Autor Wątek: You Tube się zbuntowało!  (Przeczytany 1784 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Odp: You Tube się zbuntowało!
« Odpowiedź #20 dnia: Styczeń 11, 2024, 18:20:46 pm »

Offline Mr.D

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 1036
  • Płeć: Mężczyzna
    • Atu + '99
Zainstaluj sobie u block. Na razie działa bez przeszkód.
Działa z Operą od lat bez przeszkód.
Proponuję jeszcze zainstalować "Zainstaluj rozszerzenia Chrome" aby móc instalować rozszerzenia od Firefoxa.
Moim ulubionym rozszerzeniem jest ostatnio: https://sponsor.ajay.app ,które automatycznie pomija fragmenty sponsorowane oraz irytujące przypomnienia o lajkach i komentarzach.


Też tęsknie za vanced, wspaniały to był program nie zapomnę go nigdy.
Próbowałem testować  New Pipe, ale jednak nie to. Niemniej jak masz coś obejrzeć na YT i wiesz dokładnie co to ma być to się sprawdzi. Jakoś polecenia i zbieranie filmów z subskybowanych kanałów średnio działa.

Wchodzisz na revanced.to i już dalej sobie poradzisz ;) Korzystam już 2 lata z YT i YTMusic jak z wersji premium i wszystko świetnie działa.
"Cars have never been about brand association: it's about culture and expression. It's about the people, the scene, the community, and friends."   Mike Burroughs

"simple and clean look will never go out of style."    Elvis Skender

Odp: You Tube się zbuntowało!
« Odpowiedź #21 dnia: Styczeń 11, 2024, 19:46:59 pm »

Offline Buźka

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 5099
  • Płeć: Mężczyzna
    • Klimatyzowany Caro Plus 1.4 GTI '01
A ja wam powiem, że chyba ze dwa miechy już nic mi nie wyskoczyło na jutubie. Włączony ublock i na razie spokój. Ja się tak przyzwyczaiłem do Firefoxa, że jakoś nie mogę używać innych przeglądarek, choćby były lepsze. Siła przyzwyczajenia.

Odp: You Tube się zbuntowało!
« Odpowiedź #22 dnia: Styczeń 11, 2024, 23:50:51 pm »

Offline Majonez

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 559
  • Płeć: Mężczyzna
    • Polonez C+ gli
Korzystam z adblocka plus i na razie nie zawodzi.

Ja się tak przyzwyczaiłem do Firefoxa, że jakoś nie mogę używać innych przeglądarek, choćby były lepsze. Siła przyzwyczajenia.

Mogę się pod tym podpisać, choć czasem awaryjnie korzystam z google chrome.