Autor Wątek: Bosch: gdzie zaslepić odpowietrzenie/odmę żeby nie gasł na wolnych  (Przeczytany 1008 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline altowiolista

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 660
    • Atu i Caro-oba GSi, Borewicz 1,? '83, Caro+ GLI, Atu-
Przygotowuję Gli + do przeglądu, miałem dzisiaj pojechać, ale się nie dogadałem z gaśnięciem na wolnych obrotach, dopiero reset pomógł. Na razie jest ok, tylko znalazłem info, że rozwiązaniem bywa zaślepienie odpowietrzenia/odmy.
Czy zaślepiacie na wyjściu z pokrywy zaworowej, czy też pozostawiacie połączenie silnika z obudową filtra, a niedrożne jest tylko wejście do wtryskiwacza?
Altówka, Alaska, mój Anioł albo Atu. Jak by nie patrzeć - warto żyć! A teraz mam jeszcze Borewicza!!

Odp: Bosch: gdzie zaslepić odpowietrzenie/odmę żeby nie gasł na wolnych
« Odpowiedź #1 dnia: Lipiec 10, 2019, 00:12:12 am »

Offline KGB

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 13824
  • Płeć: Mężczyzna
  • Antypartyzant
    • Plus Srebrne Caro
bosch czasami lapie takie fazy i trzeba go potraktowac resetem,
to nie ma zwiazku z chwytem powietrza pod przepustnica,
ale zaslepienie tego krocca pomaga przy ustawianiu gazu, mozna zastosowac wiekszy mikser i ustawic na nim wolne obroty,
zaslepiasz normalnie, czyli stosujesz zaslepke na kroccu pod przepustnica i druga zaslepke na obudowie filtra
Cytat: Senn#1869
Nie odpowiadasz za forum, nie moderujesz go, nie masz statusu klubowicza wiec Twoje zdanie jest nic nie warte.

Odp: Bosch: gdzie zaslepić odpowietrzenie/odmę żeby nie gasł na wolnych
« Odpowiedź #2 dnia: Lipiec 10, 2019, 08:35:31 am »

Offline altowiolista

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 660
    • Atu i Caro-oba GSi, Borewicz 1,? '83, Caro+ GLI, Atu-
Aaaa czyli to w przypadku gazu... Ja nie mam gazu, ale reset pomógł, chociaż samochód mnie podłamał początkowo...  To w tej sytuacji nie kombinuje z odpowietrzeniem, thx :)
Uczę się Ciebie o Bosche...
Altówka, Alaska, mój Anioł albo Atu. Jak by nie patrzeć - warto żyć! A teraz mam jeszcze Borewicza!!

Odp: Bosch: gdzie zaslepić odpowietrzenie/odmę żeby nie gasł na wolnych
« Odpowiedź #3 dnia: Lipiec 10, 2019, 16:02:56 pm »

Offline altowiolista

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 660
    • Atu i Caro-oba GSi, Borewicz 1,? '83, Caro+ GLI, Atu-
BT zrobione, silnik przez 15 km też nie zgasł :d
Altówka, Alaska, mój Anioł albo Atu. Jak by nie patrzeć - warto żyć! A teraz mam jeszcze Borewicza!!