Autor Wątek: Dystanse do felg dedykowane do FSO - zamówienie grupowe  (Przeczytany 4925 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Odp: Dystanse do felg dedykowane do FSO - zamówienie grupowe
« Odpowiedź #20 dnia: Maj 17, 2019, 12:26:09 pm »

Offline Multec

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 3762
  • Płeć: Mężczyzna
    • E46 325Ci | ROVER 45 1.8 | C+ 98 | Caro 1996 1.6 16V
Będzie im bliżej do tych na końcu. Te na zdjęciach z naszej strony to odelżona seria PRO. Te wybrane "na przelot" to 10/12mm, a te drugie 15mm, które mają głębokie wybrania, ale od tyłu.
Jeśli chodzi o takie pod konkretne felgi, to muszę skonsultować z produkcją, bo ostatnio różnie z tym bywa.
"JAZDA PRÓBNA" c.d nastąpi...

Odp: Dystanse do felg dedykowane do FSO - zamówienie grupowe
« Odpowiedź #21 dnia: Maj 17, 2019, 13:03:34 pm »

Offline Czaroo#1879

  • Moderator
  • Wiadomości: 917
  • Płeć: Mężczyzna
    • Polonez Caro 1,6
Niestety rezygnuję z zamówienia <smutny>
Było:
Polonez Atu 1.6 GSI
Polonez Caro 1.4 16v
Jest:
Polonez Caro 1,6 GLE

Odp: Dystanse do felg dedykowane do FSO - zamówienie grupowe
« Odpowiedź #22 dnia: Maj 17, 2019, 18:54:28 pm »

Offline KGB

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 13824
  • Płeć: Mężczyzna
  • Antypartyzant
    • Plus Srebrne Caro
Wysyłka za 10zł? Czym?
paczkomatem kosztuje 9pln i jest wygodniejsze, bo kurierzy przyjezdzaja, kiedy im sie podoba,
przy kurierze trzeba warowac pol dnia (dobrze,ze zostawiaja bez pokwitowania, ale to z kolei ryzyko)

Droższe od czego? Gdzie są dystanse do Poloneza? To nie jest typowe zamówienie, dlatego też kosztuje i to nie do końca jest ode mnie zależne.
do Poloneza sa potrzebne specjalne, ale ta specjalnosc to 0.2mm materialu mniej,
takie cos mozna kupic https://allegro.pl/oferta/dystanse-4x98-15mm-58-1-fiat-lancia-alfa-romeo-7110072350 i isc do wujka, zeby na tokarce lizną  centrowanie,
wiem, ze twoje beda z lepszego materialu, ladniejsze, z mozliwoscia pokolorowania i z centrowaniem juz pod PN - tylko z tego wszystkiego jedynie to centrowanie ma znaczenie,
tzn. jezeli ktos nie ma wujka z tokarka, to musi doplacic ;p

A zgodnie z Twoim tokiem myślenia KGB to ja i Tomek kupiliśmy za mało dystansów jak na na liczbę posiadanych Polonezów
nie rznij glupa, jezeli musisz wiedziec to mialem na mysli Slawka i Czaroo, ktorzy moze chcieliby zalozyc 15mm z przodu,
rozumiem, ze zostawilbys ich los ewolucji by kupili cos, co nie bedzie przydatne, tylko dlatego, ze w temacie nie zostalo to wczesniej wyjasnione

P.S.
jakie auto ma centrowanie 59.5 mm ??
Cytat: Senn#1869
Nie odpowiadasz za forum, nie moderujesz go, nie masz statusu klubowicza wiec Twoje zdanie jest nic nie warte.

