Autor Wątek: stosunek "waszych" KOBIET do waszego autka??  (Przeczytany 43866 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

stosunek "waszych" KOBIET do waszego autka??
« Odpowiedź #300 dnia: Listopad 23, 2010, 14:50:49 pm »

Offline Grzech#1938

  • Klubowicz
  • Wiadomości: 4130
  • Płeć: Mężczyzna
    • GSI, GLI, GLE
Myślę, że za parę lat sytuacja się nam w kraju zmieni. Jak Polonezy będą już youngtimerami, to się staną modne. Trzymanie ich w garażu będzie naturalne, a jeżdżenie nimi dowodem na posiadanie oryginalnego gustu, a nie oznaką braku kasy. :)
Mój system to linux: https://www.opensuse.org/#Leap

stosunek "waszych" KOBIET do waszego autka??
« Odpowiedź #301 dnia: Listopad 23, 2010, 15:14:01 pm »

Offline kuba92

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 2987
  • Płeć: Mężczyzna
    • Polonez Caro 1.4 GLI 16v Orciari
Cytat: "Grzech#1938"
a nie oznaką braku kasy


A czy teraz to jest oznaka braku kasy? Bo mi się wydaje, że to tylko wrażenie tych co patrzą z zewnątrz... :)

Chyba, że właśnie to drugie miałeś na myśli. :P

stosunek "waszych" KOBIET do waszego autka??
« Odpowiedź #302 dnia: Listopad 23, 2010, 15:38:11 pm »

Offline Grzech#1938

  • Klubowicz
  • Wiadomości: 4130
  • Płeć: Mężczyzna
    • GSI, GLI, GLE
Właśnie to drugie miałem na myśli. :)
Jedną z korzyści z posiadania trzech Polonezów jest fakt, iż ludzie przestają patrzeć na człowieka jak na nędzarza, a zaczynają jak na (troszkę wprawdzie o dziwnych upodobaniach) hobbystę. :D  Argument że jeżdżę Polonezem bo lubię i mi jest w nim wygodnie mnóstwo osób uważa za "tłumaczenie zamiast przyznania się, że na inny mnie nie stać". Zabawne jest, że to ostatnie usłyszałem jakiś czas temu od osobnika, który swojego czasu założył klub FSO.  :D

Postrzeganie zamożności człowieka po samochodzie jest w naszym kraju całkowicie absurdalne. Mam tu sąsiada który jeździ 18-letnim Nissanem (notabene auto wygląda jak z fabryki). Koleś ów ma jeszcze drugiego Nissana sportowego, zabytkowego garbusa, nowego niemal Seata, Trabanta w trakcie przeróbki na 2000 (!), zabytkową Osę, parę motocykli i skuterów, własną firmę i dwa domy, ale z powodu tego czym jeździ na co dzień jest postrzegany jako ktoś bez kasy.  :mrgreen: :lol:
Mój system to linux: https://www.opensuse.org/#Leap

stosunek "waszych" KOBIET do waszego autka??
« Odpowiedź #303 dnia: Listopad 23, 2010, 15:54:08 pm »

Offline kuba92

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 2987
  • Płeć: Mężczyzna
    • Polonez Caro 1.4 GLI 16v Orciari
Cytat: "Grzech#1938"
Jedną z korzyści z posiadania trzech Polonezów jest to, że ludzie przestają patrzeć na człowieka jak na nędzarza, a zaczynają jak na (troszkę wprawdzie o dziwnych upodobaniach) hobbystę.


