie ma zadnego znaczenia,
zeby nie bylo niedomowien, to powod wyglada tak : Placisz swoja kasa za klubowanie, co jest forma utrzymywania forum bez zadnych profitow dla siebie i dostajesz bana bez powodu, bez zlamania regulaminu, na czyste widzimisie moderatora/ow,
a nie jest tajemnica, ze moderatorzy tego forum albo nie znaja regulaminu, albo interpretuja go w dowolny sposob zawsze na swoja korzysc,
szacun dla kogos, kto sie nie plaszczy w takiej sytuacji, tylko zabiera swoje pieniadze i zrywa wspolprace,

Ten szacunek to taki więcej powierzchowny czy też poważny?
Jeśli poważny, to czy po którymś następnym "niesprawiedliwym <beksa>" ostrzeżeniu, pójdziesz w ślady swojego idola?
 <lol2>

Chyba nie. Nie masz czego zabierać; tyle razy "bez powodu <beksa>" dostawałeś niesprawiedliwe <beksa> ostrzeżenia i współpracy nie zerwałeś.
Zważcie jegomość – odparł Sanczo Pansa – że to, co tam się ukazuje, to nie żadne olbrzymy, ino wiatraki.

Odp: ---===] Co dzisiaj zrobiłem w/z moim autem... [===--- 2019
« Odpowiedź #465 dnia: Kwiecień 01, 2019, 11:04:32 am »

Offline banned

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 6571
  • Płeć: Mężczyzna

zeby nie bylo niedomowien, to powod wyglada tak : Placisz swoja kasa za klubowanie, co jest forma utrzymywania forum bez zadnych profitow dla siebie i dostajesz bana bez powodu, bez zlamania regulaminu, na czyste widzimisie moderatora/ow,
a nie jest tajemnica, ze moderatorzy tego forum albo nie znaja regulaminu, albo interpretuja go w dowolny sposob zawsze na swoja korzysc,
szacun dla kogos, kto sie nie plaszczy w takiej sytuacji, tylko zabiera swoje pieniadze i zrywa wspolprace,


Chyba dawno nie czytałeś regulaminu, bo stoi w nim wyraźnie że szefostwo klubu może wywalić kogo chce i kiedy chce, po drugie członkowie mogą wywalić kogo chcą w demokratycznym głosowaniu, po trzecie składka nie podlega zwrotowi.

Nie ma też w tym niczego oburzającego, regulamin nie zmienia się od lat, jest ogólnie dostępny, a jeżeli zadajesz się z kimś towarzysko to musisz się liczyć z tym, że temu komuś nie spodoba się Twój sposób bycia i więcej nie będzie chciał z Tobą rozmawiać, na imprezę nie zaprosi, do domu nie wpuści, a nawet z niego wyprosi. Jeżeli schowanie cukru nie pomoże, to patrzy się na zegar, jeżeli uwagi o tym że późno i ma się coś do zrobienia, też nie docierają, to nie ma innego wyjścia, gościa trzeba wyprosić.

Poza tym kasowanie postu na własne życzenie to sprawa wyglądająca zupełnie inaczej niż kasowanie ich z decyzji moderacji. Jeżeli ktoś domaga się skasowania czegoś tak nieistotnego jak anonimowe posty na forum, to wygląda to w najlepszym razie na śmieszny foch, w najgorszym na chęć usunięcia kompromitujących materiałów.

« Ostatnia zmiana: Kwiecień 01, 2019, 11:08:45 am wysłana przez banned »
Osiągi samochodów FSO fabrycznie mierzone z 5 osobami i 50kg bagażu na pokładzie.
Kupię części nadwozia Polonez Plus kolor 44E

Odp: ---===] Co dzisiaj zrobiłem w/z moim autem... [===--- 2019
« Odpowiedź #466 dnia: Kwiecień 01, 2019, 11:31:42 am »

Offline mihals

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 1144
  • Płeć: Mężczyzna
    • Polonez ohv
szacun dla kogos, kto sie nie plaszczy w takiej sytuacji, tylko zabiera swoje pieniadze i zrywa wspolprace
Jak to szedł ten jego tekst? " MAKE LOVE NOT FOCH" ?

