GŁÓWNE KATEGORIE FORUM > NA SZYBKO

Pękanie drzwi.

(1/2) > >>

mareks#1181:
Panowie tak na szybko, jakieś patenty na pęknięcie drzwi przednich kierowcy, pęknięcie  pokazało się przy mocowaniu ramki do drzwi, przednie mocowanie  i pęknięcie tak na 2 cm, a przy ramce przy słupku tak ze 5 mm.Chodzi mi o to czy można to jakoś naprawić, może pospawać, czy trza szukać drugich.

Maćko:
Wada fabryczna, widziałem coś takiego już w wielu polonezach. Mój też to ma ale w trochę w mniejszym stopniu, mniej jak 1cm.

mareks#1181:
Może potraktuję migomatem i się zobaczy czy to coś wytrzyma, ale jak to wada fabryczna to może coś idzie jakoś poprawić fabrykę. Stawiam, że pewnie uszczelka jest za twarda i za mocno odpycha ramkę drzwi. Jakby dopasował coś miękkiego, nawet od okien jakby podeszła.

śledzik:
Winne są wymiary drzwi. Mam to samo u siebie. Problem ze spasowaniem i w żaden sposób nie da się uniknąć otarcia ramki o słupek przedni.

Macfly:
Prawda niestety tylko odgięcie ramki od słupka póki nie pękły potem lipa . Z spasowaniem to się zgodze bo jak zamykam u siebie z lewej strony szybę elektrycznie do samego końća to widać jak aż deformuje ramkę w skos w rogu co po zjechaniu niżej wraca na swoją pozycje ...

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej