Autor Wątek: Zacinajacy się gaz  (Przeczytany 1044 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Zacinajacy się gaz
« dnia: Styczeń 24, 2019, 21:16:55 pm »

Offline marian.

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 418
  • Płeć: Mężczyzna
    • Caro+ GSi 2001r.
Cześć :)
W kolejnej odsłonie hekatomby awarii zrobił mi się "tempomat". Muszę podwadzac butem gaz, żeby odpuscił. Linka, sprężyna na przepustnicy czy pedał? Chciałbym poznać wasze pomysły póki co, bo będę miał czas za tydzień dopiero się tym zająć. Dodam, że jak podwadzam pedał do pozycji pierwotnej, to słychać jakby cykniecie, jakby coś tam w okolicach pedału zawadzało.

Odp: Zacinajacy się gaz
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 24, 2019, 21:30:42 pm »

Offline Sławek#1978

  • Partacz
  • Klubowicz
  • Wiadomości: 1678
  • Płeć: Mężczyzna
    • Caro '96 OHV Turbo Intercooler +1?? KM?? & Fiat Marea Weekend 1.9 JTD '01 110 KM - Gruz Holownik & Volvo V70 2.4T AWD '01 200 KM - Dailycar "TurboŁoś"
Może przy tych twoich zabawach z kabelkami któryś się gdzieś zawieruszył w okolicach pedału sprzęgła gazu i linki za zegarami. Więcej opcji poza tymi które wymieniłeś raczej nie ma, trzeba sprawdzić na aucie.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 24, 2019, 21:46:24 pm wysłana przez Sławek#1978 »
Im dalej w blachę tym więcej rdzy...

Odp: Zacinajacy się gaz
« Odpowiedź #2 dnia: Styczeń 25, 2019, 09:21:22 am »

Offline altowiolista

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 660
    • Atu i Caro-oba GSi, Borewicz 1,? '83, Caro+ GLI, Atu-
Na lince od strony przepustnicy jest nakręcony dławik uszczelniający linkę wchodząca do pancerza. Jak sie odkreci, to blokuje przepustnice w okr.położeniu i silnik sie kreci
Altówka, Alaska, mój Anioł albo Atu. Jak by nie patrzeć - warto żyć! A teraz mam jeszcze Borewicza!!

Odp: Zacinajacy się gaz
« Odpowiedź #3 dnia: Styczeń 30, 2019, 12:05:35 pm »

Offline Chosnek

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 107
  • Płeć: Mężczyzna
    • Caro +/- 97 1.8 16V
A sprężyna Ci się nie rozciągnęła? Ja tak miałem w moim kombi świętej pamięci  <lol2> Dałem twardszą sprężynę i problemy ustały.