Odp: ---===] Co dzisiaj zrobiłem w/z moim autem... [===--- 2019
« Odpowiedź #467 dnia: Kwiecień 01, 2019, 12:04:00 pm »

Offline Tomasz#1969

  • Moderator
  • Wiadomości: 3011
  • Płeć: Mężczyzna
    • Caro '96 & Truck '93 & N126e '83 & 960'95 & E430'98 & Rexton'02 & 1/2CCS 1.2 16V
Placisz swoja kasa za klubowanie, co jest forma utrzymywania forum bez zadnych profitow dla siebie

Całe szczęście, że nie musisz składek płacić a z forum czerpiesz garściami, no no a my tacy głupi płacimy na klub. Ja czuje dużo profitów z członkowstwa w klubie ale z takim podejściem jak Ty masz, to nawet będąc klubowiczem za darmo byś nie widział żadnego profitu. Jakbyśmy Ci płacili 10pln/ miesiąc to byłby dla Ciebie chyba jedyny profit. W grupie trzeba umieć żyć, współpracować i iść na kompromisy.
OHV roxx


Cytat: turbonez
Forum nie jest od bicia konia tylko od konstruktywnych komentarzy .

Odp: ---===] Co dzisiaj zrobiłem w/z moim autem... [===--- 2019
« Odpowiedź #468 dnia: Kwiecień 01, 2019, 12:40:38 pm »

Offline jimo#1921

  • Administrator
  • Wiadomości: 3412
  • Płeć: Mężczyzna
    • FSO Polonez Caro 1.6 16V
Krzysztofie zajmij się może robotą jakąś a nie pitolisz 3/3 wszędzie gdzie się da.

skoro nie rozumiesz, ze taki powod w kategorii forum jest cholernie powazny, mimo ze w kategorii zycia nie ma zadnego znaczenia,
Masz też ochotę spróbować, nie ma problemu - daj znać, wyciszę Cię.
  • Prowadzę dystrybucję wysyłkową gadżetów FSO-PTK! Podkładki pod tablice rejestracyjne (1-/2-rzędowe), latarki LED/otwieracze/breloki, naklejki... Zapraszam do kontaktu na PW.
Pozdrawiam Michał aka jimo
"A"It's a hundred and six miles to Chicago, we've got a full tank of gas, half a pack of cigarettes, it's dark, and we're wearing sunglasses."
Były: A+ 1,6ohv; C 2.0dohc;V 745; A 1,8 K4F; YP250; C+ 18K4F; N126N
Są: C 16K4F; FZ6 SAHG; "pierdziawka", 3.6V6;

Odp: ---===] Co dzisiaj zrobiłem w/z moim autem... [===--- 2019
« Odpowiedź #469 dnia: Kwiecień 01, 2019, 15:22:03 pm »

Offline Morfina

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 878
  • Płeć: Mężczyzna
    • Caro V6
daniel22 trochę się nie zrozumieliśmy,chodziło mi o tych trzech a teraz już dwóch panów którzy swoim zachowaniem i włażeniem se w dupe nawzajem dawali znaki o swojej odmiennej orientacji  <lol2>
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 01, 2019, 15:35:52 pm wysłana przez Morfina »
Ślusarz, złodziej, łowca krasnali

Odp: ---===] Co dzisiaj zrobiłem w/z moim autem... [===--- 2019
« Odpowiedź #470 dnia: Kwiecień 01, 2019, 15:38:20 pm »

Offline Daniel#1984

  • Democratic Republic Of Boland
  • Moderator
  • Wiadomości: 4634
  • Płeć: Mężczyzna
  • Kukle City
    • 1.6 Abimex 1996 LPG
daniel22 trochę się nie zrozumieliśmy,chodziło mi o tych trzech a teraz już dwóch panów którzy swoim zachowaniem i włażeniem se w dupe nawzajem dawali znaki o swojej odmiennej orientacji  <lol2>

A to oki, mój błąd w interpretacji  <spoko>
Z kolan wstajemy, łbem w sufit je...

