Autor Wątek: -= FOTKI =-  (Przeczytany 1657373 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Odp: -= FOTKI =-
« Odpowiedź #1460 dnia: Czerwiec 09, 2012, 00:14:41 am »

Offline michau

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 1651
  • rover team
dobra spoko i tak jesteś fajny bo masz kilka brązowych szyb :]
in garage : 1.4 16v, 1.5 8v  1.6 16v, 1.8 16v VVC, 2.0 OHC, 2.0DOHC
czy da się więcej? ;)

Odp: -= FOTKI =-
« Odpowiedź #1461 dnia: Czerwiec 09, 2012, 00:16:42 am »

Offline Aetius

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 1691
  • Płeć: Mężczyzna
    • Polonez Caro 1.4 GLI L-202 Polonez Atu+ 1.6 GSI 92U
ja nie aspiruję do bycia fajnym bo mi od tego nic nie urośnie. Jak chcecie to sobie pompujcie ego 1.9TDI albo killowaniem golfów. Ja się będę turlał codziennie do roboty swoim gaźnikiem i będę happy :)
Był:
1.6 GLE L115 Pn Caro
Jest:
1.4 GLI 16v L202 Pn Caro orciari / 1.6 GSI 92U Atu+ / Mazda 2.5 V6 / Saab 900i 2.0 LPG

Odp: -= FOTKI =-
« Odpowiedź #1462 dnia: Czerwiec 09, 2012, 01:03:13 am »

Offline ZdzisiekTDI

  • Nowicjusz
  • Wiadomości: 40
  • Płeć: Mężczyzna
    • 1.9 TDI

 
ło panie daruj sobie takie wycieczki tym bardziej w pierwszym poście na forum... ja tu nikomu jego poloneza nie obrażam nawet jak wygląda jak trup :/ Nikomu nic do tego co ja sobie kupuję i co robię w swoim aucie.

To po co się rejestrowałeś na tym forum? Myślałeś,  że wszyscy będą się zachwycać Twoim polonezem bo tak wypada ? Jak nikomu nic do tego, to zwiń żagle i nie prezentuj tu auta, bo forum nie jest od wzajemnego pisania sobie "piękne auto daję 10". Ja Ci mówię jak jest, a jest tak, że Twój wóz jest złomowaty. Idealna buda to na pewno nie jest określenie na to auto. Pamiętam jak zaczynałeś tu pisać, szukałeś groków miliard tygodni i spamowałeś co chwilę "o brałbym, ale daleko; o drogo; o coś tam coś tam" i w ogóle takie pierdzielenie, stękanie i rzeźbienie w gównie.  Teraz masz te groki, te szyby, te riale, a samochód wygląda gorzej niż na pierwszych fotkach po kupnie, poobijany, łaciaty strucel.

A przychodzę niewiadomo skąd bo czytam to forum od dłuższego czasu i irytuje mnie takie trucie dupy jakie przedstawiasz np ze swoim uwielbieniem dla gaźnika, irytują mnie też cipki piszące, że kilują swoimi roverami po 5 hgf wszystko co jeździ po drogach, irytują mnie handlarze, którzy nawet nie chcą ukryć, że są jebanymi handlarzami. Tylko nikt tego nie napisze pod własnym nickiem bo przecież tutaj nie wypada komuś powiedzieć, że ma gówniany samochód  bo to takie niemoralne, powiedzieć prawdę.
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 09, 2012, 01:08:27 am wysłana przez ZdzisiekTDI »

Odp: -= FOTKI =-
« Odpowiedź #1463 dnia: Czerwiec 09, 2012, 01:46:41 am »

Offline Daniel#1981

  • Klubowicz
  • Wiadomości: 1732
  • Płeć: Mężczyzna
    • Polonez atu+ 1.4 98, 125p 1.8 16V 88
To po co się rejestrowałeś na tym forum? Myślałeś,  że wszyscy będą się zachwycać Twoim polonezem bo tak wypada ?
Wiesz co... weź walnij barana w ścianę i wróć. Po co ty się rejestrowałeś ? Żeby chłopakowi pocisnąć że ma strucla ?? Widziałeś na żywo ?? Pochwal się tym co ty masz a nie pierdzielisz trzy po trzy.
i irytuje mnie takie trucie dupy jakie przedstawiasz np ze swoim uwielbieniem dla gaźnika, irytują mnie też cipki piszące, że kilują swoimi roverami po 5 hgf wszystko co jeździ po drogach, irytują mnie handlarze, którzy nawet nie chcą ukryć, że są jebanymi handlarzami.
Jak ci się nie podoba to wy...jdź. A mnie ( i chyba innych też ) irytujesz ty.
1.4 GLI 16V

Odp: -= FOTKI =-
« Odpowiedź #1464 dnia: Czerwiec 09, 2012, 01:48:41 am »

Offline maciejowski

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 2979
  • Płeć: Mężczyzna
    • 125p '75 | 125p '78 | 125p '80 | 125p '90 | 126p '78 | caro '96 x2 |
nie karmcie trola. jakiś frajer się zarejestrował i szuka zaczepki.
Cytat: KGB
wtedy moze okazac sie ,ze pelno Nm ,a jakoby zadnego nie bylo - jedna malutka przekladnia ,tak wiele ubylo ...

Odp: -= FOTKI =-
« Odpowiedź #1465 dnia: Czerwiec 09, 2012, 08:36:35 am »

Offline kuba92

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 2987
  • Płeć: Mężczyzna
    • Polonez Caro 1.4 GLI 16v Orciari
bo forum nie jest od wzajemnego pisania sobie "piękne auto daję 10".

Szczególnie dział "Auta sympatyków forum". :)

Teraz masz te groki, te szyby, te riale, a samochód wygląda gorzej niż na pierwszych fotkach po kupnie, poobijany, łaciaty strucel.

Czuje tu nutkę zazdrości i ściskającego dupsko żalu. :)
Widzę, że kolega ogólnie ciężki okres ma, może wypada jednak wrócić do terapeuty i pić dalej herbatki uspokajające?

irytuje mnie takie trucie dupy jakie przedstawiasz np ze swoim uwielbieniem dla gaźnika, irytują mnie też cipki piszące, że kilują swoimi roverami po 5 hgf wszystko co jeździ po drogach, irytują mnie handlarze, którzy nawet nie chcą ukryć, że są jebanymi handlarzami.

Siedź przed tym komputerem i się wkurzaj dalej. :D Propozycje mam taką: pasuje tu to choć trochę szacunku, jak nie to wypad, jest wiele for internetowych o tej tematyce, na pewno na którymś znajdziesz brackie, hejterskie dusze. :)

Tylko nikt tego nie napisze pod własnym nickiem bo przecież tutaj nie wypada komuś powiedzieć, że ma gówniany samochód  bo to takie niemoralne, powiedzieć prawdę.

Hipokryzja na takim poziomie? No, no....

Ogólnie gratuluje - dawno takiego kretyna nie widziałem, humor mi swoją osobą poprawiłeś mocno. :D


Odp: -= FOTKI =-
« Odpowiedź #1466 dnia: Czerwiec 09, 2012, 09:01:05 am »

Offline Rafał

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 5735
  • Płeć: Mężczyzna
    • Renault Laguna I phII 1.9 dTi RXE+
czytam to forum od dłuższego czasu i irytuje mnie takie trucie dupy
To nie czytaj, proste :)
irytują mnie też cipki piszące, że kilują swoimi roverami po 5 hgf wszystko co jeździ po drogach
Sądząc po twoim nicku zapewne masz jakieś zajeżdżone, dymiące TDI, które kiedyś w fabryce miało 90KM i cie taki Polonez z Roverem wykillował i od tamtej pory gryziesz kierownicę z zazdrości, bo nie dajesz rady takiemu.

irytują mnie handlarze, którzy nawet nie chcą ukryć, że są jebanymi handlarzami
Zachowujesz się jakbyś sprzedawał coś taniej niż kupiłeś. Robisz tak ?

Były: Caro: 1.6 GLI Bosch, 1.4 GLI 16V, 1.4 GTI 16V, 1.6 GTI 16V, 1.6 GTC 16V 1997; Atu: 1.6 GLI Bosch 1997, Peugeot 106 1.0 Itinea 1997
Jest: Renault Laguna I phII 1.9 dTi 1999 RXE+

Odp: -= FOTKI =-
« Odpowiedź #1467 dnia: Czerwiec 09, 2012, 09:14:14 am »

Offline Aetius

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 1691
  • Płeć: Mężczyzna
    • Polonez Caro 1.4 GLI L-202 Polonez Atu+ 1.6 GSI 92U
dzięki chłopaki :) ja odpuszczam bo nie będę udowadniał nikomu nic. Idę sobie dłubać swojego strucla...
Gość musi mieć bardzo smutne życie skoro nic nie pisze a tylko obserwuje i czyta forum żeby się irytować i wylewać żale...
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 09, 2012, 09:18:13 am wysłana przez Aetius »
Był:
1.6 GLE L115 Pn Caro
Jest:
1.4 GLI 16v L202 Pn Caro orciari / 1.6 GSI 92U Atu+ / Mazda 2.5 V6 / Saab 900i 2.0 LPG

