Autor Wątek: Bena w oleju przez glowice? ... i takie tam.  (Przeczytany 2062 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Bena w oleju przez glowice? ... i takie tam.
« dnia: Marzec 07, 2006, 07:43:41 am »

pluton_14

  • Gość
Witam , mam problem z silnikem 1.6 na gazniku , w oleju mam dosc spora ilosc benzyny , poprzedni wlascicel mowil ze to przez glowice, jest mozliwy taki scenariusz?? Osobiscie mi sie wydaje ze to przez pompke pawila. A i co moze byc jak jest zimny to czasami jednego cylindra  strzela , pozniej jak jechalem to silnikczek pracowal rowno, ale byl troche slaby. Zastanawiam sie czy wymienic sama pompke paliwa i olej czy grzebac przy glowicy.



Dzieki za odpowiedz.


PZDR Pluton

Bena w oleju przez glowice? ... i takie tam.
« Odpowiedź #1 dnia: Marzec 08, 2006, 17:48:29 pm »

munmio

  • Gość
100 % pompka paliwa ,mialem to saamo...

Bena w oleju przez glowice? ... i takie tam.
« Odpowiedź #2 dnia: Marzec 08, 2006, 18:17:23 pm »

Offline KGB

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 13828
  • Płeć: Mężczyzna
  • Antypartyzant
    • Plus Srebrne Caro
niemozliwe ,zeby przez glowice paliwo wyciekalo bo w glowicy nie ma paliwe :P
Cytat: Senn#1869
Nie odpowiadasz za forum, nie moderujesz go, nie masz statusu klubowicza wiec Twoje zdanie jest nic nie warte.

Bena w oleju przez glowice? ... i takie tam.
« Odpowiedź #3 dnia: Marzec 08, 2006, 19:06:31 pm »

rekinos

  • Gość
Moż  co? z gażnikiem bo nie jest to głowica ani pompka ,sprawdż czy z zapłonem jest wszystko wporz?dku bo najwyrażniej go zalewa, a czasami to nie jest co? zessaniem. Puki tego nie zrobisz to raczej go niepal bo paliwo może wypłukiwać olej i go całkiem piorun szczeli. Ja tak tylko podejrzewam ale tak to wogole jestem pocz?tluj?cy :mrgreen:

Bena w oleju przez glowice? ... i takie tam.
« Odpowiedź #4 dnia: Marzec 08, 2006, 22:08:27 pm »

n/z Pluton

  • Gość
Postaram sie zmienic pompke i wymienic olej a co do gaznika to mam jakas plame z gaznika na kolektorze dolotowym moze przez to? Podejzewam ze paliwo ale nie jestem pewnien. A i jaka pompke kupic orginal czy zaminnik?


PZDR Pluton

Bena w oleju przez glowice? ... i takie tam.
« Odpowiedź #5 dnia: Marzec 09, 2006, 13:23:50 pm »

chudson

  • Gość
Kup sam? membranę i podkładki nowe.