Autor Wątek: Polonez Truck potrzebna pomoc  (Przeczytany 2489 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Odp: Polonez Truck potrzebna pomoc
« Odpowiedź #20 dnia: Luty 15, 2023, 21:44:55 pm »

Offline mihals

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 1145
  • Płeć: Mężczyzna
    • Polonez ohv
Dobry content się szykuje  :d

Odp: Polonez Truck potrzebna pomoc
« Odpowiedź #21 dnia: Luty 16, 2023, 11:55:54 am »

Offline Tomasz#1969

  • Moderator
  • Wiadomości: 3029
  • Płeć: Mężczyzna
    • Caro '96 & Truck '93 & N126e '83 & 960'95 & E430'98 & Rexton'02 & 1/2CCS 1.2 16V
Porąbie trochę drzewa, pomacha siekierą to krążenie wróci i przetrzeźwieje :P

Jak się na flachę do mechanika chodzi i robi to tak czy siak pewnie będzie do roboty za niedługo - mimo wszystko trzymam kciuki  <spoko>



jakbyście byli ciekawie czemu Truck patriota wpiszcie polonez polskie ohv w google. Kiedyś chciałem sprzedać ale po tygodniu doszedłem do wniosku że wara narzekający Janusze od mojego poldasa i do flinstona i jeden dzień dłużej.

O to chodzi pewnie?
https://sprzedajemy.pl/polonez-truck-polskie-ohv-olsztyn-2-6bea9f-nr66746950
OHV roxx


Cytat: turbonez
Forum nie jest od bicia konia tylko od konstruktywnych komentarzy .

Odp: Polonez Truck potrzebna pomoc
« Odpowiedź #22 dnia: Luty 16, 2023, 12:00:10 pm »

Offline Morfina

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 880
  • Płeć: Mężczyzna
    • Caro V6
Tiger bonzo był z Olsztyna?
Ślusarz, złodziej, łowca krasnali

Odp: Polonez Truck potrzebna pomoc
« Odpowiedź #23 dnia: Luty 16, 2023, 14:16:24 pm »

Offline Polonez truck patriota

  • Nowicjusz
  • Wiadomości: 15
  • Płeć: Mężczyzna
    • Polonez truck 2001 st 1.6 gli
A nie wiem skąd bonzo ja nie z Olsztyna jazda truckiem po tej rozkopanej zjebowni od paru lat to prawdziwa mekka. Już wole stanąć na pierwszym parkingu z paki zdjąć rower i nim jechać szczególnie w lato. Tak to mój ze sprzedajemy. Odratowalem dziada kupiony za 3700 3lata temu z rocznym OC i przeglądem. Ma gaz od wyjścia z fabryki i jeździ na 10w40.

Odp: Polonez Truck potrzebna pomoc
« Odpowiedź #24 dnia: Luty 16, 2023, 14:20:59 pm »

Offline Polonez truck patriota

  • Nowicjusz
  • Wiadomości: 15
  • Płeć: Mężczyzna
    • Polonez truck 2001 st 1.6 gli
Auto od blacharza piaskowane spawane malowane wyłozone matami gość naprawdę dużo przy nim robił też miał obsesje. Zarzygany olejem cały był i uszczelka pod głowicą pomału puszczała itd.. Tera to luks śmiga nowe oponki na tył niedawno wjechały matador 185 c polecam bieżnik ponad 1cm w terenie z obciążeniem idzie jak dzik

Odp: Polonez Truck potrzebna pomoc
« Odpowiedź #25 dnia: Luty 16, 2023, 15:44:27 pm »

Offline Daniel#1984

  • Democratic Republic Of Boland
  • Moderator
  • Wiadomości: 4659
  • Płeć: Mężczyzna
  • Kukle City
    • 1.6 Abimex 1996 LPG
To ogułem jak to sie mówi musisz poczekaj odłóż pare złotych i za kawałek zbierzesz na jakies sensowne. w ten czas wyjmij te stare łożysko i pojedź do miasta żeby mieli sklep taki z łożyskami  za lada Panie daj pan takie samo zeby wzial sumiarke i zmierzyl i dobral od jakiegos ciagnika na duże obcionżenia moze cos dobierzesz Optimal to naprawde o kant tyłka rozbic tym to se mozna wozek na zlom targac na szrot kaloryfery stare wozic  a i tam jak doładujesz to pewnie kulki wyleza i koła sie rozleza. jak przyjda to zwrocic albo do hoboka bo inaczej będzie broda. to juz lepiej rozebrac stare kapke smaru dac nowego i pewnie bedzie lepsze niz to chinskie badziewie ciosane siekiera z jednego kawalka metalu.
Z kolan wstajemy, łbem w sufit je...

