Autor Wątek: zmiana podświetlenia zegarów  (Przeczytany 4586 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

zmiana podświetlenia zegarów
« dnia: Wrzesień 11, 2005, 23:59:41 pm »

RooS

  • Gość
Cytat: "mastah22"
wbrew pozorom to nie razi...(praktycznie wcale) to sa diody UV
ja nic nie nacinalem zciagnałem wszystkie wskazówki...miałem mase czasu klopot z ich dokładna kalibracja.ale juz jest ok :roll:

...a mozesz mi tylko powiedziec jak zdjoles wskazowki.. ja wlasnie u siebie probowalem bo chce zmienic tarcze podsiwtlanie cyferek i woogole.. co prawda mam kwadraty ale chyba wskazowki sa podobnie zamocowanbe... ktos mowil zeby delikatnie... ale ani delikatnie ani na sile nie da rady..... mas zjakis patent?

zmiana podświetlenia zegarów
« Odpowiedź #1 dnia: Wrzesień 12, 2005, 00:03:26 am »

mast

  • Gość
Cytuj (zaznaczone)
ani na sile nie da rady
na sile...one sa po prostu nasadzane, i dosc mocno sie trzymaja.ja nozyczkami przytrzymywłaem trzpien a srubokretem podwazałem wskazówki...Udł?o mi sie.Pamietaj ze jek je zcagniesz to bedziesz musiał kalibrowac licznik bio sie na bank cofna...

zmiana podświetlenia zegarów
« Odpowiedź #2 dnia: Wrzesień 12, 2005, 00:08:51 am »

RooS

  • Gość
.... tzn. co dokladnie bede musial robic...? na szcescie ten ktory przerabiam jest dodatkowy.... jak cos spieprze to i tak w aucie mam drugi.;]

[ Dodano: 12-09-2005, 20:52 ]
oka  wskazowki zdjete.. od predkosci nawet poszla a z obrotami sie musialem niezle namocowac ale ustapila...:P tylko nei wiem co z zegarkiem jak tam wrzucebiala tarcze bo chcialem tez wskazowki zdjac ale sie jakies zebatki posypaly i nadlamalem sekundnki.. wiec poskrecalem jak bylo( mam nadzieje) i tyle.. moze juz w krotce beda efekty;]

zmiana podświetlenia zegarów
« Odpowiedź #3 dnia: Wrzesień 16, 2005, 17:15:47 pm »

Guciu1801

  • Gość
mogłes sobie obrotomierz do 10k RPM wyskalowac :) niezly bajer :)

zmiana podświetlenia zegarów
« Odpowiedź #4 dnia: Wrzesień 16, 2005, 17:19:44 pm »

RooS

  • Gość
na poczatku chcialem obrt do 9 a predkosc do 220 ale potem pomyslalme ze to bedzie takie wjejski tjunink

zmiana podświetlenia zegarów
« Odpowiedź #5 dnia: Wrzesień 17, 2005, 19:55:33 pm »

Guciu1801

  • Gość
a skad wiesz, czy twoj pold tyle nie pojdzie kiedys? wstawisz sobie jakis konkretny silnik i dupa.. nie bedziesz wiedzial ile lecisz ;) ja tak mialem u siebie na starych zegarach :)

zmiana podświetlenia zegarów
« Odpowiedź #6 dnia: Wrzesień 17, 2005, 19:57:28 pm »

RooS

  • Gość
to wtedy znow przerobie zegary:P to bedzie mniejszy problem niz wrzucenie innego silnika:P

zmiana podświetlenia zegarów
« Odpowiedź #7 dnia: Wrzesień 17, 2005, 20:17:40 pm »

ajk#1212

  • Gość
Ja mam takie pytanie podobaj? mi się te tarcze produkcji: RooS#1885 Czy mógł by je zastosować u siebie w poldku?
I mam takie pytanie u nas czy da rade i gdzie zrobic taki projekt na plexi tak jak fabryczne zegary maj? i liczby i te kreseczki były przezroczyste był by super efekt. I ile by takie co? kosztowało. U nas jest Studio Reklamy zapytam u nic czy zrobi? co? takiego...