Odp: ---===] Co dzisiaj zrobiłem w/z moim autem... [===--- 2019
« Odpowiedź #471 dnia: Kwiecień 01, 2019, 17:19:19 pm »

Offline mp79

  • Autsajder
  • Sympatyk
  • Wiadomości: 3055
  • Płeć: Mężczyzna
    • truckło
W lublinie mam zaplombowany licznik, i źle chodzący zegarek (już przed zmianą czasu pokazywał byle co), ale pokrętło do ustawiania zegarka jest zwalone, bo ząbki są zjechane. Wyjąłem bezpiecznik w obwodzie zegarka i radia, by wsadzić go z powrotem o odpowiedniej godzinie.
Radio zgasło, zaś zegarek nadal tyka.  ;]

W ramach ciekawostki dodam, że jakieś dwa miesiące temu oddałem go do naprawy w firmie, w której kilkanaście lat temu został kupiony jako nowy. Liczyłem, że potraktują ten samochód jak przysłowiowe własne dziecko i przyłożą się do roboty, a klienta będą starali się nie skroić bardziej niż to konieczne.
Ciecie; samochód oddali dopiero po miesiącu i skasowali prawie pięć tysięcy, a lublin i tak nie do końca naprawiony. <lol2>
Nie jakiś rolls-royce. Zwykły lublin, z przebiegiem jedyne 70 tys.; jeżdżący, bezwypadkowy...
Okazało się, że nawet oleju nie sprawdzili, a tuż pod maską była etykieta, że zmieniany przy przebiegu 57 tys., i poziom był na min.
Normalnie brak mi słów. Z tak fatalnym potraktowaniem klienta chyba nie spotkałem się jeszcze, no może w Norauto, ale tam na szczęście była sprawa mniejszego kalibru. W dodatku, jakąś minutę po odpaleniu pracuje jak karabin maszynowy (wcześniej cykał jak zegareczek).
Byłem już z reklamacją, a i to coś czuję, że jeszcze nie do końca pożegnałem się z tymi "majstrami"... :/ W każdym razie nie dziwię się, że nie są już dilerem i nie mają autoryzacji na żadną markę. Nawet roweru do naprawienia bym im nie dał.

Zacząłem już zmiękczać swojego mechanika, żeby zajął się tym samochodem. Chłop cierpi na lublinowstręt, ale jakiś czas temu namówiłem go, by odkopał swoją smarownicę i dał smaru w kalamitki. Wszystkie przeguby ładnie przesmarowało, więc może pomału się przekona... Obiecałem, że ze zdemontowaniem skrzyni biegów osobiście mu pomogę. :)


Placisz swoja kasa za klubowanie, co jest forma utrzymywania forum bez zadnych profitow dla siebie i dostajesz bana bez powodu, bez zlamania regulaminu, na czyste widzimisie moderatora/ow,
Znaczy, że wystarczy opłacić składkę - i już możesz robić na forum taką trzodę, jak ci się żywnie podoba? Fajne masz podejście. <ok>

dostajesz bana bez powodu
Jesteś jak na razie jedyną osobą, która tak uważa, ale mało kto aż tak nie żałował ci wazeliny, więc masz po kim płakać. ;)

przeciez jestes skąpy i czynnik finansowy powinien mocno przemowic
Tee, panie hojny... Gówno wiem ale na wszelki wypadek się wypowiem, no nie? Może pochwal się, jaką inicjatywę wsparłeś w tym roku, choćby niewielką kwotą. Może kogoś zainspirujesz...  <marzyciel>

moderatorzy tego forum albo nie znaja regulaminu, albo interpretuja go w dowolny sposob zawsze na swoja korzysc
Widzę, że znalazłeś na nich haczyk. Muzułmanie Skandynawów urabiają w podobny sposób - robią rozpierduchę i krytykują władzę oraz służby porządkowe, a jak ktoś pogrozi im palcem, to się wielce bulwersują, że próbuje się ograniczyć ich podstawowe prawa.
Z całym szacunkiem dla twojej wiedzy technicznej - jesteś zwyczajnie nieznośny. Jak można mieć w sobie tyle jadu... Już przynajmniej nie wyśmiecałbyś się ze swoich urojeń, bo to naprawdę żałosne.
Gdyby to ode mnie zależało, dostałbyś szlaban na tydzień, za to, co tu odwalasz. Miałbyś czas, by chwilę się nad sobą zastanowić.
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 01, 2019, 17:31:33 pm wysłana przez mp79 »

