GŁÓWNE KATEGORIE FORUM > NA SZYBKO

Schemat złącz kwadratowych zegarów

(1/1)

Multec:
Panowie czy ktoś posiada takowy opis złącz lub schemat wiązki elektrycznej najlepiej z MR91? Mam pacjenta Borasa z instalacja z Caro, a właściciel chce z powrotem kwadraty. Kiedyś pamiętam była strona poświecona konwersji kwadrat --> MR93, ale już dawno leży. Może ktoś coś zapisał, ewentualnie samemu przechodził taka operacje i ma gdzieś jakieś zapiski.

Buźka:
Poszukam ci tego wieczorem, bo ma takie coś chyba. Był taki opis wraz z rysunkiem.

Joker:
Też szukam już od dłuższego czasu, nawet znalazłem w moich zdjeciach foto gdy przerabiałem zegary i ten materiał leżał na dachu...
pewnie nie wiele Ci pomoże bo nie ma numeracji wiekszosci kostek ale w razie co w załaćzniku :D niestety tylko tyle mam

Buźka:
Nie mogę tego znaleźć, a przysiągłbym, że to mam. Jeśli tego nie wydrukowałem, to już nie wiem, gdzie jest.

Daniel#1984:
Ja mam jedynie opis złącz MR93, sam chciałem przerzucić sobie kwadratowe zegary zamiast MR93, rozpiski do tej pory nie znalazłem do kwadratów, a samemu trochę czasu by to zajęło. Niestety czasu mi ostatnio brak :/

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

Idź do wersji pełnej