Autor Wątek: Kontrolka i przycisk przyczepy  (Przeczytany 3666 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Kontrolka i przycisk przyczepy
« Odpowiedź #20 dnia: Styczeń 20, 2006, 07:41:26 am »

Offline G.T.

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 900
CHOMAL do jasnej cholery skoncz sie wreszcie wadzic w kazdym temacie ,bo juz mnie to zaczyna irytowac, twoj obecny sprzeciw przypomina mi poprzedni w ktorym zaklinales sie,ze nie istnieje DF z kwadratowymi lampami montowanymi fabryczine. CHlopie najpierw poogladaj troche autek a pozniej nas UCZ.


MEBIG kabelki sa ulozone w ksztalcie litery L  
2 dolne to wiadomo podswietlenie guzika
a 2 pozostale to
jeden calkiem u gory kostki pozniej przerwa i pozniej drugi kabelek.

O ile dobrze pamietam.
Jak bede mial cyfraka to na dniach zrobie foto

Kontrolka i przycisk przyczepy
« Odpowiedź #21 dnia: Styczeń 20, 2006, 10:34:53 am »

Chomal#1856

  • Gość
Ja pisalem, ze od tego rocznika byly montowane w plusach a to Ty napisale?:
Cytat: "G.T.#092"
Lodówa#1826 tylko C+ z 97 maja ten knefelek do wlaczania przyczepy


I jeszcze jedno ja sie nie "wadze" tylko wyrazam swoj? opinię.
Co do kanta to przyznaje ze nie wiedzialem o tym ze s? takie seryjne z takimi wlasnie reflektorami.

A co do "knefelka"  pod przyczepe to wiem na sto% ze s? w innych modelach i rocznikach a nie
Cytuj (zaznaczone)
tylko C+ z 97
i wlasciwie to mialem napisac:   Nie tylko z 97 a raczej powiedzial bym, ze od 97 bylo to juz montowane w plusach a nie jak napisalem
Cytuj (zaznaczone)
Nie tylko z 97 a raczej powiedzial bym, ze od 97 bylo to juz montowane w kazdym +
Kazdym moglem sobie podarować ale myslalem, ze jak jest w 97, 98, 99, 2000 to juz raczej bed? we wszystkich modelach az do konca produkcji. A no i pisalismy o C+ (zdjecia ktore przedstawil OZI pokazuj?: "Polonez ATU+KOMBI, Polonez KOMBI VAN (CIĘŻAROWY) oraz Polonez ATU 1.6 i"

To jec C+ 98 jak widac jest w nim ten przeł?cznik

Sam przyznaj się do bedu bo jak widzisz te przel?czniki nie byly montowane "tylko C+ z 97"

Kontrolka i przycisk przyczepy
« Odpowiedź #22 dnia: Styczeń 20, 2006, 11:34:29 am »

Offline -Marcin-

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 1561
    • PN 3.0 24v, PN Truck 1.6E
proponuje, a by moderator (albo sam autor) zmienil nazwe tego tematu na odpowiedni czyli kontrolka przyczepy, albo kontrolka i przycisk przyczepy, zeby pozniej bylo latwiej znalezc   :smile:
to ja, byly Marcin#839