Odp: ---===] Co dzisiaj zrobiłem w/z moim autem... [===--- 2019
« Odpowiedź #472 dnia: Kwiecień 01, 2019, 21:55:59 pm »

Offline Maćko

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 1944
  • Płeć: Mężczyzna
    • Atu + 1.8 LPGTi 23E
no wlasnie gumy na felgach jakos malo i wysoko stoi - dziwne wrazenie, bo kola sa mniejsze niz seria,
przed obnizeniem zmierz przeswit do oslony miski, ciekawe ile tam teraz cm jest
Za późno odczytałem twój post :P Diax motorsport wszedł do akcji jak tylko wróciłem z roboty <lol> Na tamtym zdjęciu i tak był -1 zwój, którego ciąłem jak dobrze pamiętam 5 lat temu (na seryjnej sprężynie).

Dziś uciąłem kolejny, więc sumarycznie -2 zwoje. Prześwit między sankami a asfaltem teraz jest 10cm.

« Ostatnia zmiana: Kwiecień 01, 2019, 21:57:58 pm wysłana przez Maćko »
Był: Caro '93
Jest: LPGTi - Atu Plus 1.8 VVC 160+KM 23E | Renault Laguna 3 GT 2.0 dCi 178KM

Odp: ---===] Co dzisiaj zrobiłem w/z moim autem... [===--- 2019
« Odpowiedź #473 dnia: Kwiecień 01, 2019, 22:07:37 pm »

Offline mihals

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 1144
  • Płeć: Mężczyzna
    • Polonez ohv
Na tamtych felach lepiej wyglądał jak dla mnie  ;p

Odp: ---===] Co dzisiaj zrobiłem w/z moim autem... [===--- 2019
« Odpowiedź #474 dnia: Kwiecień 01, 2019, 23:11:02 pm »

Offline banned

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 6571
  • Płeć: Mężczyzna
Już minus 1 i 1/3 jeździ się kijowo, więc tutaj to będzie masakra.

Auto siedzi na odboju więc jest twarde jak taczka, ale sprężyna jest za miękka żeby szybko reagować i jak wpadasz w dużą dziurę, zamiast wypchnąć koło w dół i zamortyzować, buda spada aż walnie w odbojnik i JEEEB.
Osiągi samochodów FSO fabrycznie mierzone z 5 osobami i 50kg bagażu na pokładzie.
Kupię części nadwozia Polonez Plus kolor 44E

Odp: ---===] Co dzisiaj zrobiłem w/z moim autem... [===--- 2019
« Odpowiedź #475 dnia: Kwiecień 01, 2019, 23:28:08 pm »

Offline KGB

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 13824
  • Płeć: Mężczyzna
  • Antypartyzant
    • Plus Srebrne Caro
Dziś uciąłem kolejny, więc sumarycznie -2 zwoje. Prześwit między sankami a asfaltem teraz jest 10cm.
a silnik pod maska jest ? w seryjnym GSI na 13" jest 12cm, wiec przy obcietych 2 zwojach to masz wysoko, chociaz teraz kolo w nadkolu siedzi spoko
Cytat: Senn#1869
Nie odpowiadasz za forum, nie moderujesz go, nie masz statusu klubowicza wiec Twoje zdanie jest nic nie warte.

