Autor Wątek: UWAGA -czy zna ktoś tego typa?  (Przeczytany 7471 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Odp: UWAGA -czy zna ktoś tego typa?
« Odpowiedź #60 dnia: Kwiecień 14, 2020, 13:20:34 pm »

Offline Daniel#1984

  • Democratic Republic Of Boland
  • Moderator
  • Wiadomości: 4663
  • Płeć: Mężczyzna
  • Kukle City
    • 1.6 Abimex 1996 LPG
Najlepszy jest z nim kontakt telefoniczny. Na FB rzadko odpisuje, bo ma taki ruch, że czasem w ogóle tam nie wchodzi przez parę dni.
Z kolan wstajemy, łbem w sufit je...

Odp: UWAGA -czy zna ktoś tego typa?
« Odpowiedź #61 dnia: Kwiecień 14, 2020, 13:47:08 pm »

Offline Paki68

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 509
  • Płeć: Mężczyzna
    • Polonez Atu Plus 1.6 gsi
Trzeba ten temat zakończyć, bo widać że to jest już jakaś stara sprawa, już coś załatwiałeś z nim że cie zablokował. A może ty mu coś sciemniałeś i dlatego cie zablokował ale tego się nie dowiemy. A nie ma co tego ciągnąć dalej bo słyszeliśmy tylko twoją stronę Tales. Kiedyś jak będę u Jarka to zapytam z ciekawości o to. Tylko pewnie nie będzie pamiętał, przy tej ilości wysyłki części co ma

Odp: UWAGA -czy zna ktoś tego typa?
« Odpowiedź #62 dnia: Kwiecień 14, 2020, 13:48:58 pm »

Offline Tales

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 1307
  • Płeć: Mężczyzna
    • FSO Polonez Caro 1.6GLE
Racja temat kończymy.
A jak będziesz to zapytaj swoją drogą.

Odp: UWAGA -czy zna ktoś tego typa?
« Odpowiedź #63 dnia: Maj 04, 2020, 10:04:44 am »

Offline deser

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 117
  • Płeć: Mężczyzna
    • Poldek
Tak sobie przeglądam forum i czytając ten wątek przypomniał mi się gość z Facebooka co się nazywał chyba Jarosław Iwaniak. Z Zabrza bodajże. Przez jakies dwa lata wszystkie grupy polonezowskie na fb kipiały od jego postów. Gość skupowal polonezy a następnie sprzedawał je na części. Przemiał miał spory bo co rusz wystawiał foty całego auta i pisał że wszystkie części na sprzedaż. Kiedys naciąlem się na jego fanty co mialy być w super stanie. Kupiłem chyba z 10 rzeczy z których 8 nie nadawało się do montażu. Oczywiście kontakt sie urwał gdy napisałem mu co myślę o jego częściach. Wiem że nie tylko mnie załatwił w ten sposób.
Jakiś czas temu jego posty zniknęły i jego profil na fb chyba też.
Wie ktoś coś na temat tego człowieka? Tak z ciekawości pytam.

Biorę od niego części regularnie i nie mam problemów. Fakt że zawsze osobiście bo to jakieś wycinane elementy budy lub cały dyfer, ale problemów nie miałem. Raz kiedy wziąłem nową kierownicę i okazało się że mam inny wieloklin to zamienił bez problemu, bez gadania.