GŁÓWNE KATEGORIE FORUM > NA SZYBKO

Umiejscowienie emblematów na klapie bagażnika Atu-

(1/3) > >>

Conrado967:
Cześć,

czy ktoś mógłby mi zmierzyć jakie jest umiejscowienie na klapie bagażnika naklejek/emblematów 1.4 GLI 16V oraz multipoint injection? Przed oddaniem do lakiernika nie pomierzyłem, a teraz chciałbym to nakleić jak najbliżej oryginału.
Najlepiej pomierzyć odległości od krawędzi bocznej oraz do przetłoczenia/ górnej linii świateł.

Macfly:
Pod emblemat FSO ATU .













Buźka:
Zawsze właśnie mnie ciekawiło, czy w FSO mieli jakieś "miarki" (nie znam lepszego słowa) do ustalania miejsca położenia naklejek na klapie? Na filmach na jutubie, np z fabryki skody, widać właśnie coś takiego, że przykładają równo i dopiero kleją naklejkę. Z naklejkami żelowymi i tymi starszymi emblematami, to rzeczywiście mogło coś takiego być, bo tak, to każde auto by miało inaczej. Te w plusach, to wydaje mi się, że były tak wycięte, tzn, gdy były z całym papierem, że chyba po prostu się je dokładało w którymś miejscu równo i kleiło. Ale mogę się mylić. A jeszcze kombi miały chyba fabrycznie napisy GSI na błotnikach.

Macfly:
Ogólnie to cyrk na kółkach jest z blendą bo kupiłem klapę którą mam na aucie z blendą minusową tą co mnie ludzie jechali że była ubita i tam zaś fabrycznie naklejka od Multipoint była nad emblematem 1.4  jak i logo z atrapy na środku klapy . Raczej nie jest to wymysł bo widziałem nie jedno auto które miało w tym miejscu naklejkę z logiem na środku a nikt tam nic nie dokładał . Zdziwiony jestem tylko położeniem tego Multiponta na niej

Buźka:
Ja widziałem raz takie atu z roverem i właśnie było to logo FSO na środku, ale reszta naklejek była zdaje się ok. Pomyślałem wtedy, że to inwencja twórcza właściciela. To tak samo, jak raz widziałem w ogłoszeniach plusa, który miał z tyłu na słupkach, po obu stronach naklejki caro plus, normalne, te małe z klapy. Wrzucałem nawet na forum  i wszyscy zgodnie uznali, że to ktoś sobie nakleił. Ale wyglądało to całkiem fajnie, chyba nawet mam fotki gdzieś.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej