Autor Wątek: dobór komputera lpg  (Przeczytany 2756 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

dobór komputera lpg
« dnia: Sierpień 06, 2005, 16:47:26 pm »

Offline mastah22

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 1450
Cytuj (zaznaczone)
Tankpol i zapytałem się o centralkę Autronic AL-700 to go?ć powiedział mi, że tego nie montuj? i jest to pewnie podróbka nie pełna elektronika, bo za pełn? elektronikę trzeba zapłacić 600zl za centralkę z montażem
to ceny maja zabujcze...załozysz sobie ja sam (niewielki problem) a cena pełnej inatsalki to ok 350zł...I nie zadnej podróby tylko AL700 ;) Ja na tyc kompach złozylem dziesiatki aut i nie dam złego słowa na nier powiedziec.Uzywalismy BIngo S oraz M i sa to produkty równie dobre...BRC rzadziej ale zdarzaly sie takie montarze równiez i tez nie było z nimi klopotów...
  • Jef
  • Czaku

dobór komputera lpg
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpień 09, 2005, 19:52:50 pm »

Woj-o#772

  • Gość
dzięki za tak wyczerpuj?c? wypowied?. Mam ga?nik i tak hipotetycznie rozważam dołożenie kompa :> (sonde mam i widze jak się ma regulacja na ?rubach do pracy w pełniejszym zakresie obrotów - jak tu dobrze to tam gorzej i tak dalej jak na miasto ok to w trasie dupa ;) ). Z tego powodu emul wtrysków mnie mało interesuj? ;) - pełne wy?wietlanie raczej też - no chyba ze na przyszło?ć może :D.

Mam jeszcze jedno pytanie - czy który? z kompów gazowych bierze pod uwagę obci?żenie silnika (podci?nienie w dolocie) do regulacji ?ruby ??

I taki mały OT - co moga dolewac do gazu oprócz niego bo ostatnio (kurcze stacja na której pablo tankuje od 2 lat) zalałem i raz że za mało km przejechał to 2 potem weszło tylko 33 litry a nie 36. Woda, ropa ?? - idzie się tego jako? pozbyć nie wyci?gaj?c zbiornika lub wielozaworu ??