GŁÓWNE KATEGORIE FORUM > LPG

polonez gaśnie na benzynie obroty spadają do 500 i niżej

(1/7) > >>

Marfi:
Witam mam problem z polonezem caro plus na wtrysku boscha, mianowicie podczas jazdy na luzie np. dojeżdżania do skrzyżowania zaczyna zapalać się kontrolka ciśnienia oleju i silnik gaśnie. Obroty schodzą do 500 i niżej to samo dzieje się gdy się go rozgrzanego postawi na podwórku z odpalonym silnikiem, silnik zaraz zgaśnie, na gazie może stać i obroty utrzymuje i nie spadają poniżej 1000 co to może być? <mysli>
Podsumowując silnik gaśnie gdy się rozgrzeje ale tylko na benzynie na gazie pracuje ok gaśnie również podczas dojeżdżania do skrzyżowania z wciśniętym sprzęgłem.
pomocy poloneza mam od kilku dni i nie koniecznie zdążyłem go technicznie poznać. :(
lpg mam na śrube

KGB:
taki sam temat juz gdzies zalozyles, wiec po co drugi ?
i co to ma wspolnego z LPG, skoro na gazie pracuje prawidlowo,
pislaem juz poprzednio, zebys odpial akumulator na 10 min i sprawdzil, czy po tym problem zniknie - zrobiles to ?

Marfi:

--- Cytat: KGB w Styczeń 31, 2022, 10:48:12 am ---taki sam temat juz gdzies zalozyles, wiec po co drugi ?
i co to ma wspolnego z LPG, skoro na gazie pracuje prawidlowo,
pislaem juz poprzednio, zebys odpial akumulator na 10 min i sprawdzil, czy po tym problem zniknie - zrobiles to ?

--- Koniec cytatu ---
zrobiłem nic nie dało

KGB:
to sprawdz jeszcze krocce w podstawie przepustnicy, nagrubszy waz idzie do pochlaniacza par paliwa, dwa ciensze, jeden do kuli od podcis. sterowania wentylacja i jeden do odmy,
gdy na ktoryms bedzie nieszczelnosc to silnik bedzie lapal lewe powietrze i mieszanka bedzie uboga,

wezyka od odmy lepiej sie pozbyc i zaslepic krociec

Marfi:

--- Cytat: KGB w Styczeń 31, 2022, 11:46:13 am ---to sprawdz jeszcze krocce w podstawie przepustnicy, nagrubszy waz idzie do pochlaniacza par paliwa, dwa ciensze, jeden do kuli od podcis. sterowania wentylacja i jeden do odmy,
gdy na ktoryms bedzie nieszczelnosc to silnik bedzie lapal lewe powietrze i mieszanka bedzie uboga,

wezyka od odmy lepiej sie pozbyc i zaslepic krociec

--- Koniec cytatu ---
króćce ok węże też

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej