Autor Wątek: Pompa od Dewoo do poldka 1.4?????  (Przeczytany 8308 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Pompa od Dewoo do poldka 1.4?????
« Odpowiedź #20 dnia: Maj 08, 2005, 21:34:30 pm »

Mrozek#83

  • Gość
Cytat: "Gifter#354"
hmmm tak to czytam i tak sie ?mieje, jak ktos z was włoży sobie pompe od Gsi ktora ponoc pasuje do silnika rovera to bedzie mial takie cyrki jak ja, fakt taka nowa pompa kosztuje 200zł na gieldzie we wrocku, koles powie ze pasuje i ze ma dobre cisnienie a potem porażka...
Pożarka dlatego ze te pompy od Gsi daja czadu w polonezie z silnikiem rovera 1.4 ale daja tylko do 4 tys. i dupa, auto zaczyna sie od 4 tys obrotow wolnooooooo zbieraccccccc i jesttt duppppppaaaaaaaa :(...
No chyba ze to tylko ja mialem taki przypadek a moze komus to chodzi????

To nie jest wina pompy - o nie! Napewno nie pompy Gifciu. Powzi?łe? mylne założenie co do przyczyny. A co - to nie mam zielonego pojęcia - generalnie za spadek osi?gów w silnikach o układzie zasialnia takim jak w roverku, odpowiada mikser LPG, który z racji tego że jest najnormalniejsz? zwężk? na dolocie, ogranicza przepływ powietrza w układzie dolotowym.

Pompa od Dewoo do poldka 1.4?????
« Odpowiedź #21 dnia: Maj 08, 2005, 21:56:40 pm »

Gifter

  • Gość
Mroziu ale na starej pompie szedł jak głupi aż pewnego dnia pompa nie dostala paliwa i sie spalila, po założeniu nowej pompy za 200zł facio powiedzial ze to jest do Gsi ale ze w roverku pasuje, jak to z tata zalożylem to po przejechaniu wiedzialem ze teraz benzyna to bedzie tylko na rozruch i tyle a sciganie sie na benie nie bedzie juz możliwe...

Pompa od Dewoo do poldka 1.4?????
« Odpowiedź #22 dnia: Maj 08, 2005, 22:04:05 pm »

Offline mastah22

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 1450
eee niee tak to ja nie chce ja juz mam rozruch na LPG i nie da sie na benie jezdzic a chce miec sprawnego poldka jesli juz w niego wkładam kupe kasy to ma jezdzic a nie kulec :mad:
  • Jef
  • Czaku

Pompa od Dewoo do poldka 1.4?????
« Odpowiedź #23 dnia: Maj 08, 2005, 22:14:46 pm »

Gifter

  • Gość
mastah22 odpalanie na benzynie jest zdrowsze dla silnika poza tym ja nie narzekam na odpalanie tylko na jazde z taka pomp? poza tym zapomnialem dodac ze testowalem ja w dwoch polonezach 1.4 rover i bylo to samo po 4tys brak mocy aby wbic sie na 6 tysiecy, szlo to tak ze lepiej nie mowic :(

Pompa od Dewoo do poldka 1.4?????
« Odpowiedź #24 dnia: Maj 08, 2005, 22:30:42 pm »

Mrozek#83

  • Gość
Może to nie była pompa od GSi tylko GLI (wygl?dem osoba niedo?wiadczona raczej je nie odróżni). Ta daje stanowczo za niskie ci?nienie, bo trzykrotnie mniejsze i nie będzie auto poprawnie jechało. Co jak co, ale pompa od GSI, daj?ca takie samo ci?nienie jak pompa roverowska (co wynika z danych technicznych, a te nie powinny kłamac), musi dawać sobie radę tak samo wielopunktowym układzie wtryskowym Multec XM jak i w układzie roverka.

Pompa od Dewoo do poldka 1.4?????
« Odpowiedź #25 dnia: Maj 08, 2005, 22:32:34 pm »

Offline mastah22

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 1450
Mrozek#83, tez tak mysle to teoretycznie poprawne...
Cytuj (zaznaczone)
odpalanie na benzynie jest zdrowsze dla silnika
wiem ze to o wile lepsze...dlatego chce to uruchomic tez u siebie oraz doprowadzic do tego zeby przełaczyc na bene i smigac jak człowiek... :twisted:
  • Jef
  • Czaku