Autor Wątek: "Reset" kompa w c+ Bosch,jak robić ?  (Przeczytany 2076 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

"Reset" kompa w c+ Bosch,jak robić ?
« dnia: Sierpień 14, 2005, 10:57:50 am »

maro

  • Gość
Witam! Zastanawiam się czy trzeba do tego zdejmować klemę z akumumulatora,a nie wystarczy wypi?ć zł?cze od kompa? Byłem jaki? czas temu w zakładzie montuj?cym LPG i udawałem,że chcę u nich zamontować instalację,a na warsztacie mieli akurat opla kadetta z wtryskiem Boscha podobno identycznym jak w poldku,więc trochę podpytałem co i jak ;) Daj? tylko dwa przeka?niki...jeden do odł?czania wtrysku,a drugi do odł?czania pamięci (chyba tego kompa) i st?d mnie to zastanawia czy potrzebne jest w polonezie po resecie "wygrzewanie"na wolnych i na benzynie do momentu złapania temperatury...?Je?li to identyczny wtrysk jest w tym kadecie,to przecież tam przy je?dzie na gazie też się resetuje pamięć i to po każdym uruchomienia auta trzeba by programować pamięć na nowo...Może się mylę,ale je?li Kto? może mi to wyja?nić będę wdzięczny :) Pozdrawiam

"Reset" kompa w c+ Bosch,jak robić ?
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpień 14, 2005, 12:48:43 pm »

Offline mastah22

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 1450
nie musisz "wygrzewac" nie wiem tez dlaczego odcinaja pamiec...mysle ze po prostu pomylili sie albo celowo to powiedzieli ale na mysli mieli nie pamiec jako taka ale raczej kontrolke "check"...
  • Jef
  • Czaku

"Reset" kompa w c+ Bosch,jak robić ?
« Odpowiedź #2 dnia: Sierpień 14, 2005, 15:18:04 pm »

rdt

  • Gość
1) boscha GLI poldkowego nie zresetujesz przez odcięcie zasilania
2) cos tam sie resetuje w boschu poldkowym z ustawieniami przepustnicy (dokladnie nie pamietam a nie chce nakłamać)
3) w kadecie duzo bardziej prawdopodobne jest to ze to był abimex niz bosch mono motronic MA1.7 (polonezowski bosch)
4) Chłopie moim zdaniem bzdur Ci nagadali i tyle - odcinac pamięć ??
 :roll:

"Reset" kompa w c+ Bosch,jak robić ?
« Odpowiedź #3 dnia: Sierpień 14, 2005, 17:27:00 pm »

Offline mastah22

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 1450
Cytuj (zaznaczone)
boscha GLI poldkowego nie zresetujesz przez odcięcie zasilania
zresetujesz...
Cytuj (zaznaczone)
w kadecie duzo bardziej prawdopodobne jest to ze to był abimex niz bosch mono motronic
w kadettach nie było abimexów wsyztkie monowtryski sa na boshu...
Cytuj (zaznaczone)
Chłopie moim zdaniem bzdur Ci nagadali i tyle - odcinac pamięć ??
to zadne bzdury odcina sie pamiec...
  • Jef
  • Czaku

"Reset" kompa w c+ Bosch,jak robić ?
« Odpowiedź #4 dnia: Październik 03, 2005, 23:06:38 pm »

rdt

  • Gość
nadal smiem twierdzic ze nie zresetujesz ( tylko i wyłacznie reset przepustnicy i potem "wygrzewanie" )

"Reset" kompa w c+ Bosch,jak robić ?
« Odpowiedź #5 dnia: Październik 04, 2005, 14:07:57 pm »

Offline G.T.

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 900
uzyjcie szukajki bo temat juz mase raze walkowany ,a pamietam,ze gdzies indziej byl lepiej opisany