Autor Wątek: Schemat przełącznika grzanych foteli - Polonez Plus  (Przeczytany 1687 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Schemat przełącznika grzanych foteli - Polonez Plus
« dnia: Czerwiec 02, 2023, 13:54:47 pm »

Offline Merionex

  • Nowicjusz
  • Wiadomości: 3
  • Płeć: Mężczyzna
    • FSO Polonez Caro GLD
Hej,
Poszukuje schematu przełącznika grzanych foteli do Poloneza Plusa ( pozycja 0, 1 i 2). Na szybko nic nie znalazłem na forum. Próbowałem za pomocą miernika dojść do tego i nic z tego nie wyszło.
Piny:

https://files.fm/u/86sssgaxe?share_email_id=12b7bfb&share_show_reg_form=true

Z góry dzięki.
Pozdrawiam

Odp: Schemat przełącznika grzanych foteli - Polonez Plus
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwiec 02, 2023, 16:11:24 pm »

Offline Macfly

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 1004
  • Płeć: Mężczyzna
    • FSO ATU 1.6 -> 1.4 -> 1.8 GLI 16V 1997, Polski Fiat 125p 1980, Caro 1.4 16V , Fiat 126p ELX 1.2 75 Fire

 Takie coś mam ale zbij mnie  czy od minusa czy od plusa nie mam pojęcia .

Chociaż powiem szczerze ta wiązka jest o kant d Rozbić. Ja mam u siebie wpięte takie coś jeśli nie zależy ci na fabrycznym przełączniku https://allegro.pl/oferta/zestaw-mata-grzewcza-dwa-fotele-pod-tapicerke-2szt-12798239384 . Osobiście stwierdzam że wystarczy zmienić podświetlenie ledów na zielone do plusa i o wiele fajniejsza opcja tym bardziej że masz możliwość regulacji jak ciepło ma grzać a w Polonezowym przełączniku jest włącz ,wyłącz tylko . 1 kabel trzeba tylko przerobić w instalacji od tego i śmiga ci po przekręceniu kontrolka na liczniku.
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 02, 2023, 16:18:19 pm wysłana przez Macfly »
"Wóz ma swoją specyfikę. Żeby ruszyć wrzucasz trójkę, luz to opcja parkowania, wsteczny to dwójka, a gaz to wsteczny. "

Odp: Schemat przełącznika grzanych foteli - Polonez Plus
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwiec 02, 2023, 16:41:43 pm »

Offline Sławek#1978

  • Partacz
  • Klubowicz
  • Wiadomości: 1678
  • Płeć: Mężczyzna
    • Caro '96 OHV Turbo Intercooler +1?? KM?? & Fiat Marea Weekend 1.9 JTD '01 110 KM - Gruz Holownik & Volvo V70 2.4T AWD '01 200 KM - Dailycar "TurboŁoś"
Cos mi świta, że tam schemat połączeń jest jak w przełącznik od świateł, tylko ideogram na klawiszu inny.
Im dalej w blachę tym więcej rdzy...

Odp: Schemat przełącznika grzanych foteli - Polonez Plus
« Odpowiedź #3 dnia: Czerwiec 02, 2023, 17:30:15 pm »

Offline Merionex

  • Nowicjusz
  • Wiadomości: 3
  • Płeć: Mężczyzna
    • FSO Polonez Caro GLD

 Takie coś mam ale zbij mnie  czy od minusa czy od plusa nie mam pojęcia .

Chociaż powiem szczerze ta wiązka jest o kant d Rozbić. Ja mam u siebie wpięte takie coś jeśli nie zależy ci na fabrycznym przełączniku https://allegro.pl/oferta/zestaw-mata-grzewcza-dwa-fotele-pod-tapicerke-2szt-12798239384 . Osobiście stwierdzam że wystarczy zmienić podświetlenie ledów na zielone do plusa i o wiele fajniejsza opcja tym bardziej że masz możliwość regulacji jak ciepło ma grzać a w Polonezowym przełączniku jest włącz ,wyłącz tylko . 1 kabel trzeba tylko przerobić w instalacji od tego i śmiga ci po przekręceniu kontrolka na liczniku.

Mam właśnie 4 pozycyjny z tym modułem regulującym prace, ale wymyśliłem sobie, że może uda mi się zastosować przełączniki z plusa tak, by na pierwszej pozycji fotę grzał na pół gwizdka, a na drugim poziomie na pełną moc. I to samo dla drugiego fotela z drugiego przełącznika. Podgrzewania i tak nie używam, bo w sumie nie mam potrzeby. To tylko bajer
Dziękuje bardzo za schemat.