Autor Wątek: Ile metrów uszczelki na drzwi.  (Przeczytany 1045 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Ile metrów uszczelki na drzwi.
« dnia: Marzec 05, 2022, 18:12:50 pm »

Offline Chosnek

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 107
  • Płeć: Mężczyzna
    • Caro +/- 97 1.8 16V
Nie mam pod ręką swojego PNa żeby pomierzyć ile potrzebuję, a po ostatniej mojej wyprawie autostradowej wygniecione uszczelki dały się we znak moim uszom. Także jeśli ktoś może to proszę o podpowiedź bo bym sobie kupił na metry bo to już nie te lata żeby szukać po szrotach. Pozdrawiam

Odp: Ile metrów uszczelki na drzwi.
« Odpowiedź #1 dnia: Marzec 05, 2022, 18:25:27 pm »

Offline Majonez

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 559
  • Płeć: Mężczyzna
    • Polonez C+ gli
12-13m, pamiętam że kupowałem 14, zawsze lepiej mieć trochę więcej jak coś się źle dotnie. Trzeba pokombinować w rogach przy słupku b bo tam jest zwulkanizowana guma pod kątem prostym.

Odp: Ile metrów uszczelki na drzwi.
« Odpowiedź #2 dnia: Marzec 05, 2022, 19:39:14 pm »

Offline KGB

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 13824
  • Płeć: Mężczyzna
  • Antypartyzant
    • Plus Srebrne Caro
12-13m
czyli zgodnie z wzorem Pi x drzwi  :d

zwrocilbym jeszcze uwage na profil uszczelki, bo skoro poprzednie ugniotly sie i puszczaja (a nie porwaly), to cos jest z nimi nie tak, albo z regulacja drzwi
Cytat: Senn#1869
Nie odpowiadasz za forum, nie moderujesz go, nie masz statusu klubowicza wiec Twoje zdanie jest nic nie warte.

Odp: Ile metrów uszczelki na drzwi.
« Odpowiedź #3 dnia: Marzec 06, 2022, 23:48:36 pm »

Offline Chosnek

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 107
  • Płeć: Mężczyzna
    • Caro +/- 97 1.8 16V

zwrocilbym jeszcze uwage na profil uszczelki, bo skoro poprzednie ugniotly sie i puszczaja (a nie porwaly), to cos jest z nimi nie tak, albo z regulacja drzwi
Uszczelki są ponadrywane no i po tych 24 latach trochę skapciały :p Normalnie to bym się pobawił w przeciągnięcie sznura do uszczelek ale w porwańcach szkoda czasu.