Odp: -= FOTKI =-
« Odpowiedź #1468 dnia: Czerwiec 09, 2012, 10:30:24 am »

Offline PutiN|FSO

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 2108
  • Płeć: Mężczyzna
    • Polonez Caro 1.4 GLI 16V
Koleś chce pewnie podnieść sobie własne ego i dlatego hejtuje Jacka. Ja np. zazdroszcze Jackowi "poobijanego sztrucla z kurnika" bo sam na niego zarobił i to mi imponuje. Aetius nie przejmuj się takim błaznem :d

Odp: -= FOTKI =-
« Odpowiedź #1469 dnia: Czerwiec 09, 2012, 11:04:09 am »

Offline danieldeni20

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 1083
  • Płeć: Mężczyzna
    • Atu(-) ABIMEX [*] / E46 Touring
Posty do kasacji :)
Cytat: KGB
JA mam w OHVce 5W40 i nie mam wskaznika to sie nie martwie :mrgreen:

Moje auta :

BMW E46 2002 2.0D: http://www.autocentrum.pl/awc/danieldeni20/bmw-seria-3-2002/

Odp: -= FOTKI =-
« Odpowiedź #1470 dnia: Czerwiec 09, 2012, 14:46:58 pm »

Offline ZdzisiekTDI

  • Nowicjusz
  • Wiadomości: 40
  • Płeć: Mężczyzna
    • 1.9 TDI
Koleś chce pewnie podnieść sobie własne ego i dlatego hejtuje Jacka. Ja np. zazdroszcze Jackowi "poobijanego sztrucla z kurnika" bo sam na niego zarobił i to mi imponuje. Aetius nie przejmuj się takim błaznem :d


Ty to w ogóle spłyń czym prędzej dzieciaku, tak głupim, żeby pisać, że się jeździło po wódzie możesz być tylko Ty. Mam nadzieje, że Cie kiedyś Policja, albo ktoś inny złapie i dobrze dupę przetrzepie, zanim wjedziesz w kogoś. Mam nadzieję, że jak już się rozwalisz to na drzewie, a nie innym człowieku. Idź pojeździj na rowerze i wróć jak dorośniesz.

A Ty Danielku z tym spuszczaniem się na rovery jesteś równie dobry, albo spuszczanie się na EK w dowodzie, nie wiem który z Was jest gorszy, Putin czy Ty.

Żal mnie strasznie ściska jak patrzę na strucla na rialach, oj niebywały :lol:. Nie wiem czy zwróciliście uwagę, ale ludzie z ładnymi furami tu nie piszą prawie wcale. Znakomitą większość klepaczy postów stanowią druciarze, dobre fury można policzyć na palcach jednej ręki. Za to jest pełno typków z miliardem halogenów w kolorze tęczy, z czerwonymi zaciskami hamulcowymi w tuningowanym gaźniku, z bad lukiem zrobionym po ciemku w stodole, felgi z dupy wyjęte i tak dalej.

Chwalić się co mam nie będę, bo by się mogło zrobić druciarzom przykro :)


Odp: -= FOTKI =-
« Odpowiedź #1471 dnia: Czerwiec 09, 2012, 14:50:48 pm »

Offline PutiN|FSO

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 2108
  • Płeć: Mężczyzna
    • Polonez Caro 1.4 GLI 16V
Mam nadzieje, że Cie kiedyś Policja, albo ktoś inny złapie i dobrze dupę przetrzepie, zanim wjedziesz w kogoś. Mam nadzieję, że jak już się rozwalisz to na drzewie,

Też mam taką nadzieję.... Napewno się rozbiję. Nadzieja matką głupich. Popracuj nad polszczyzną bo slaby poziom reprezentujesz powtarzając w każdym zdaniu "mam nadzieję". Tyle ot z mojej strony. Przydałby się ban dla tego pana...
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 09, 2012, 14:53:42 pm wysłana przez PutiN|FSO »

Odp: -= FOTKI =-
« Odpowiedź #1472 dnia: Czerwiec 09, 2012, 14:52:06 pm »

michal939

  • Gość
Co jak co ale zdzichu troche prawdy pisze :d a i napewno to jest jakiś gosć co tu siedzi na forum zarejestrowany tylko se multikonto zrobił :P