Odp: ---===] Co dzisiaj zrobiłem w/z moim autem... [===--- 2019
« Odpowiedź #476 dnia: Kwiecień 02, 2019, 00:58:14 am »

Offline KGB

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 13824
  • Płeć: Mężczyzna
  • Antypartyzant
    • Plus Srebrne Caro
Ten szacunek to taki więcej powierzchowny czy też poważny?
jeśli poważny, to czy po którymś następnym "niesprawiedliwym" ostrzeżeniu, pójdziesz w ślady swojego idola?
Chyba nie. Nie masz czego zabierać; tyle razy "bez powodu" dostawałeś niesprawiedliwe ostrzeżenia i współpracy nie zerwałeś.
wychodzacy z mojej strony szacunek nawet powierzchowny to juz jest konkret, cos czego zapewne nigdy nie uswiadczysz,
w podobnej sytuacji juz bylem, gdy ciebie na swiecie jeszcze nie bylo, ale z racji tego, ze jak zauwazyles, nie mam czego zabierac, to sprawe olalem,
byli tez uzytkownicy, w tym klubowicze, ktorzy namawiali mnie do zostania, a glowny prowider akcji zesral sie ze zlosci i sam sie ulotnil (nie na zawsze jak sie ostatnio okazalo),
ogolnie rzecz biorac wyszedles na niedoinformowanego, ale kilka lat minelo i o pewnych zdarzeniach pamietaja tylko zainteresowani,
mozna nabrac dystansu, zwlaszcza ze z kazda minuta przybywa ludzi, ktorzy moga pocalowac mnie w dupe - zapewne wiesz po ktorej stronie tej cienkiej linii jestes,
w zwiazku z tym moje decyzje i postepowanie jest zalezne od miejsca i sytuacji - teraz nie jestem w stanie odpowiedziec na twoje pytanie

Chyba dawno nie czytałeś regulaminu,
dawno nie czytalem, bo po co go czytac ?
nikt sie nim nie przejmuje i nikt go nie przestrzega (ani go piszacy, ani czytajacy), o czym mozesz sie przekonac nizej

Jak to szedł ten jego tekst? " MAKE LOVE NOT FOCH" ?
zapewne wiesz lepiej jak szedl, bo nie byl kierowany do mnie,
tylko nie wiem czy pasuje, bo FOCH to jest niechęć do zmierzenia sie z problemem i nie nalezy tego mylic z niemocą,
jednak problem z rozpoznaniem tych dwoch pojec moze zalezec od punktu siedzenia

Całe szczęście, że nie musisz składek płacić a z forum czerpiesz garściami
udal Ci sie dowcip na 1IV ,ale ten juz minal i jezeli wskazesz chociaz jedna rzecz, ktora zaczerpnalem garscia, jak to okresliles, to bedzie to wieksza moc niz dwanascie poprawnych odpowiedzi w milionerach (nagroda zamiast miliona jest talon na balon),
tylko bez zadnych bzdur prosze, bo nawet atencje na forum przyplacam negatywnymi reakcjami, a to nie jest bilans na zero
 
Ja czuje dużo profitów z członkowstwa w klubie
nie watpie, ze tak jest, ale nie mierz ludzi wlasna miara, bo sam w klubie nie jestes
z takim podejściem jak Ty masz, to nawet będąc klubowiczem za darmo byś nie widział żadnego profitu. Jakbyśmy Ci płacili 10pln/ miesiąc to byłby dla Ciebie chyba jedyny profit.
to juz jest bardzo nie na miejscu - lagodniej chyba juz sie nie da tego okreslic - i przekracza granice dobrego smaku nawet jak na 1IV,
chyba ze to mial byc taki mocny wkret na 180* ,cos ala Monty Python, ale wtedy wypadaloby jakos to zaznaczyc

Krzysztofie zajmij się może robotą jakąś a nie pitolisz 3/3 wszędzie gdzie się da.
Masz też ochotę spróbować, nie ma problemu - daj znać, wyciszę Cię.
Administratorze (bo to sprawa oficjalna), o ile wczesniej ktos mogl nie byc przekonany do moich twierdzen, to po twoim wpisie juz raczej nie powinien miec watpliwosci co do ich prawdziwosci,
ach ten 1IV, po prostu magiczny dzien - czy napisales to specjalnie korzystajac z niego, czy miales po prostu szczescie trafiajac na ta date - to juz pozostanie w sferze domyslow, a wiec dziala na twoja korzysc

a prywatnie Michale to ja Tobie roboty nie ustawiam, to i Ty do mojej sie nie wtracaj,
chyba ze jakas nakrecisz, wtedy zapewne sie dogadamy


