GŁÓWNE KATEGORIE FORUM > CAŁA POLSKA

Aktualne ceny paliw - czyli co tam słychać na CPN-ie

(1/191) > >>

Buźka:
Pan Prezes Daniel, obiecał obniżyć ceny paliwa, to czymś trzeba sobie to zrekompensować  <lol2>
A właśnie, jak u was paliwko? U mnie ( Circle K) 95 była ostatnio po 5.99, gazik 3,37, a gnojowica jakoś chyba 6,03. Jest pięknie, nie? A pamiętam, jak marudziłem na gaz po 2,50-2,70  :P

Daniel#1984:
Ja tankowałem przedwczoraj na jakiejś stacji "Karina" przy wjeździe na S7 za 3,27, na ceny PB i ON nie patrzyłem. Na samej ekspresówce ceny ofc odpowiednio wyższe.

CieniaczRider:
Na Orlenie na początku Wawy (Okęcie) 3,10zł za LPG, na Shellu kawałek dalej 3,08zł.

Bena już nie pamiętam nawet, ale na pewno poniżej 6zł.

Buźka:

--- Cytat: CieniaczRider w Grudzień 25, 2021, 15:39:38 pm ---3,10zł za LPG, na Shellu kawałek dalej 3,08zł
--- Koniec cytatu ---
Kurde, bajka. U mnie to tak lekko przytaniało, ale to dosłownie grosze, bo było chyba już 3,40, ale to i tak tylko kosmetyczna obniżka. Zobaczymy, co będzie w styczniu. Zima zimą, podwyżki gazu, zwiększone zapotrzebowanie, tradycyjne paliwo też drogie, ale na wiosnę to by pasowało, żeby to wróciło do poziomu max 2,80 za litr, ale jeśli benzyna nadal będzie po 6 lub więcej, to raczej nie ma co liczyć.

Morfina:
Wczoraj tankowałem audi na crabie,diesel już zszedł na 5.62 a gaz nadal stoi na 3.30. Jak cyrki z ogrzewaniem dalej się będą utrzymywać to lpg straci jakikolwiek sens

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej