Autor Wątek: wyjacy most  (Przeczytany 5609 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

wyjacy most
« Odpowiedź #20 dnia: Marzec 01, 2006, 21:06:33 pm »

Darmar12

  • Gość
Towotu nie radze bo zaraz pada simmering ataku i leci oliwa a potem jest po mo?cie. :cool:

wyjacy most
« Odpowiedź #21 dnia: Marzec 02, 2006, 21:20:15 pm »

Tom8

  • Gość
Cytuj (zaznaczone)
Zartuje , jak kto? by do mostu wiury sypn?ł to by niezła wizja była , napewnooooooo by długo pojeżdził.


Po co sypać wióry. Lepiej od razu całe gałęzie z lasu włożyć - sam sobie zmieli  :roll:

wyjacy most
« Odpowiedź #22 dnia: Marzec 02, 2006, 23:15:39 pm »

Kołcz_1906

  • Gość
Tom8, racja albo cały klocek drewna, gdzie? na tym forum słyszałem że kto? dawał strarte zeimniaki do mostu i ładnie chodził, ja tam wole jak jet tak jak [powinno byc czyli sam olej, narazie nic nie slysze zeby cos wylo oprocz wymienionego niedawno krzyzaka.

wyjacy most
« Odpowiedź #23 dnia: Marzec 03, 2006, 01:32:13 am »

Adampio

  • Gość
Cytat: "Kołcz#1906"
narazie nic nie slysze zeby cos wylo oprocz wymienionego niedawno krzyzaka.

Cos w tym jest, zwykle jezdze na pusto a dzisiaj mialem pelen bagaznik i druga osobe na pokladzie i most wyl znacznie ciszej, z tym ze ja to tlumaczelem sobie  pelnym bagaznikiem, a to mogl byc inny kat pracy walu!!

wyjacy most
« Odpowiedź #24 dnia: Czerwiec 01, 2006, 21:30:14 pm »

yoyogi

  • Gość
ehh mnie tez most wyje a w wakacje zamierzam zrobić poldonem jakies 600 km nad morze, nie mam teraz żywcem kasy żeby inwestować w łożysko więc zastanawiam się nad jakim? doktorkiem tylko sprawdzonym a nie pierwszym lepszym, przeszukałem forum ale mało o tym jest a najwięcej o jakims ceramiku któremu nie ufam, zastanawiam się czy stp czego? rtakiego nie produkuje do dyfrów


w zeszłym roku do trucka do silnika który zżerał 5L (słownie: pięć litrów) oleju na miesi?c wlałem uszczelniacz firmy stp (miał konsystencje jak płynne szkło) i efekt był piorunuj?cy nie bierze ani grama oleju, nie kapie z odmy z której wcze?niej sikał i nie odczułem żadnego pogorszenia je?li chodzi o pracę i zapalanie silnika.