Ja zakup mam tylko w planach ale ludzie już mnie jak kosmitę traktują jeżeli o ten temat chodzi... :) Mam wrażenie, że gdybym kupił cokolwiek innego (zachodniego) to by się nawet nie zająknęli, ale Polonez jest zuy, cały czas się psuje, dużo pali itd. itp.

stosunek "waszych" KOBIET do waszego autka??
« Odpowiedź #304 dnia: Listopad 23, 2010, 16:52:07 pm »

Offline banned

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 6619
  • Płeć: Mężczyzna
Przypominam sobie że tu na forum już "z powodu Poloneza" by jeden rozwód. Zapomnijmy kto miał taki problem ale zdarzyło się... przy czym Polonez był chyba pretekstem bo żona ultimatum albo ona albo Polonez postawiła jak już wyprowadziła się do innego faceta.
Osiągi samochodów FSO fabrycznie mierzone z 5 osobami i 50kg bagażu na pokładzie.
Kupię części nadwozia Polonez Plus kolor 44E

stosunek "waszych" KOBIET do waszego autka??
« Odpowiedź #305 dnia: Listopad 23, 2010, 16:56:06 pm »

MarcinVK

  • Gość
Ja mam inną teorię jeśli chodzi o nędzę. Teraz ludzie kupują nowe samochody zazwyczaj jakieś bardzo ekonomiczne diesle, wiec liczą się z kosztami paliwa. A Polonezy przecież palą dużo benzyny... wiec kto tu jest nędzarzem?  :lol:  :wink:

stosunek "waszych" KOBIET do waszego autka??
« Odpowiedź #306 dnia: Listopad 23, 2010, 20:13:39 pm »

Offline banned

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 6619
  • Płeć: Mężczyzna
Honda - 500zł za wjazd do ASO :lol:

Kumplowi kumpla z którym pojechał w dwa samochody do Zakopanego Passat się zepsuł kiedy mieli wracać. Nie odpalił ,a rozlatująca się Nexia proszę bardzo :lol:
Osiągi samochodów FSO fabrycznie mierzone z 5 osobami i 50kg bagażu na pokładzie.
Kupię części nadwozia Polonez Plus kolor 44E

stosunek "waszych" KOBIET do waszego autka??
« Odpowiedź #307 dnia: Listopad 23, 2010, 21:52:10 pm »

Offline Łukasz - I-Love-Fso-

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 2679
  • Jeśli jest w Tobie wiara, uda się wszystko !
    • FSO 125p
Moja dziewczyna bardzo lubi mojego c + .wspiera mnie w tym co robie, pomaga malowala zaciski i bebny :). nie wstydzi sie ze akurat latamy poldkiem a nie innym. Poprostu trzeba sie rozumiec :)
FSO to coś więcej niż auta- to pasja to cale życie!

stosunek "waszych" KOBIET do waszego autka??
« Odpowiedź #308 dnia: Listopad 24, 2010, 16:08:01 pm »

Offline mirekpsary

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 415
  • Płeć: Mężczyzna
  • Jo jest Jo!
    • PoldoFord 2.0 '91 - Tayniak
    • http://www.bruk-miko.psary.net.pl
Cytat: "amatorex"
Moja dziewczyna bardzo lubi mojego c + .cenzura mnie w tym co robie, pomaga malowala zaciski i bebny :). nie wstydzi sie ze akurat latamy poldkiem a nie innym. Poprostu trzeba sie rozumiec :)


To rozumiem.
Do końca życia będę miał przed oczami wyraz twarzy dziewczyny jadącej z chłopakiem golfem 3,przed Nami jechało Subaru,a że nie chcieli zjechać z lewego,minąłem ich prawym,fakt na blacie było powyżej 150,ale nie umiem jeździć powoli.
Poldoford pali 10L/100 beny,i dlatego kupiłem starą Omę do roboty na gazie,bo aż taki burżuj nie jestem żeby dziennie Poldkiem jeździć na benie,no i w końcu przydałby MU się REMONT. :)
''W życiu piękne są tylko chwile"

tel.603476262

www.bruk-miko.psary.net.pl

stosunek "waszych" KOBIET do waszego autka??
« Odpowiedź #309 dnia: Listopad 24, 2010, 21:49:00 pm »

Offline Łukasz - I-Love-Fso-

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 2679
  • Jeśli jest w Tobie wiara, uda się wszystko !
    • FSO 125p
i nawet material odbierala od tapicera na boczki :) poprostu szanuje poldka tak jak i ja :) i to mi sie podoba
FSO to coś więcej niż auta- to pasja to cale życie!

stosunek "waszych" KOBIET do waszego autka??
« Odpowiedź #310 dnia: Grudzień 02, 2010, 09:51:30 am »

Offline fizzy87

  • Nowicjusz
  • Wiadomości: 48
    • http://www.nodn.pl
Moja kobieta bardzo lubi poloneza ;] Pare razy nawet prowadziła ;) Ona jeździ nissanem primera p12 i uważa, że moje auto ma duszę, której jej nissan nie ma ;] Nie chce w żadnym wypadku żebym sprzedawał ten samochód ;p Jak kupie inne auto to poldi MA ZOSTAĆ !  w garażu przykryty kocykiem i ma być to auto na weekendowe wycieczki ;]

stosunek "waszych" KOBIET do waszego autka??
« Odpowiedź #311 dnia: Grudzień 02, 2010, 11:58:19 am »

Offline danieldeni20

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 1083
  • Płeć: Mężczyzna
    • Atu(-) ABIMEX [*] / E46 Touring
A moja za to jest innego zdania ;( Ma bravo 1 a ja poloneza atu-  i ciagle mi gada ze mam sprzedac to gów....o :p a Ja ze moge sprzedac mowie jej ale kupie atu+ z sercem rowera i oberwałem po głowie xD mojego audio nawet nie moge właczyc a w bagazniku 850W ;( tak samo ja wnerwia mój mugen bez srodkowego i wypatroszonym katem bo "nie wyj nim tak !!! i trzask w łep :P " Ale jak przychodzi jechac gdzies dalej to poldek niezawodny ;] Ale jak jechałem moim 170 z nia to zrobiła oczy bo jej bravo to 150 i dalej nic (ma 1.4 12v) xD
Cytat: KGB
JA mam w OHVce 5W40 i nie mam wskaznika to sie nie martwie :mrgreen:

Moje auta :

BMW E46 2002 2.0D: http://www.autocentrum.pl/awc/danieldeni20/bmw-seria-3-2002/

stosunek "waszych" KOBIET do waszego autka??
« Odpowiedź #312 dnia: Grudzień 02, 2010, 14:03:54 pm »

Offline fizzy87

  • Nowicjusz
  • Wiadomości: 48
    • http://www.nodn.pl
Cytat: "danieldeni20"
mojego audio nawet nie mogę włączyć a w bagażniku 850W


Ja mam 600 W i w mieście mi wycisza tylko, chyba obawia się, że ludzie nas słyszą i się wstydzi ;p dodam, że nie puszczam aż tak głośno ;p Wyjeżdżając z miasta mogę już słuchać głośniej tylko tak żeby siedzenia się nie trzęsły ;]

stosunek "waszych" KOBIET do waszego autka??
« Odpowiedź #313 dnia: Grudzień 02, 2010, 20:41:02 pm »

Offline danieldeni20

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 1083
  • Płeć: Mężczyzna
    • Atu(-) ABIMEX [*] / E46 Touring
Cytat: "fizzy87"
Ja mam 600 W i w mieście mi wycisza tylko, chyba obawia się, że ludzie nas słyszą i się wstydzi ;p dodam, że nie puszczam aż tak głośno ;p Wyjeżdżając z miasta mogę już słuchać głośniej tylko tak żeby siedzenia się nie trzęsły ;]


Na yt znajdziesz jak moj sprzet gra...Na poczatku było oki w miescie tylko głosno robiłem zeby było z daleka mnie słychac ;] Teraz poprostu mówi ze głowe jej zaraz urwie.nawet juz ja drazni bass na poziomie 2(skala max 50) w radiu ;( A bez tuby ja nie potrafie słuchac muzy w aucie..
Cytat: KGB
JA mam w OHVce 5W40 i nie mam wskaznika to sie nie martwie :mrgreen:

