GŁÓWNE KATEGORIE FORUM > LPG

Jakie wtryskiwacze do VVC 160?

(1/1)

Michał_22:
Witam. Mam aktualnie stagowskie https://jacus.pl/pojedynczy-wtryskiwacz-ac-w03-1-cyl-p-1939.html?gclid=EAIaIQobChMImtCOxJCX_QIV9QCiAx1tQwWJEAQYASABEgJuUfD_BwE , ale silnik na nich przerywa i mają krótki czas wtrysku. Lepsze będą np. Barracudy?

Sławek#1978:
Czasy otwarcia i zamkniecia niby podobne, ale jadnak Barracudy w innej techologii, lepiej wykonane.
A co tam dokladnie sie dzieje? Na wolnych obrotach nie wyrabiaja? Moze sproboj zejsc z cisnieniem.
VVC juz na pelnej sekwencji jest?

Maćko:
KME Tur + Barracuda 115 - od ponad 4 lat u mnie w połączeniu z VVC i żadnych problemów.

Ale zanim coś zaczniesz działać z LPG upewnij się, że z zapłonem jest wszystko ok - bo szarpanie przerabiałem u siebie wierząc że problem jest w LPG a jednak nie był ;)



--- Cytat: Sławek#1978 w Luty 15, 2023, 10:08:29 am ---VVC juz na pelnej sekwencji jest?

--- Koniec cytatu ---
Tak, VVC chodzi już na pełnej sekwencji.

Sławek#1978:

--- Cytat: Maćko w Luty 15, 2023, 10:15:16 am ---Tak, VVC chodzi już na pełnej sekwencji.
--- Koniec cytatu ---
No to juz loozik, te ac-ki powinny sie spokojnie wyrabiac na wolnych, to nie 1.4 na fullgrupie.

Michał_22:
Na wolnych chodzi dobrze. Przy spokojnym przyspieszaniu też. Problem zaczyna się, jak chce mu wdepnąć gaz. Sprawdzę świece i cewki, bo na wolnych słychać że zapłony wypadają. Przy zwykłym 1.8 działało w miarę wszystko.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

Idź do wersji pełnej