GŁÓWNE KATEGORIE FORUM > Warsztaty

Wał-Car Ząbki - wyważanie wałów napędowych

(1/1)

Daniel#1984:
Opinia przeklejona z mojego tematu o polonezie - pierwszy warsztat, który w końcu potrafi to zrobić porządnie, nie na maszynach, a jak należy - na samochodzie:


--- Cytuj (zaznaczone) ---Wał wyważony w Wał-Car w Ząbkach  :] Z irytujące wibratora stał się cichym, jak fabryczny, wałem. Wał wyważali na samochodzie, trwało to niecałą godzinę, koszt 200zł. Ale różnica ogromna. W Bielsku skopali robotę, z opisu majstra - wyważyli wał przy przegubie elastycznym, olewając kompletnie tył. Doszły dwa odważniki po 20 i 15 gramów. Razem 35. Przy 50, 80, 120, 140km/h - cisza, brak wibracji. Wcześniej przy 80km/h zaczynał się rezonans i "masaż pleców", przy 120 również, przy 140 zaczynała aż rezonować blokada skrzyni biegów. Teraz jakbym jechał przenionapędówką, czyli jak wcześniej, zanim zdemontowałem fabryczny wał.
--- Koniec cytatu ---

Zdecydowanie mogę polecić, co się coraz rzadziej zdarza w dzisiejszych czasach  <spoko>

Adres: Piłsudskiego 156, 05-091 Ząbki
Godziny pracy 08:00–16:00
Telefon: 22 781 59 29

maniek1:
Potwierdzam, robili mi w A4 , później w F125p i w minione lato w przejściówce , jak na razie jest ok.

OLO:
Wspaniale. Przejadę się tam kombiakiem.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

Idź do wersji pełnej