Odp: Polonez Truck potrzebna pomoc
« Odpowiedź #26 dnia: Luty 16, 2023, 17:37:20 pm »

Offline Polonez truck patriota

  • Nowicjusz
  • Wiadomości: 15
  • Płeć: Mężczyzna
    • Polonez truck 2001 st 1.6 gli
Powiem ci że ja pracuje na chińskim badziewiu i nieraz śrubka krzywo wkręcona ukręcona brak płytki podkładowej uszczelki oberwane uszkodzony korpus itd tak się zdarza trzeba być czujnym jakieś 5-10% to badziew więc możliwe że negatywne opinie dotyczą właśnie takiego czegoś pompka paliwa SKF też miała być o kant dupy ciec zatrzeć się posmarowałem silikonem ja wokół i nalałem paliwa żeby nie startowała na sucho i chodzi elegancko. Do chińszczyzny trzeba podchodzić z troską ulepszyć jak się da przed montażem. A tam jedno łożysko mam germany jak widziałem jutro podlece to zobaczę i zagdam z mecheniorem browar dostarcze. Jutro jeszcze 2 mają dojść swoją drogą zamówiłem za 120zl a wczoraj już za 530 były a teraz nie ma wgl. Tamto co miałem miało wyższe te kulki. Podlece porobie se zdjęcia oznaczenia pomierze suwmiarka orginal i moje łożyska te za 120 optimale i kupione rok temu za ,60 zestaw Marpol timkeny. Zbadam ten badziew ocenie bo w życiu różnie bywa i zależnie od partii Chińczycy różnie wkładają wiem coś o tym co kontener to inaczej często jest sprawdzamy czy tandeta jakąś niedorobiona nieraz godznie dwie więcej w pracy siedziałem przez chrl. Jak będzie badziew zacznie wyć koło latać to do rolniczego się przelece montaż nic mnie nie kosztuje.

Odp: Polonez Truck potrzebna pomoc
« Odpowiedź #27 dnia: Luty 17, 2023, 10:48:47 am »

Offline Polonez truck patriota

  • Nowicjusz
  • Wiadomości: 15
  • Płeć: Mężczyzna
    • Polonez truck 2001 st 1.6 gli
Miałem rację 3 optilamale 3 różne łożyska jedno z jednym napisem T189 to chyba chińczyk drugi z napisem optimal i jakieś cyfry 3 made germany . Mechanik leczy kaca chyba i szlachta swojej kaldi pozostawiała więc mój na musi czekać. Będę u niego pospisuje wszytko dla przyszłych pokoleń ogólnie mam 6lozyska na tył do trucka na lucasie  <lol>

Odp: Polonez Truck potrzebna pomoc
« Odpowiedź #28 dnia: Luty 17, 2023, 11:10:42 am »

Offline Daniel#1984

  • Democratic Republic Of Boland
  • Moderator
  • Wiadomości: 4659
  • Płeć: Mężczyzna
  • Kukle City
    • 1.6 Abimex 1996 LPG
Adyć nie za duzo tej berbeluchy on wpompowal w bemben ze ma 3 łożyska a widzi 6? Nie gibie go za mocno na boki jak to sie mówi, czy to w zamowieniach sie popaprało i 6 lozysk zamowiles bo dla mnie to sie nie widzi sie, no chyba ze ze starymi liczysz tak jak pisalem w ten czas jak kapke smaru im dasz czy jargolą sie zakręci czy sie na fajans nadaja czy nie
« Ostatnia zmiana: Luty 17, 2023, 11:18:04 am wysłana przez Daniel#1984 »
Z kolan wstajemy, łbem w sufit je...

