Autor Wątek: przeróbka z hydrauliki na mechanike  (Przeczytany 4610 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

przeróbka z hydrauliki na mechanike
« Odpowiedź #20 dnia: Luty 18, 2006, 15:42:03 pm »

Offline KGB

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 13828
  • Płeć: Mężczyzna
  • Antypartyzant
    • Plus Srebrne Caro
dopasowac od innego samochodu to raczej walka z wiatrakami - musialbyc przejzec dokumentacje techniczna wielu silnikow

zawsze mozna wybebeszyc hydrauliki i zostana szkalanki - tylko nie wiem po co na sile pozbywac sie hydrauliki
Cytat: Senn#1869
Nie odpowiadasz za forum, nie moderujesz go, nie masz statusu klubowicza wiec Twoje zdanie jest nic nie warte.

przeróbka z hydrauliki na mechanike
« Odpowiedź #21 dnia: Luty 18, 2006, 16:06:30 pm »

Lodówa#1826

  • Gość
Tak sobie czytam i czytam. Zak#1907,  powiedz mi jak wyci?gn?c popychacze w polonezie i czy widziales mechanika, który sciska popychacze przy składaniu silnika po wymianie uszczelki pod glowic? w polonezie?? Dostep do tych popychaczy w polonezie jest raczej ciezki... 2 razy robilem juz uszczelke w VW polo i nie sciskałem popychaczy, mimo tego ze ten silnik ma wałek w glowucy i miałem dostep donich. po dzis dzien obie polowki ?migaj? az milo :smile:   To sie robi tylko przy remoncie silnika, szczegolnie w polonezie. Nawet rozmawiajac ze znajomym mechanikiem tez powiedzial ze nigdy tego sie nie robi. Poprostu sie sciaga i wklada spowrotem główke. Bez zadnych regulacji. ;)

przeróbka z hydrauliki na mechanike
« Odpowiedź #22 dnia: Luty 18, 2006, 16:40:31 pm »

@ndrzej19

  • Gość
jak sprawdzić który hydroregulator jet padnięty??? bo w czasie jazdy czasm słychac klepanie ktrego? zaworu , ale zazwyczaj jest spokój, jak to sprawdzić??

przeróbka z hydrauliki na mechanike
« Odpowiedź #23 dnia: Luty 18, 2006, 17:05:56 pm »

Lodówa#1826

  • Gość
trzeba wyciagac popychacz. Nastepnie scisnac go ręk?, jesli jest dobry to nawet nie drgnie i moze jakas kropla oleju uleciec, jesli jest zepsuty to scisnie sie i wyleci olej...

przeróbka z hydrauliki na mechanike
« Odpowiedź #24 dnia: Luty 18, 2006, 21:52:12 pm »

Lodówa#1826

  • Gość
Napisałem to w sensie ze jest to jedyna okazja gdy mozna miec popychacz w ręce. Nie w takim ze remont - to trzeba oproznic. Popychacze wyci?gałes i sciskałes jak zmieniałes uszczelke pod głowice czy jak robiles remont silnika?? Bo jak robiles remont to miales je w ręce zapewne...  ale co poradzisz przy wymianie uszczelki pod głowic??? Jak je wyj?c/scisn?c??

P.S ten tekst z "dobrym mechanikiem" to powinien mówic garazowiec o mechaniku  :lol:
bo prawda taka ze garazowcy(zapewne ty nim tez jestes i wielu z nas jest) potrafi lepiej zrobic auto od mechanika ;)

przeróbka z hydrauliki na mechanike
« Odpowiedź #25 dnia: Luty 18, 2006, 22:24:17 pm »

Zak

  • Gość
jak masz ?ciagnięt? głowe to jaki problem wyci?gnać popychacze?
duży srubokret i troche finezji! albo duzy magnes z ?rubokrętem! ;)

przeróbka z hydrauliki na mechanike
« Odpowiedź #26 dnia: Luty 21, 2006, 11:16:41 am »

RADDn/z

  • Gość
stoczyc zwykle szklanki i wlozyc zamiast hydrauliki.A ja juz znam 3 silnik co w nim szklanki zalatwily walek albo odwrotnie.Hydraulika tak jak most musi sie udac.W ogole wszystko w poloneznie musi sie udac :D

przeróbka z hydrauliki na mechanike
« Odpowiedź #27 dnia: Luty 22, 2006, 09:59:28 am »

Zak

  • Gość
Jak je stoczysz to może ci zostać tylko dno ze szklanki! :lol:  :?

przeróbka z hydrauliki na mechanike
« Odpowiedź #28 dnia: Luty 23, 2006, 00:31:16 am »

Offline KGB

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 13828
  • Płeć: Mężczyzna
  • Antypartyzant
    • Plus Srebrne Caro
oczywiscie ,ze o zadnym toczeniu szklanek nie ma mowy

lepiej sobie wyoblic kanty w popychaczach ,czyli zoptymalizowc tak zeby walkow nie zdzieraly
i pomyslec ,ze popychacze hydrauliczne sa siakies zagraniczne  :x
Cytat: Senn#1869
Nie odpowiadasz za forum, nie moderujesz go, nie masz statusu klubowicza wiec Twoje zdanie jest nic nie warte.