Autor Wątek: Szmelcwagen group: O1 1,6 8v szarpie  (Przeczytany 2265 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Odp: Szmelcwagen group: O1 1,6 8v szarpie
« Odpowiedź #20 dnia: Lipiec 01, 2019, 07:09:20 am »

Offline Bocian_s#313

  • Klubowicz
  • Wiadomości: 7254
  • Płeć: Mężczyzna
    • Borostworek niepospolity 1,8 16V
Kolejny dramatyczny zwrot akcji. Pojechałem sobie w trasę. 25 km względnie ok jak na stan w jakim jest auto, czyli poszarpuwanie ale jedzie. Postój ze 2h. Po ruszeniu jak tylko zapiąłem II bieg skrzynia zaczęła jęczeć w rytm tego poszarpywania. Tetaz już praktycznie na każdym biegu miałczy. Qrwa a to już druga skrzynia... pewnie znowu nity poszły na urlop...

A świece znowu poczernione po bokach i biały nalot na elektrodach.
Pozdrawiam
Bocian_s#313
POLONEZ nie umiera nigdy!!
Wycisnąłem silnik jak cytrynę: 136.9KM@5140RPM i 198,1Nm@4268RPM  <shock> :d
Cytat: snikers
wierz mi, z perspektywy kogoś kto kilka lat jest na forum, męczące jest ciągłe czytanie o tym samym.

Odp: Szmelcwagen group: O1 1,6 8v szarpie
« Odpowiedź #21 dnia: Lipiec 11, 2019, 21:29:41 pm »

Offline Bocian_s#313

  • Klubowicz
  • Wiadomości: 7254
  • Płeć: Mężczyzna
    • Borostworek niepospolity 1,8 16V
No i skończyło się kolejną skrzynią. Poprzednią regenerował mechanik co latami skrzynie robi. Zrobił to totalnie na odp... więc nie dziwne że padła. Szkoda tylko tej niemałej kasy jaką kosztowała.

Po wsadzeniu kolejnej skrzyni jazda próbna i jakby kangurów brak. Jako że było po 23 to tylko szybka rundka po osiedlu i do domu. Zostało jeszcze szarpanie związane raczej ze stanem silnika. Poobserwujemy olej. Jak dalej będzie znikał to kolejne na warsztat polecą pierścienie...

Tylko jak tu zaufać kolejnym mechanikom...
Pozdrawiam
Bocian_s#313
POLONEZ nie umiera nigdy!!
Wycisnąłem silnik jak cytrynę: 136.9KM@5140RPM i 198,1Nm@4268RPM  <shock> :d
Cytat: snikers
wierz mi, z perspektywy kogoś kto kilka lat jest na forum, męczące jest ciągłe czytanie o tym samym.