GŁÓWNE KATEGORIE FORUM > Warsztaty

Tapicer Warszawa i okolice

(1/3) > >>

fripin:
Cześć,
poszukuję tapicera, który podjąłby się regeneracji boczków z minusa. Materiał jest nieporwany i w dobrym stanie ale płyta jest u dołu rozwarstwiona przez wilgoć i kilku miejscach boczki są nadłamane przez poprzednich właścicieli przy zdejmowaniu ich.

Konieczne by było zdjęcie materiału ze starych boczków, wycięcie nowych płyt i obciągnięcie ich starym materiałem z zachowaniem przetłoczeń.

Ktoś zna warsztat, który by się tego podjął?

mihals:
Jak masz fejsa,to tutaj uderz,bo gościu się tym zajmuje https://www.facebook.com/pages/category/Motor-Vehicle-Company/Cz%C4%99%C5%9Bci-do-aut-PRL-u-248561662013004/ nr. tel. 508723903  aczkolwiek sądze że jeśli masz cała tapicerke,a tylko pofalowane te dykty pod spodem,to nie będzie wielkiej filozofii,aby samemu na wymiar wyciąc takową i zrobić to estetycznie :P

fripin:
Dzięki, już napisałem do gościa. Nie za bardzo mam warunki do docinania czegoś takiego, a chcę żeby było to zrobione ładnie więc wolę to oddać fachowcowi. Opcjonalnie można by te boczki zwymiarować i zlecić wycięcie, ale trudno zwymiarować coś co jest jakieś 60km ode mnie.  :-)

Tomasz#1969:
A ma ktoś pomysł jak przywrócić te przetłoczenia na boczkach? Fabrycznie to nie było szyte (o ile się nie mylę)

fripin:
Zgadza się - to nie było szyte tylko jakoś przyklejone.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej