Autor Wątek: PODZIĘKOWANIA!  (Przeczytany 1705 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

PODZIĘKOWANIA!
« dnia: Październik 19, 2020, 09:49:36 am »

Offline wrb#1974

  • Klubowicz
  • Wiadomości: 2606
  • Płeć: Mężczyzna
    • Polonez Caro 1993. FIAT DOHC 1,6 "kwadrat". poległ w mojej obronie, w walce z przeważającymi siłami wroga.
dziękuję bardzo kol. Tomasz#1969, jego bratu i ojcu za pomoc jakiej udzielili mi wczoraj (niedziela) przy naprawie Poloneza. przyjechali z Warszawy do miejscowości Łajski, (koło Legionowa), wymienili uszkodzony moduł zapłonowy DIS i nie biorąc zastawu pożyczyli mi go na dojazd do Lublina. gdyby nie Wasza pomoc zmuszony byłbym spać w obcym miejscu, co dla mnie jest mocno stresujące. jeszcze raz bardzo dziękuję! dziękuję również kol. Grzech#1938 który również zaoferował pomoc.
Świat dla wszystkich, Polska dla Polaków. to nie rasizm, to prawo do bycia Panem we własnym Domu.

Odp: PODZIĘKOWANIA!
« Odpowiedź #1 dnia: Październik 19, 2020, 12:35:50 pm »

Offline Daniel#1984

  • Democratic Republic Of Boland
  • Moderator
  • Wiadomości: 4659
  • Płeć: Mężczyzna
  • Kukle City
    • 1.6 Abimex 1996 LPG
No, akcja godna pochwały, więc pomoc klubowa jeszcze istnieje  :-)

WRB, musisz przejrzeć to, co Ci proponowałem (kable przede wszystkim), zajrzymy do tego komputera przy okazji jak wpadnę następnym razem do Puław, tym razem już z XP-kiem na dysku... To niemożliwe, że ten moduł tak często Ci się uszkadza.
Z kolan wstajemy, łbem w sufit je...

Odp: PODZIĘKOWANIA!
« Odpowiedź #2 dnia: Październik 26, 2020, 16:17:16 pm »

Offline Zuppin

  • Nowicjusz
  • Wiadomości: 10
    • Łada 2107
Kurcze, aż się ciepło człowiekowi na sercu robi jak czyta takie rzeczy  :] myślenie wspólnotowe!

Odp: PODZIĘKOWANIA!
« Odpowiedź #3 dnia: Październik 26, 2020, 16:38:04 pm »

Offline mareks#1181

  • Klubowicz
  • Wiadomości: 1166
  • Płeć: Mężczyzna
    • Atu+ GSI
Chyba gdzieś kiedyś było coś organizowane, gdzie można było się zapisać jako ewentualna pomoc koleżeńska, tylko gdzie to jest .

Odp: PODZIĘKOWANIA!
« Odpowiedź #4 dnia: Październik 27, 2020, 05:29:06 am »

Offline mp79

  • Autsajder
  • Sympatyk
  • Wiadomości: 3055
  • Płeć: Mężczyzna
    • truckło
Na forum daewoo coś takiego było, a jak przyszło co do czego i rozrząd mi pierdyknął, do żadnego "kolegi" dodzwonić się nie szło.  <blee> W końcu brat mnie zholował.

Odp: PODZIĘKOWANIA!
« Odpowiedź #5 dnia: Październik 28, 2020, 07:19:21 am »

Offline Czaroo#1879

  • Moderator
  • Wiadomości: 917
  • Płeć: Mężczyzna
    • Polonez Caro 1,6
Chyba gdzieś kiedyś było coś organizowane, gdzie można było się zapisać jako ewentualna pomoc koleżeńska, tylko gdzie to jest .


http://forum.fsoptk.pl/index.php?topic=8142.0
A tutaj chociaż.
Było:
Polonez Atu 1.6 GSI
Polonez Caro 1.4 16v
Jest:
Polonez Caro 1,6 GLE

Odp: PODZIĘKOWANIA!
« Odpowiedź #6 dnia: Listopad 03, 2020, 11:42:42 am »

Offline Mariusz#

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 2282
  • Płeć: Mężczyzna
    • POLONEZ Atu+ 1.6 GSI
można by to spróbować jakoś uaktualnić poprzez skierowanie na PW wiadomości z zapytaniem czy ta pomoc jest nadal aktualna i podaniem numeru telefonu. Podejrzewam że niektóre numery tel. już dawno nie są aktualne.
Pan inżynier widzę, że lubi jeździć tym polonezem