1. Znaczy, że wystarczy opłacić składkę - i już możesz robić na forum taką trzodę, jak ci się żywnie podoba? Fajne masz podejście.
2. Jesteś jak na razie jedyną osobą, która tak uważa, ale mało kto aż tak nie żałował ci wazeliny, więc masz po kim płakać.
3. Tee, panie hojny... Gówno wiem ale na wszelki wypadek się wypowiem, no nie? Może pochwal się, jaką inicjatywę wsparłeś w tym roku, choćby niewielką kwotą. Może kogoś zainspirujesz...
4. Widzę, że znalazłeś na nich haczyk. Muzułmanie Skandynawów urabiają w podobny sposób.........
5. Gdyby to ode mnie zależało, dostałbyś szlaban na tydzień, za to, co tu odwalasz. Miałbyś czas, by chwilę się nad sobą zastanowić.
miales juz nie zabierac glosu, lamiesz wlasna obietnice, a co gorsza dalej kontynujesz polityke braku zrozumienia tekstu na ktory odpowiadasz,
1. to twoje podejscie, najwyrazniej glodnemu chleb na mysli - z mojej wypowiedzi w cytacie wynika cos innego
2. nie robilem ankiety na to co uwazaja uzytkownicy, raczej przeprowadzilem analize porownawcza - wynika z niej, ze nawet w tej dyskusji byly uzywane zaczepki tego samego typu, wlasciwie neutralne, skierowane w próżnie, a jednak niektorzy sie na nich zamotali,
i jakos nikt nie zostal zbanowany, nie dostal ostrzezenia czy nawet nikt autorowi nie zwrocil uwagi ergo nie to co gawiedz widziala bylo przyczyna bana,
a wiec nic nie wiesz, to niby skad wiesz ze slusznie ;>
3.no wlasnie gowno wiesz i sie wypowiadasz, a i jeszcze zapomnialem ze w myslach czystasz - zaslugujesz na swoj program w kurwizji,
wracajac jednak do tematu mojej hojnosci to co ona ma dorzeczy; stwierdzilem, ze to ty jestes skapy ,a nie ze to ja jestem hojny,
nie musze byc hojny, zeby rozpoznac skapca, moge byc skapy i jeszcze lepiej bede takich wykrywal,
w ogole znowu dalem sie nabrac by marnowac czas i dane na dyskusje o niczym
4.WTF , zal dupe sciska, nie dam sie nabrac i nie wejde w polemike z takim czyms,
odpowiem parafrazą lektora z "Miasta prywatnego" : "muslimy to "ch*" w w stosunku do tego co zostawili po sobie podlasiaki" - true story from Norway
5. to wystosuj petycje, najlepiej wstap do klubu, zeby miec wieksza sile przebicia, a noz sie uda
Cytat: Senn#1869
Nie odpowiadasz za forum, nie moderujesz go, nie masz statusu klubowicza wiec Twoje zdanie jest nic nie warte.

Odp: ---===] Co dzisiaj zrobiłem w/z moim autem... [===--- 2019
« Odpowiedź #477 dnia: Kwiecień 02, 2019, 06:04:11 am »

Offline mp79

  • Autsajder
  • Sympatyk
  • Wiadomości: 3055
  • Płeć: Mężczyzna
    • truckło
miales juz nie zabierac glosu, lamiesz wlasna obietnice
Nikomu niczego nie obiecywałem, tylko zaproponowałem, ale dalej jątrzyłeś. Przykro mi, że nie zawsze ostatnie zdanie należy do ciebie. <bezradny>
Mądry głupiemu ustępuje? To chciałeś zasugerować? :) Dziwna sprawa... Myślałem, że lubisz takie dyskusje... Ale popatrz inaczej - masz kolejną okazję mnie zaorać, więc chyba dobrze, że jednak podejmuję temat, co?