Odp: -= FOTKI =-
« Odpowiedź #1473 dnia: Czerwiec 09, 2012, 14:53:07 pm »

Offline PutiN|FSO

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 2108
  • Płeć: Mężczyzna
    • Polonez Caro 1.4 GLI 16V
Może ma rację ale kto mu dał prawo do osądzania innych? Sądzić nas może tylko Bóg a nie inny człowiek ;-|

Co jak co ale zdzichu troche prawdy pisze :d a i napewno to jest jakiś gosć co tu siedzi na forum zarejestrowany tylko se multikonto zrobił :P

Ban za multikonto
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 09, 2012, 15:07:58 pm wysłana przez PutiN|FSO »

Odp: -= FOTKI =-
« Odpowiedź #1474 dnia: Czerwiec 09, 2012, 14:59:01 pm »

Offline Multec

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 3765
  • Płeć: Mężczyzna
    • E46 325Ci | ROVER 45 1.8 | C+ 98 | Caro 1996 1.6 16V
Może ma rację ale kto mu dał prawo do osądzania innych? Sądzić nas może tylko Bóg a nie inny człowiek ;-|

Z takimi tekstami to na forum nie wyjeżdżaj.
"JAZDA PRÓBNA" c.d nastąpi...

Odp: -= FOTKI =-
« Odpowiedź #1475 dnia: Czerwiec 09, 2012, 14:59:57 pm »

Offline PutiN|FSO

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 2108
  • Płeć: Mężczyzna
    • Polonez Caro 1.4 GLI 16V
Z takimi tekstami to na forum nie wyjeżdżaj.

Sory, trochę się zapomniałem ale od razu na myśl mi to przyszło

Odp: -= FOTKI =-
« Odpowiedź #1476 dnia: Czerwiec 09, 2012, 15:02:44 pm »

Offline mily24

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 1344
  • Płeć: Mężczyzna
  • HEBEL TEAM - Ekipa z Krakowa
PutiN|FSO nie unoś się ;)
ZdzisiekTDI troche racji masz, ale skoro ja mam 15 lat i nie stać mnie na profesjonalną odbudowe fiata to jestem druciarzem?  <uoee>
Daewoo Polonez '99 nowy 1.6GSI
Sweter mk2 1.8 KAMEI X1

Odp: -= FOTKI =-
« Odpowiedź #1477 dnia: Czerwiec 09, 2012, 15:16:48 pm »

Offline ZdzisiekTDI

  • Nowicjusz
  • Wiadomości: 40
  • Płeć: Mężczyzna
    • 1.9 TDI
   n
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 09, 2012, 15:18:49 pm wysłana przez ZdzisiekTDI »

Odp: -= FOTKI =-
« Odpowiedź #1478 dnia: Czerwiec 09, 2012, 15:17:28 pm »

Offline ZdzisiekTDI

  • Nowicjusz
  • Wiadomości: 40
  • Płeć: Mężczyzna
    • 1.9 TDI

Może ma rację ale kto mu dał prawo do osądzania innych? Sądzić nas może tylko Bóg a nie inny człowiek ;-|



Ban za multikonto

Jakim Ty jesteś dzieckiem z ograniczonym horyzontem. Prawo do oceny mam odkąd łamiesz prawo kierując pojazdem pod wpływem alkoholu i chwalisz się tym publicznie. Rozumiesz to dzieciaku ? Każdy Twój post jest bezmyślny, tak jak ten przed chwilą o tym kto kogo może osądzać. Jesteś niedojrzałym szczawikiem z prowincji, który jest zagrożeniem na drodze, bo nie myślisz o konsekwencjach swoich zachowań. Jak tu pisałeś o swojej przejażdżce po procentach i wszyscy Cię objechali to ogon podkuliłeś, ale ja doskonale wiem, że to dla Ciebie nic nie znaczy. Bo taki po prostu jesteś i to bije z każdej Twojej wiadomości w której pieprzysz jak potłuczony. Myślisz po fakcie, a nie przed faktem i dlatego życie Cię ciężko doświadczy i najgorsze, że jeszcze z moich podatków będą leczyć Ciebie lub ludzi których skrzywdzi Twoje ograniczone myślenie.

[/quote]

Odp: -= FOTKI =-
« Odpowiedź #1479 dnia: Czerwiec 09, 2012, 15:18:18 pm »

Offline Buźka

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 5139
  • Płeć: Mężczyzna
    • Klimatyzowany Caro Plus 1.4 GTI '01
Przenieście się z tymi przemyśleniami do luźnych gadek.Po to jest tamten temat.