Autor Wątek: silnik 1,6gli 95 rok - co jest z tym g...?  (Przeczytany 4195 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

silnik 1,6gli 95 rok - co jest z tym g...?
« Odpowiedź #20 dnia: Styczeń 01, 2006, 17:14:12 pm »

Offline Lupo

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 1187
  • Płeć: Mężczyzna
    • Był: FSO Polonez Caro 1.6GLI
Podepne sie bo mam jedno male pytanko - czasem jak odpalam swojego abimexa i jest zimny i z jakis powodow (wiem ze sie nie powinno) musze go troche przegazowac, to zauwazam ze wskazowka (i obroty) choc rosna szybko (prawidlowo) to nie zawsze plynnie - czasem sie zdarza ze sie wskazowka na pol sec. zatrzyma (pedal caly czas wcisniety).

Co to moze byc?:>
Dodam ze dzieje sie tak zadko.
<font color="#FFFFFF">- O! Widzę, że kupiłeś sobie Golfa.
- Nie, wygrałem. Była to druga nagroda w loterii.
- A to co w takim razie było pierwszą?
- Worek kartofli.</font>

silnik 1,6gli 95 rok - co jest z tym g...?
« Odpowiedź #21 dnia: Styczeń 01, 2006, 23:00:29 pm »

karol-1987

  • Gość
a wła?ciwie to ile kosztuje porzadna regulacja na analizatorze? do tej pory to raz byl na regulacji (ojciec byl i nie wiem ile placil, a nie pytalem sie a teraz go nie ma), chociaz nic nie dalo (tzn dalo na 2 dni), teraz sa podregulowane zawory, nowa lambda, komputer zresetowany... moze cos polepszy zeby palil mniej i w miare jechal a nie zamulał? no i oczywiscie te pieprzone obroty... dodam ze potrafi mi kichnac jak mu depcze mocno (w tym momencie) lub kichnie jak mu depcze srednio mocno przez np kilometr, dwa ale dopiero jak juz mu odpuszcze... ?
po drugie... dlaczego rzuca silnikiem jak kotem jak go zapale zimnego na benie? przelacze na gaz i jest po chwili git jak porzadnie zassa gazu...

silnik 1,6gli 95 rok - co jest z tym g...?
« Odpowiedź #22 dnia: Styczeń 02, 2006, 19:57:30 pm »

Offline Lupo

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 1187
  • Płeć: Mężczyzna
    • Był: FSO Polonez Caro 1.6GLI
Regulacja to w zaleznosci od miejsca koszt w granicach 40-50 zl i idzie to dosc szybko.
Jak nie masz kompa od gazu, to zamiast analizatora, podepna Ci sie pod sonde lambda.
<font color="#FFFFFF">- O! Widzę, że kupiłeś sobie Golfa.
- Nie, wygrałem. Była to druga nagroda w loterii.
- A to co w takim razie było pierwszą?
- Worek kartofli.</font>