Odp: Polonez Truck potrzebna pomoc
« Odpowiedź #29 dnia: Luty 17, 2023, 20:43:05 pm »

Online diodalodz

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 2078
ja w pudełku optimali nadziałem się na CX jak i na chiny bez oznaczeń.

Odp: Polonez Truck potrzebna pomoc
« Odpowiedź #30 dnia: Luty 17, 2023, 21:32:37 pm »

Offline Daniel#1984

  • Democratic Republic Of Boland
  • Moderator
  • Wiadomości: 4659
  • Płeć: Mężczyzna
  • Kukle City
    • 1.6 Abimex 1996 LPG
Optimal to pakowacz, ładują tam co im w ręce wpadnie, ofc do poloneza najgorszej jakości. Podobnie jak Margo.
Z kolan wstajemy, łbem w sufit je...

Odp: Polonez Truck potrzebna pomoc
« Odpowiedź #31 dnia: Luty 20, 2023, 18:28:45 pm »

Offline Polonez truck patriota

  • Nowicjusz
  • Wiadomości: 15
  • Płeć: Mężczyzna
    • Polonez truck 2001 st 1.6 gli
Miałem już wcześniej łożyska kupione rok temu 2 szt Margo timkeni domowielm miecha temu 2optimal ijakis tam i teraz 2 optimale więc mam 6. I będę trzymał sobie na Nast lata bo już nie ma. Beznadziejny jest ten pierścień aluminiowy gówno popaprane . Ale znalazłem rozwiązanie temat zamknięty pontonio ma bębny odrdzewione pomalowane ap i farba biała do 800stopni czyli na wieczność. Pozdrawiam mechanik u mnie nabindolony codzien aż dziwne że mu się łapy nie trzęsą.

Odp: Polonez Truck potrzebna pomoc
« Odpowiedź #32 dnia: Luty 20, 2023, 18:37:20 pm »

Offline Polonez truck patriota

  • Nowicjusz
  • Wiadomości: 15
  • Płeć: Mężczyzna
    • Polonez truck 2001 st 1.6 gli
I potwierdzam ten optimal to jest szajs i każdy ma inne napisy i z innej parafii robiony a ten pierścień alu to jest marzenie każdego mechanika normalnie W tyg lecę podleputac rurę wydechu bo dziura coraz wieksza i Nast 4kursy już zaplanowane. Do flinstona i jeden dzień dłużej.

Odp: Polonez Truck potrzebna pomoc
« Odpowiedź #33 dnia: Luty 20, 2023, 19:26:03 pm »

Offline śledzik

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 2863
  • Płeć: Mężczyzna
    • Honda Accord CL9 05r +200KM
Dobra. Łożyska zrobione. A teraz idź na lekcje polskiego bo trzeba się namęczyć aby zrozumieć co napisałeś
Był: PN Caro 95r 1.6 OHV -> 1.4 16V -> 1.4 16V -> 1.6 16V PN Caro 96r 1.8 16V -> 2.9 12V V6 PN Caro Plus 01r 1.6 16V -> 1.8 16V VVC 160KM
PN Caro 96r 1.6 8V + LPG -> 1.4 16V
Jest: PN Caro 96r 1.8 16v - Big valve i ostre walki. Nie długo dostanie turbo :)

Odp: Polonez Truck potrzebna pomoc
« Odpowiedź #34 dnia: Luty 21, 2023, 00:32:00 am »

Offline Daniel#1984

  • Democratic Republic Of Boland
  • Moderator
  • Wiadomości: 4659
  • Płeć: Mężczyzna
  • Kukle City
    • 1.6 Abimex 1996 LPG
On po prostu wysławia się dialektem bombaskim :P
Z kolan wstajemy, łbem w sufit je...

Odp: Polonez Truck potrzebna pomoc
« Odpowiedź #35 dnia: Luty 21, 2023, 05:57:06 am »

Offline mp79

  • Autsajder
  • Sympatyk
  • Wiadomości: 3055
  • Płeć: Mężczyzna
    • truckło
Mnie na tym forum, odkąd przeczytałem o "bęzynie", chyba żaden bełkot już nie zdziwi.