Odp: Dystanse do felg dedykowane do FSO - zamówienie grupowe
« Odpowiedź #23 dnia: Maj 17, 2019, 22:33:54 pm »

Offline banned

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 6570
  • Płeć: Mężczyzna
A zgodnie z Twoim tokiem myślenia KGB to ja i Tomek kupiliśmy za mało dystansów jak na na liczbę posiadanych Polonezów
nie rznij glupa, jezeli musisz wiedziec to mialem na mysli Slawka i Czaroo, ktorzy moze chcieliby zalozyc 15mm z przodu,
rozumiem, ze zostawilbys ich los ewolucji by kupili cos, co nie bedzie przydatne, tylko dlatego, ze w temacie nie zostalo to wczesniej wyjasnione
[/quote]

Nie rżnę głupa. Tak jak ktoś może chcieć zjeść stary chleb, bo taki jest najlepszy jako odpiekany w jajku czy do żurku, tak ktoś może chcieć mieć różne zestawy do jednego auta, albo może chcieć kupić jeszcze jedno.
Osiągi samochodów FSO fabrycznie mierzone z 5 osobami i 50kg bagażu na pokładzie.
Kupię części nadwozia Polonez Plus kolor 44E

Odp: Dystanse do felg dedykowane do FSO - zamówienie grupowe
« Odpowiedź #24 dnia: Maj 20, 2019, 11:25:08 am »

Offline Multec

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 3762
  • Płeć: Mężczyzna
    • E46 325Ci | ROVER 45 1.8 | C+ 98 | Caro 1996 1.6 16V
Wysyłka za 10zł? Czym?
paczkomatem kosztuje 9pln i jest wygodniejsze, bo kurierzy przyjezdzaja, kiedy im sie podoba,
przy kurierze trzeba warowac pol dnia (dobrze,ze zostawiaja bez pokwitowania, ale to z kolei ryzyko)

Droższe od czego? Gdzie są dystanse do Poloneza? To nie jest typowe zamówienie, dlatego też kosztuje i to nie do końca jest ode mnie zależne.
do Poloneza sa potrzebne specjalne, ale ta specjalnosc to 0.2mm materialu mniej,
takie cos mozna kupic https://allegro.pl/oferta/dystanse-4x98-15mm-58-1-fiat-lancia-alfa-romeo-7110072350 i isc do wujka, zeby na tokarce lizną  centrowanie,
wiem, ze twoje beda z lepszego materialu, ladniejsze, z mozliwoscia pokolorowania i z centrowaniem juz pod PN - tylko z tego wszystkiego jedynie to centrowanie ma znaczenie,
tzn. jezeli ktos nie ma wujka z tokarka, to musi doplacic ;p

A zgodnie z Twoim tokiem myślenia KGB to ja i Tomek kupiliśmy za mało dystansów jak na na liczbę posiadanych Polonezów
nie rznij glupa, jezeli musisz wiedziec to mialem na mysli Slawka i Czaroo, ktorzy moze chcieliby zalozyc 15mm z przodu,
rozumiem, ze zostawilbys ich los ewolucji by kupili cos, co nie bedzie przydatne, tylko dlatego, ze w temacie nie zostalo to wczesniej wyjasnione



Jak ktoś chce sobie kupić i przerobić na tokarce u wujka staszka to droga wolna. PA21, heh. Ciekawe. Nie porównujmy. :)
8,99 to tylko na allegro ;) Koszt paczkomatu to 11,99 przedpłata albo 14.99 pobraniowy.

Panowie, reasumując. Możliwości tak jak wyżej, niech każdy się zastanowi i podejmie decyzję, bo w środę chciałbym zacząć ciąć plastry.
"JAZDA PRÓBNA" c.d nastąpi...

Odp: Dystanse do felg dedykowane do FSO - zamówienie grupowe
« Odpowiedź #25 dnia: Maj 20, 2019, 12:16:21 pm »

Offline banned

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 6570
  • Płeć: Mężczyzna
Ja zdania nie zmieniam, potwierdzam zamówienie.
Jak mam łazić za tokarką, wozić to h... wie gdzie, i jeszcze mieć z gorszego materiału albo spartolone to wolę zapłacić trochę więcej i mieć spokój. Ile to kosztuje, bak benzyny?
Osiągi samochodów FSO fabrycznie mierzone z 5 osobami i 50kg bagażu na pokładzie.
Kupię części nadwozia Polonez Plus kolor 44E