Autor Wątek: mechaniczna pompka paliwa w gle  (Przeczytany 2235 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

mechaniczna pompka paliwa w gle
« dnia: Marzec 22, 2006, 13:26:03 pm »

WKLIW

  • Gość
mam pytanie czy je?li mechaniczna pompa w gle bedzie chodzić na sucho to trafi j? szlak ?? czy poprostu membrana i zaworki wytrzymaj? mniej więcej tyle co pracuj?c w benzynie . Bo chodzi mi o to  że jeżdze tylko na LPG i chciałbym odci?c elektrozaworem dopływ beny pod maske żeby w razie przecieków nie było pożaru

mechaniczna pompka paliwa w gle
« Odpowiedź #1 dnia: Marzec 22, 2006, 14:24:20 pm »

Meggido

  • Gość
Ja w tym celu zakupiłem pompkę polda GLE z przelewem, bo mnie to nie daje spokoju. Nie lubię takich beznadziejnych rozwi?zań typu praca pompki na sucho.

mechaniczna pompka paliwa w gle
« Odpowiedź #2 dnia: Marzec 22, 2006, 14:38:33 pm »

WKLIW

  • Gość
ja też nie lubie ale pompka z przelewem nic mi nie da (tak? już mam orginalnie) ale benzyna ci?gle kr?zy pod mask? i wrazie przecieku masz fontanne z beny króra może sie zapalić od byle czego a już kilka poldków widziałem spalonych z tej przyczyny

mechaniczna pompka paliwa w gle
« Odpowiedź #3 dnia: Marzec 22, 2006, 18:08:17 pm »

bzik

  • Gość
Cytat: "WKLIW#1874"
ja też nie lubie ale pompka z przelewem nic mi nie da (tak? już mam orginalnie) ale benzyna ci?gle kr?zy pod mask? i wrazie przecieku masz fontanne z beny króra może sie zapalić od byle czego a już kilka poldków widziałem spalonych z tej przyczyny

O cholera a ja zawsze myslalem ze od gazu sie zapalaja, chyba bede musial pozagladac jak moje przewody wygladaja.
A co do pompki w gle to mi gazowiec mowil ze mechanicznym nic sie nie dzieje bo mialem wlasnie cos takiego i nic jej sie nie stalo ale gazownicy to rozne rzeczy mowia.

mechaniczna pompka paliwa w gle
« Odpowiedź #4 dnia: Marzec 22, 2006, 18:16:31 pm »

wesley

  • Gość
U mnie w poprzednim poldku na ga?niku i bez benzyny w zbiorniku(jazda tylko na LPG) to wymiana membran w pompce 2x w roku i to podejrzewam na 99,9% praca na sucho j? tak załatwiała :?

mechaniczna pompka paliwa w gle
« Odpowiedź #5 dnia: Marzec 22, 2006, 18:33:05 pm »

bzik

  • Gość
Cytat: "wesley"
U mnie w poprzednim poldku na ga?niku i bez benzyny w zbiorniku(jazda tylko na LPG) to wymiana membran w pompce 2x w roku i to podejrzewam na 99,9% praca na sucho j? tak załatwiała :?

No to tak, ja co jakis czas jezdzilem na paliwie i jak bylo zimniej to palilem na paliwie

mechaniczna pompka paliwa w gle
« Odpowiedź #6 dnia: Marzec 22, 2006, 19:39:07 pm »

Meggido

  • Gość
Ja chyba na elektryczn? przejdę.
A tak w ogóle, to w czym problem? Jak się na benzynie jedzie, to i tak ona kr?ży pod mask?. Nie kapuję problemu. U mnie to faktycznie jest do bani, bo pompka nigdzie nie może przetłoczyć benzyny tylko j? spręża w przewodzie.

mechaniczna pompka paliwa w gle
« Odpowiedź #7 dnia: Marzec 22, 2006, 21:11:16 pm »

Offline Pio555

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 276
  • Płeć: Mężczyzna
  • RENAULT SCENIC 1,6 dci
winę za zapalenie się samochodu ponosi zazwyczaj pęknięty przewód paliwowy
wystarczy raz na jaki? czas sprawdzić przewód i ewentualnie wymienic i po sprawie
Mój ma 12 lat i przewody w super stanie
a poza tym tak jak pisze Meggido w czym problem?