stwierdzilem, ze to ty jestes skapy ,a nie ze to ja jestem hojny,
nie musze byc hojny, zeby rozpoznac skapca, moge byc skapy i jeszcze lepiej bede takich wykrywal,
Dlatego proponuję - porównajmy, ile i na co każdy z nas ostatnio bezinteresownie dobrowolnie przekazał. Skoro tak dobrze znasz ludzi, których... nie znasz :) a ja jestem taki skąpy, to będziesz mógł zadać sobie pytanie, jaki ty jesteś, i od razu na nie odpowiedzieć. :) Bo póki co sprawiasz wrażenie kogoś, kto gdyby dwuzłotówkę zobaczył wetkniętą w gówno, to wyciągnąłby ją choćby i zębami. I, jak widzę, nie jest to tylko i wyłącznie moje zdanie...
Jasne, że ja też świętym Franciszkiem nie jestem, ale ty akurat jesteś na szarym końcu listy osób, które mają moralne prawo mnie oceniać w tym zakresie.

nie robilem ankiety na to co uwazaja uzytkownicy
Wyszedłem z założenia, że twierdzą, co uważają. Chyba nikt nie pisze tutaj inaczej niż myśli...

a noz sie uda
A widelec się nie uda?  <rotfl> Zanim zaczniesz prawić ludziom morały, popracuj lepiej nad ortografią. Będziesz chociaż odrobinę bardziej wiarygodny.

Odp: ---===] Co dzisiaj zrobiłem w/z moim autem... [===--- 2019
« Odpowiedź #478 dnia: Kwiecień 02, 2019, 07:27:08 am »

Offline deser

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 115
  • Płeć: Mężczyzna
    • Poldek
W lublinie mam zaplombowany licznik, i źle chodzący zegarek (już przed zmianą czasu pokazywał byle co), ale pokrętło do ustawiania zegarka jest zwalone, bo ząbki są zjechane. Wyjąłem bezpiecznik w obwodzie zegarka i radia, by wsadzić go z powrotem o odpowiedniej godzinie.
Radio zgasło, zaś zegarek nadal tyka.  ;]

A masz zegary pafalowskie czy mery? Bo powiem szczerze że w obydowu typach udało mi się wymienić wskaźnik bez zrywania plomby z linki prędkościomierza (chyba że chodzi Ci o plomby na wkrętach).
A zegarek będzie tykać bo ma dziwnie zrobione zasilanie, przez żarówkę podświetlenia, i robi się bypass i dalej sobie chodzi :) nie wiem jak to wytłumaczyć, jakbyś miał zegary wykręcone to byś zauważył :)

Odp: ---===] Co dzisiaj zrobiłem w/z moim autem... [===--- 2019
« Odpowiedź #479 dnia: Kwiecień 02, 2019, 10:46:00 am »

Offline banned

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 6571
  • Płeć: Mężczyzna
Administratorze (bo to sprawa oficjalna), o ile wczesniej ktos mogl nie byc przekonany do moich twierdzen, to po twoim wpisie juz raczej nie powinien miec watpliwosci co do ich prawdziwosci,
ach ten 1IV, po prostu magiczny dzien - czy napisales to specjalnie korzystajac z niego, czy miales po prostu szczescie trafiajac na ta date - to juz pozostanie w sferze domyslow, a wiec dziala na twoja korzysc

KGB, daj sobie spokój. Przyczepiasz się do nieistotnych szczegółów które wszyscy mają tam gdzie ich miejsce, a wyrzucony dostał banicję bo wkurzał większość ludzi.
Forum to nie państwo tylko organizacja towarzyska, już Ci tłumaczyłem że jak kogoś nie lubisz to nie wpuszczasz go do domu.
Osiągi samochodów FSO fabrycznie mierzone z 5 osobami i 50kg bagażu na pokładzie.
Kupię części nadwozia Polonez Plus kolor 44E