Moje auta :

BMW E46 2002 2.0D: http://www.autocentrum.pl/awc/danieldeni20/bmw-seria-3-2002/

stosunek "waszych" KOBIET do waszego autka??
« Odpowiedź #314 dnia: Grudzień 02, 2010, 22:19:22 pm »

Offline Bogdan611

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 316
  • Płeć: Mężczyzna
  • Polonez Caro 1.6 GLi 96'
Kup BMW a dalej to czytaj mój opis bo może Polonezem wstyd robisz :mrgreen:
Poloneza chwalić nie trzeba,bo by to było jak wlewanie wody do morza.
OSTERZEGAM PRZED ZLODZIEJSKIMI PRAKYTKAMI T-MOBILE
Pożyczki bez Bik-u,teren Częstochowy zapraszam 797-603-075 lub PW

stosunek "waszych" KOBIET do waszego autka??
« Odpowiedź #315 dnia: Grudzień 03, 2010, 15:37:41 pm »

Offline banned

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 6619
  • Płeć: Mężczyzna
Głośnym basem można nawet spowodować pękanie spawów.
Osiągi samochodów FSO fabrycznie mierzone z 5 osobami i 50kg bagażu na pokładzie.
Kupię części nadwozia Polonez Plus kolor 44E

stosunek "waszych" KOBIET do waszego autka??
« Odpowiedź #316 dnia: Grudzień 05, 2010, 20:44:58 pm »

Offline Gandziorz

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 401
Ja nie mam dziewczyny, kupuje co chce i robię co chce i mam na wszystko wyj... a jak przyjdzie potrzeba no cóż... na szczęście są jeszcze koleżanki :)

stosunek "waszych" KOBIET do waszego autka??
« Odpowiedź #317 dnia: Grudzień 06, 2010, 21:47:22 pm »

VOX

  • Gość
Cytat: "Bogdan611"
Kup BMW a dalej to czytaj mój opis bo może Polonezem wstyd robisz :mrgreen:

stary ogarnij się, bmw jeżdżą też pasjonaci a nie tylko dresy zdezelowanymi egzemplarzami

stosunek "waszych" KOBIET do waszego autka??
« Odpowiedź #318 dnia: Grudzień 07, 2010, 19:55:05 pm »

Offline fizzy87

  • Nowicjusz
  • Wiadomości: 48
    • http://www.nodn.pl
Cytat: "danieldeni20"
Teraz poprostu mówi ze głowe jej zaraz urwie.nawet juz ja drazni bass na poziomie 2(skala max 50) w radiu ;( A bez tuby ja nie potrafie słuchac muzy w aucie..


Najlepsza jest moja mama, jak jedzie ze mną często sama podgłaśnia radyjko, kiedyś podgłośniła tak, że zaczęły ją boleć zęby w miejscu plomb ;D automatycznie ściszyła i już nie podgłaśnia tak znacznie ;D

stosunek "waszych" KOBIET do waszego autka??
« Odpowiedź #319 dnia: Grudzień 20, 2010, 14:19:18 pm »

Offline Bogdan611

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 316
  • Płeć: Mężczyzna
  • Polonez Caro 1.6 GLi 96'
Cytat: "VOX"
Cytat: "Bogdan611"
Kup BMW a dalej to czytaj mój opis bo może Polonezem wstyd robisz :mrgreen:

stary ogarnij się, bmw jeżdżą też pasjonaci a nie tylko dresy zdezelowanymi egzemplarzami


Akurat miałem na myśli wyżelowanego banana w E90 tatusia z Barbii na prawym fotelu :mrgreen:
Poloneza chwalić nie trzeba,bo by to było jak wlewanie wody do morza.
OSTERZEGAM PRZED ZLODZIEJSKIMI PRAKYTKAMI T-MOBILE
Pożyczki bez Bik-u,teren Częstochowy zapraszam 797-603-075 lub PW