Autor Wątek: Sworzen satelit  (Przeczytany 918 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Sworzen satelit
« dnia: Sierpień 15, 2023, 15:23:16 pm »

Offline -Marcin-

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 1561
    • PN 3.0 24v, PN Truck 1.6E
Orientuje się ktoś czy w Trucku i osobowym Polonezie sworzen satelit mają te same wymiary? Czy może w Trucku grubszy? Same satelity pewnie są inne jak mniemam (a może nie? Bo ta część co wchodzi na półoś to wiadomo, że inna, bo grubsza półoś)
to ja, byly Marcin#839

Odp: Sworzen satelit
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpień 15, 2023, 15:54:10 pm »

Offline KGB

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 13828
  • Płeć: Mężczyzna
  • Antypartyzant
    • Plus Srebrne Caro
ze niby traczysko ma wiekszy wieloklin na osi? sprawdzal to ktos?
raczej ma taki sam, a wiec i mechanizm roznicowy bedzie taki sam
Cytat: Senn#1869
Nie odpowiadasz za forum, nie moderujesz go, nie masz statusu klubowicza wiec Twoje zdanie jest nic nie warte.

Odp: Sworzen satelit
« Odpowiedź #2 dnia: Sierpień 15, 2023, 16:10:49 pm »

Offline -Marcin-

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 1561
    • PN 3.0 24v, PN Truck 1.6E
Fucktycznie te same grubości. Wygrzebałem z czelusci garażu starą półoś od caro i mogłem porownac. Gdzieś slyszalem że są niby grubsze w trucku. Co ciekawe im bliżej wieloklinu tym cieńsze (i caro i truck). Parę cm przed wieloklinem (nie na tym zwężeniu przy samym wieloklinie)  mają 26, a im bliżej łożyska tym grubsze i mają 29. Sam wielokin ma 28.
No to w sumie dobrze, że to samo. Ale chyba nie słyszałem żeby ktoś wsadzał 4.55 do obudowy mostu caro, tylko 4.3 maks, dlatego myślałem że się różnią też  <co>

EDIT: Dopiero jak teraz zgłębiam temat to widzę że 4.55 pasuje do bez problemu do obudowy caro, no to nie było tematu  :d
« Ostatnia zmiana: Sierpień 15, 2023, 16:20:49 pm wysłana przez -Marcin- »
to ja, byly Marcin#839

Odp: Sworzen satelit
« Odpowiedź #3 dnia: Sierpień 15, 2023, 16:20:41 pm »

Offline Morfina

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 880
  • Płeć: Mężczyzna
    • Caro V6
To mało słyszałeś bo często się właśnie montuje przełożenie z trucków w autach robionych np do sportu,sam mam taki obcięty po bokach dyfer z zamiarem podmiany bebechów kiedyś tam gdyby 4.1 było za długie   <spoko>
Ślusarz, złodziej, łowca krasnali

Odp: Sworzen satelit
« Odpowiedź #4 dnia: Sierpień 15, 2023, 16:22:31 pm »

Offline -Marcin-

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 1561
    • PN 3.0 24v, PN Truck 1.6E
Ktoś musiał kiedys gdzieś napisać że nie pasuje (widać sam nie wiedział co pisze), ja to przeczytałem, a że mnie temat nie bardzo interesował to tak tkwiłem w tym przekonaniu :P
to ja, byly Marcin#839