Autor Wątek: zatrza?nięta maska :/  (Przeczytany 1718 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

zatrza?nięta maska :/
« dnia: Marzec 10, 2006, 21:29:29 pm »

Rysiu#1883

  • Gość
jak w temacie.......jakim sposobem otworzyć maskę gdyż podejrzewam urwan? linkę przy zamknu????tylko mi nie pisać o otwieraniu łomem  :twisted: w jaki sposób sie dostac do zamka?? albo inne wasze sugestie no i se popsułem humor na sam koniec dnia

zatrza?nięta maska :/
« Odpowiedź #1 dnia: Marzec 10, 2006, 22:37:38 pm »

Offline Van

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 1714
  • Płeć: Mężczyzna
    • LANOS 00 1.4 16v
no to kurcze jako? nieciekawie. a r?czka całkiem wisi?? i linke mozna wyci?gac ??
wydaje mi się ze jedynie wciskaj?c jako? ręke od spodu trzeba namacac :/ bo wywalenie atrapy nic nie da.

zatrza?nięta maska :/
« Odpowiedź #2 dnia: Marzec 10, 2006, 23:37:48 pm »

Rysiu#1883

  • Gość
wygl?da mi na urwan? linkę ale jest wyj?cie z sytuacji (wykręce cały zamek  :roll: )jak??.........tajemnica już ale patent już wypróbowany  :mrgreen:

zatrza?nięta maska :/
« Odpowiedź #3 dnia: Marzec 11, 2006, 19:22:34 pm »

Nestor, goœć

  • Gość
Wielce szanowny Rysiu, zanim zaczniesz co? rozkręcać lub pruć łomem, popro? kogo? o pomoc - niech lekko podnosi maskę podczas kiedy Ty będziesz ci?gn?ł za r?czkę otwierania maski. Czasem zamek blokuje syf i produkty korozji.
Przeżyłem co? podobnego, pomogła metoda j.w.
Oczywi?cie po otwarciu maski oczy?ć i przesmaruj mechanizm zamka. Powodzenia!

zatrza?nięta maska :/
« Odpowiedź #4 dnia: Marzec 11, 2006, 19:44:03 pm »

Rysiu#1883

  • Gość
tak więc Nestorze na nic by to sie nie zdało gdyz jak myslałem zerwana była linka przy samym zamku !!ale już jest wszystko zrobione czas naprawy zamkn?ł się w 20 minutach hehe maska otwarta bez jakiegokolwiek uszczerbku
proszę o zmknięcie tematu....... dzięki
a z tym łomem to przyznam miał być żart hehe